Page 5 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:41 11. Jul 2011
by -RoF-
G-ladiator wrote:Aby se třeba začaly používat? :) Problém bych viděl pouze u CEPových zbraní, na které se nedají vzít featy a začarovat kouzla.
Featy jdou vzít a kouzla by taky měly jít ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:41 11. Jul 2011
by Rejty
-RoF- wrote:Nelíbí se mi a vcelku to nechápu proč u bossů hodně často nacházíme předměty, které jsou téměř nepoužívané. Například sap, nunchaky, řemdichy, cepy a tak dále. :wink:
Co třeba nekolečkovat furt toho samýho bosse dokola a zkusit taky jinýho?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:48 11. Jul 2011
by G-ladiator
-RoF- wrote:
G-ladiator wrote:Aby se třeba začaly používat? :) Problém bych viděl pouze u CEPových zbraní, na které se nedají vzít featy a začarovat kouzla.
Featy jdou vzít a kouzla by taky měly jít ;)
Aha, skvělé! Ale hádám, že ne při zakládání postavy? Těch featů jsem si tam totiž nevšiml.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:00 11. Jul 2011
by kucik
G-ladiator wrote:...[
Featy na to jsou tak jako na standartní zbraně.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:23 11. Jul 2011
by Shaman88
Ne při základání postavy to tam opravdu není - zakládání postavy ma na starosti defaultní klient nwn - až od 2. lvlu se to řídí nastavením thalie.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:28 11. Jul 2011
by kucik
Jo takhle... Sry. Na prvnim levelu to nemáš, to by sis musel hodit věci z haků do override.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:46 15. Jul 2011
by tao kan
Na Thálii mi vadí permanentní postih povrchňanů v podtemnu. Lepší řešení by bylo postih zvednout na -10 do všeho, ale v nepravidelných intervalech -> pohyby litosferických desek, zemětřesení...nerovnováha magické energie...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:49 15. Jul 2011
by Derken-
Už takhle jsou některé exepláře dole každý den, chceš nám tam z toho udělat nějakou zoo, kam si bude chodit každej jak chce? :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:00 15. Jul 2011
by Hafen
Na Thalii mi vadi ze neni low magic a low exp. Byla to prijemna zmena na druhém levelu najit npc nemrtveho s kterym si dal clovek epicky petiminutovy boj a stacilo mu kolem 18ti hp a 15ti AC :D . Featy, skilly a ability povolani pak maji vetsi smysl, kdyz si to clovek nemuze nahnat itemama (bonusy do skillu a podobne) a lektvarama.

Na Thalii me na druhym ubili i mysi kdyz jsem logl poprve :arrow:

Ale tohle se bohuzel nezmeni.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:36 15. Jul 2011
by -darkvision-
LOOT LIMIT !!! :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 20:59 05. Aug 2011
by Braenn
Četnost hlášek některých NPC v často navštěvovaných lokacích a jejich omílání dokola.

Když budu konkrétní - servírka a hudebník u Modrého racka. Pokud tam postavy sedí třeba delší dobu, tak ty hlášky (asi 4 dokola) jdou šíleně rychle za sebou a dost narušují veškerý rozhovor a atmosféru...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:11 05. Aug 2011
by Bahnak
Hafen wrote:Ale tohle se bohuzel nezmeni.
Na vyvážení potvor vzhledem k levlu PC se stále pracuje, změny se plánují, ale nebude to bohužel hned - je to opravdu běh na velmi dlouhou trať.
-darkvision- wrote:LOOT LIMIT !!! :wall:
:mrgreen: Beru jako vzkaz: "už máme vycraftěno" :mrgreen:
Braenn wrote:servírka a hudebník u Modrého racka. Pokud tam postavy sedí třeba delší dobu, tak ty hlášky (asi 4 dokola) jdou šíleně rychle za sebou a dost narušují veškerý rozhovor a atmosféru...
Zkusím ještě nějakou přidat a celkově obměnit, zvětšit prodlevu mezi vyskakováním hlášek by pak mohl upravit Kucik.
Měl jsem v plánu to udělat už dávno, nějak jsem na to zapoměl...
EDIT: Hlášky pozměněny, na vašich příjmačích již dnes. S tou prodlevou ale musíte narukovat na Kucika osobně...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:09 07. Aug 2011
by Derken-
Bahnak wrote:
-darkvision- wrote:LOOT LIMIT !!! :wall:
:mrgreen: Beru jako vzkaz: "už máme vycraftěno" :mrgreen:
Víceméně ano :) Ale tak znáš nás, zvládáme vše najednou :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:33 08. Aug 2011
by Braenn
Bahnak wrote:EDIT: Hlášky pozměněny, na vašich příjmačích již dnes. S tou prodlevou ale musíte narukovat na Kucika osobně...
Díky! hned je to lepší:)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:37 08. Aug 2011
by kucik
Píšu si. Zvětšit prodlevu u Racka u servírky a hudebníka.