Page 5 of 6

Re: flame

Posted: 23:26 25. Nov 2013
by Barbar321
Rejty wrote:
Barbar321 wrote:...
Tak my ti starou Thalii pošleme a můžeš si ji doma hrát sám se sebou jako singl, to bude určitě super. :viking:
Nu proč ne, pokud to jde :wink:

Re: flame

Posted: 00:04 26. Nov 2013
by kucik
Pokud si rozjedes server, mysql a nwnx, tak jo :)

Re: flame

Posted: 01:21 26. Nov 2013
by kokosak
Molly23 wrote:Postih za smrt je velmi přítelský a furt ho ještě splácím :D.
Postih za smrt je řešený z mého sobeckého pohledu naprosto geniálně. Dokud jsou mým hlavním zdrojem XP časovky, tak mě smrt při výjmečné výpravě někam vůbec nebolí. Jakože ale ani trochu. Ani přepadení a vražda mě netankujou. Nedokážu úplně posoudit, jak bude vypadat (de)motivace creepera k dalšímu creepu, když zrovna chcípnul, ale z hlediska časovkářského erpera to nemůže být lepší :)

Re: flame

Posted: 01:24 26. Nov 2013
by Diemo
motivuje to velice, po kazdem zabitem NPC kontroluju stav :-D

Re: flame

Posted: 01:24 26. Nov 2013
by Mourisson1
Já tam vidím furt -19, a nějak se to nemění xD

Re: flame

Posted: 01:35 26. Nov 2013
by sandoftime
Zamezit padání pod dosažený level je důležité. Krok správným směrem.

Re: flame

Posted: 07:53 26. Nov 2013
by G-ladiator
sandoftime wrote:Zamezit padání pod dosažený level je důležité. Krok správným směrem.
Obzvlášť, když je aktivní ILR :)

Re: flame

Posted: 09:29 26. Nov 2013
by Barbar321
kucik wrote:Pokud si rozjedes server, mysql a nwnx, tak jo :)
Hmm, tak nic :?

...a souběžně někde jinde běžet nemůže?

Re: flame

Posted: 09:37 26. Nov 2013
by Shaman88
Barbar321 wrote:
kucik wrote:Pokud si rozjedes server, mysql a nwnx, tak jo :)
Hmm, tak nic :?

...a souběžně někde jinde běžet nemůže?
Důvod? chceš zase hráče dělit?

Re: flame

Posted: 09:56 26. Nov 2013
by Puxina
Mě by spíš zajímal důvod, proč chce starou Thalii. Já nevím všichni se těšili na novou thalii, která se dodělává a tak dále, proč se tedy vracet ke staré :).

Mě včera, co jsem hrál jen děsně ubíjely ty lagy, zvlášť při tvorbě oblečení pro postavu.

Jinak lokace města moc hezké, sice jsem nenašel tu cestu do Ivory, ale už asi tuším kama by to šlo. Město je trošku bludiště, ale na to si člověk zvykne. Jinak má to město své kouzlo. Líbí se mi hodně ty sochy s popisema, nějaké ty cedule a tak dále.

Jen obchodnici v přístavu prodávali všichni to samé (kudlu na stahování, křesadlo, prut a pak další věci), ale to se asi doladí.
Nenašel jsem v prodeji jednoruční kopí a obouruční šavle byla za nedostupnou cenu, ale budiž :).

Hezké lokace jsou i v přírodě, co jsem aspoň z části nakoukl, páč jsem tam pak kličkoval mezi vlkama a když jich bylo už moc, tak jsem radši prokličkoval zpět. :)

Jinak loď do Forenhaimu či jak se to jmenuje nefunguje, co?

Re: flame

Posted: 10:10 26. Nov 2013
by rosnicka
no ja mestem bloudila taky, nenasla jsem jedinyho obchodnika, cestu do ivory jsem asi nasla ale uz byla noc tak jsem tam nesla, beze zbrane a v noci sama ne, prislo mi to trosku depresivni , ty sochy mi pripominaji hrobky , verim ze na to bludiste si zvykneme , ale jak to tak procitam tak hrat sam je dost obtizne, no uvidime do budoucna.

Re: flame

Posted: 10:17 26. Nov 2013
by Puxina
Tak ale zase není problém někoho potkat. V městě jsem potkával dost postav a u hospody u škopka jsem potkal nejvíc postav. Ikdyž mi tam ta hospa přišla taková zastrčená.

Re: flame

Posted: 10:26 26. Nov 2013
by rosnicka
Puxina wrote:Tak ale zase není problém někoho potkat. V městě jsem potkával dost postav a u hospody u škopka jsem potkal nejvíc postav. Ikdyž mi tam ta hospa přišla taková zastrčená.
no vidis, ja krom jedne postavy nepotkala nikoho ani jsem hospodu nenasla

Re: flame

Posted: 10:27 26. Nov 2013
by Puxina
Tož podle mapy to najdeš, uvidíš ;)

Re: flame

Posted: 10:30 26. Nov 2013
by Barbar321
Puxina wrote:Tož podle mapy to najdeš, uvidíš ;)
ano, to byl krok správným směrem. To věčné odkrývání Karathy mi lezlo na nervy :(