Page 5 of 14

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 02:12 22. Oct 2011
by rosnicka
Rejty wrote:Sraz v hospodě bych viděl tak na šestou / půl sedmou a čajovku třeba od jedný? Hm?
no vida a pak ze se to nedozvim :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 19:48 22. Oct 2011
by Thuereg
Tak kdyžtak radši ještě jednou.
Jestli je plac v klubovně na podlaze tak jedu.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 23:22 22. Oct 2011
by -darkvision-
Těžko říci hele, radim minule musel spát ve dvou křeslech :biggrin:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 23:31 22. Oct 2011
by Rejty
Teď je na klubovně i gauč, ale ten je už zamluven pro předsedu... 8) Časem bude i obří palanda, ale ta zatím ještě není hotová.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:47 23. Oct 2011
by Agnes
Snad to vyjde s časem, místo konání najdeme... a objevím se.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:24 23. Oct 2011
by Shaman88
Možná se taky na vás příjdu podívat....

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 20:51 23. Oct 2011
by Garett
ja se snazim ukecat jeanese

PS: nejede nekdo ze severnich cech karou?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:09 23. Oct 2011
by Derken-
Tak vy tři co váháte jste snad jasný ne? 8)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 22:44 23. Oct 2011
by -darkvision-
Po dnešním telefonu, mi Radim kývl, že taky pojede .. pokad nedodrží slovo, tak s ním budem muset něco provést :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:14 25. Oct 2011
by Radim
Ukecanej Dark až to není hezký,pokusím se to nějak udělat.Přinejhorším se aspoň ukážu v čajovně a pak pojedu domů.Těch faktorů co mi to můžou překazit je víc než jen finance.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:06 26. Oct 2011
by Rejty
Takže je hospoda zamluvená na 18:30 pro 25 lidí! Kdyby byla nějaká změna, tak to dejte pls vědět včas, ať nás tam pak nesedí pět!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 19:58 26. Oct 2011
by rosnicka
ja dorazim urcite, můj domaci mi uz ukazal cestu primo tam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: takze vim kudy a kde budu parkovat atd..

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 11:37 28. Oct 2011
by Radim
Tak já nedorazím.Neptejte se mě drowáci proč,ale zabavný to zrovna není a nechci to řešit.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:19 28. Oct 2011
by Rejty
Škoda.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 17:38 01. Nov 2011
by Radim
Heeej Rejty,
jsou na klubovně zase křesla jako v tý starý?Jako abych měl kde spát,protože nejspíš dorazím a na zemi nespím :mrgreen: