Page 5 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:57 12. Jul 2011
by Braenn
Máš i můj korbel!

a ty už, theuregu, neveršuj :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:10 12. Jul 2011
by J.F.Payne
A mou panákovou sklenici!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:58 12. Jul 2011
by OneIceOne
Nějak se zastavím...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:17 13. Jul 2011
by -darkvision-
Já bych rád, ale zrovna jsem zítra na celý den i večer mimo Prahu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:03 13. Jul 2011
by Derken-
Lege, na kolikátou tam jdeš? .) Že bych se stavil asi, ale nemám páru kde to je :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:06 13. Jul 2011
by Thuereg
Derken- wrote:Lege, na kolikátou tam jdeš? .) Že bych se stavil asi, ale nemám páru kde to je :mrgreen:
Někde ze začátku je hozená mapa. a doraž teda na tu pátou. To se tam lidi chystaj.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:08 13. Jul 2011
by Derken-
Já se budu strašně loudat (takže bych nerad bloudil), ale zase mě poznáte dle modré ortézy :D Co tam nalejvaj a nalejou neplnoletýmu? :P Kdyžtak mi to koupíš viď strejdo? :twisted:

Edit: To je do kopce? Abych už vyrazil :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:12 13. Jul 2011
by kucik
Normálně na Vyšáku na hradbách? To bych zkusil, ale tradičně nemůžu pít :-/

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:36 14. Jul 2011
by J.F.Payne
Může mi někdo vysvětlit, jak ten sraz mohl skončit tak, že u mě doma ještě ve čtyři ráno Frozzik pouštěl raný rocknrollový songy a chlastal vodku? Může mi někdo vysvětlit, proč se srazy zvrhnou v hrozivou chlastačku, když je na nich OneIceOne? Může mi někdo vysvětlit...?!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:43 14. Jul 2011
by Nalkanar
Joníku neházej to na jiné , beztak si za to můžeš sám :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:51 14. Jul 2011
by kucik
Paladin a takovej dobytek... :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:58 14. Jul 2011
by J.F.Payne
No co, co, i paladini si musej užívat života, pít jako mužici, zpívat jak kokoti v přeplněných hospodách a dopravních prostředcích, navštěvovat známé bary, kde si objednávají na sekyru, a hlavně poskytovat pomoc a ubytování svým přátelům. Bez nich bych totiž spořádaně odešel někdy po první kofole :))

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:01 14. Jul 2011
by Absinthorix
Když sel pan Johannes pod tou Prašnou bránou,
potkal se tam náhodou s krásnou pannou Annou
la la la la la la...

Klobouk měl na stranu a poblitou vestu,
přirození na dlani, zastoupil jí cestu
la la la la la la...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 15:44 14. Jul 2011
by Braenn
Já bych teda dodala, že ač jsme šli spát v pět, tak od příchodu domů o půl druhé (zastávka u jehudy, já říkám - je tu někde nonstop, mám hlad, a samozřejmě pan Johannes suveréně zamířil do oblíbeného baru řka, že tam mají hermelín a k němu ráčil poručit ještě piva a ... :D ).. o půl druhé, jsme do těch pěti do rána seděli u youtube a poslouchali hudbu širokého žánru, chlastajíc dva a půl litru koly a tři litry vody. Vlastně jsme se propili nealkem do střízlivosti:)

Ale musím říct, že velmi příjemný srazík ... a teda, to šampáňo fakt nebylo na závěr dobrý nápad.

Nicméně zajímavé je, že světlá strana opět táhla kalbu, zatímco drowové srkali žlutou a odcházeli domů v deset :lol:

A to běhání v dešti, co zorganizovala Kristýnka :))))

P.S. Jon by si měl změnit podpis, protože všichni jsme viděli paladina utíkat!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 16:29 14. Jul 2011
by OneIceOne
J.F.Payne wrote:Může mi někdo vysvětlit, jak ten sraz mohl skončit tak, že u mě doma ještě ve čtyři ráno Frozzik pouštěl raný rocknrollový songy a chlastal vodku? Může mi někdo vysvětlit, proč se srazy zvrhnou v hrozivou chlastačku, když je na nich OneIceOne? Může mi někdo vysvětlit...?!
To máš tak. Nejdřív odpadnou abstinenti, pak lidi, kterým dojdou zdroje a nakonec zůstane jádro. Co má s váma člověk dělat, stal jsem s tebou na baru, už si panáka nechtěl, mladej se vorosil studeným potem a pendloval od hajzlu, kde asi jako Drake našel svatej grál, ke stolu a jako ozvěna tam fungovala Braenn: "Nepůjdeme už domů?, Vy si ještě chcete něco dát?" přitom měnila barvy ...

Na otázku proč? Protože Dark side voe... :wall: - hospodská nekromancie :wall: