Page 5 of 5

Re: Víkendový čundr

Posted: 18:11 06. Sep 2011
by Miell
Braenn wrote:Ouky, takže výlet do divadla na zeměplošské Stráže!Stráže! se odkládá na v 25.10 v 19:00. Howgh:)
:wall: :wall: :wall: Já ci takýýý!!!!

Re: Víkendový čundr

Posted: 18:49 06. Sep 2011
by Braenn
Tak pojeď:)

Re: Víkendový čundr

Posted: 20:09 06. Sep 2011
by Miell
Nemůžu.. půlroční mimino za mě nikdo nenakojí :ewink: Ale třebas.. jednou.. se ukážu, když bude trasa výletu i pro kočár a v dosahu.. třebas Divoká Šárka.. nebo zase Prokopák.. to už bych s těma svýma cácorama možná dala :ewink: