Page 5 of 48

Re: Par dotazu novacka

Posted: 10:38 24. Feb 2012
by KaTo
J.F.Payne wrote:Ten v Černém lese je Padlý druid. Po temném se musíš porozhlédnout jinde.
*dumá* Mnooo...mám dojem (netvrdím, že správný :lol: ), že NPC v Černém lese se svého času jmenovalo Temný druid, než ho PC hráči...vystrnadili :mrgreen: . Co je tam dneska nevím.
I když podle IC to byl vlastně padlý druid (kdo hádá, že za jeho pád na Temnou stranu síly...eee...lesa, může ženská, smí si připsat bod :mrgreen: ).

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:11 24. Feb 2012
by Nalkanar
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Feb 24 10:08:12] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim zranil Morkius Odporný: 44 (44 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Feb 24 10:08:12] Získané zkušenosti: 3
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Feb 24 10:08:12] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim zabil Morkius Odporný

Trofej: Hlava padlého druida (ale je to jen slovíčkaření...u spousty trofejí jsou ty názvy takové dvojaké)
Cena: 22400

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:24 24. Feb 2012
by Miell
A nic to nemění na tom, že dle IC historie by tam už rok reál neměl být.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:48 24. Feb 2012
by Braenn
Holt tam sídlí třeba jeho učedník, nebo kdokoli, kdo zabrání tomu, aby se dungeony vyprazdňovaly od potvor a bossů zásahem hrdinů :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 11:54 24. Feb 2012
by Miell
Tak by mu mohli dát alespoň jiný jméno :biggrin: Jako chápu, že o tenhle skvělej flek se musela zlounská NPC doslova rvát.. ale alespoň malou reakci světa po splnění questu bych uvítala, jistě se to neděje každý den :ewink:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:39 24. Feb 2012
by Desmond
Ten druid tam dlouho nebyl, u oltáře byl vypnutej spawn. Hráči toho začali zneužívat a vybírali nehlídaný truhly jako o závod až se Lashek naštval a zase tam ten spawn zapnul. Pokud se najde nějakej dobrák, který tu lokaci předělá, tak budeme jedině rádi.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 12:50 24. Feb 2012
by Nalkanar
Naivní dotaz - to není někde jednoduchá kolonka se jménem NPC, kterou by stačilo přepsat?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:30 24. Feb 2012
by Desmond
Pokud vím, tak už jednou přejmenovaný byl. Stejně jako boss z královský hrobky.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:32 24. Feb 2012
by Miell
No.. udělat to znovu mi přijde jako nejjednodušší řešení :wink:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:35 24. Feb 2012
by Desmond
S Černým lesem byly jiný plány, ale nikomu se nechce zasednout k toolu :P.

Takže ano, to opětovné přejmenování bude asi nejschůdnější řešení.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:49 24. Feb 2012
by Krysak
Z trošku druhé strany.
Nepřijde Vám trošku zbytečné, aby goodeři zasypávali svými emoty pěkné dungy i lokace? Možná je to jen osobní pohled, ale přijde mi to jako nerespekt k práci těch, co spawn vytvořili, nestvůry vymazlili a mapu v toolu v potu tváře hratelnou a pohlednou učinili.
Každý den se obnovuje třeba druid 2x vždy po restartu, tak to je. Je škoda, aby pár emotů a hrdinských gest snížilo pestrost světa.
Jakékoliv zásahy v neprospěch světa - Druid a výmaz jeho spawnu, Zničená skvělá Zeierova kobka pod Karatou a tak dále, by měly být před svým zničením nahrazeny jejich likvidátory poctivou prací v toolu, nebo vykopenzována tvorbou jiných lokací.

V At zijí duchové zaznělo: Za každý velký strom sto malých do školky.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:55 24. Feb 2012
by Molly23
Nu, tak trošku chápu co myslíš, ale neviděl bych to tak kriticky a rozhodně bych snažení oné skupiny nesnižoval na pár emotů.

Ale tak víšco, to máš jako s questy od DM, také na tom dělaj, dávaj do toho čas a vymýšlej to, pak to dokončíš a co? Máš dělat ty quest? BTW, když se dobráci snaží, je to vidět, ale že by zlouni zakládali nová semeniště :)...

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:56 24. Feb 2012
by Maya
Svět se vyvíjí, hráči reagují a dělají Questy. Nejde o nějaké destruktivní emotování, jde o dlouhodobé Questy, se kterým si daly obě strany záležet. Bohužel to jinak nejde... :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:15 24. Feb 2012
by Krysak
Berte to jako zpětnou vazbu "enviromentálně destruktivného emote questu" nezůčastněného hráče. Spousta zničených míst, snížená pestrost světa....

1. proč by se nemohl druid s jiným jménem vrátit na místo skonu svého mistra?
2. proc by zeierovci nemohli po čase vyhrabat svůj chrám a obnovit činnost? tenhle dung mne zvlášt mrzí za lowíky, protože jim tak "enviromentálně destruktivní emoteři" vzali fajn dung pro 6-8 lvl. zrovna tyhle lvl nahoře trpěj nedostatkem jakehokoliv creepu.


Argumentovat tím, že byl nějaký vývoj, je bezesporu správné, ale ono bývá nějaké pokračování. Ve světe by nemělo být a žili štastně až na věky..... blblbla Po nějakém čase, kdy emotivní destruktoři odešli, se vše vrátilo do starých kolejí.....tak většinou končí všechny příbehy.

Díky GM, že tam Morbiuse vrátili. :)

Re: Par dotazu novacka

Posted: 14:23 24. Feb 2012
by Desmond
To že je chrám zeirovců stále nepřístupný je rozhodně chyba, ten zával měl být pouze dočasný. Jakmile se dostanu do hry, napravím to.