Page 5 of 17
Re: SWTOR
Posted: 11:28 08. Dec 2011
by kokosak
A všimli ste si, že Early Access posunuli o dva dny dřív? Takže ne od 15., ale od 13. prosince budou ti nejtastnější z nás klikat swotory až jim upadnou prstíčky

Re: SWTOR
Posted: 12:36 08. Dec 2011
by -darkvision-
A kdy to půjde offico, už ted nekdy?

Re: SWTOR
Posted: 14:29 08. Dec 2011
by kokosak
Release je 20. I Early Access je ofiko, akorát jen pro ty, co si to předobjednali. Což je pořád ještě možné

Re: SWTOR
Posted: 19:28 08. Dec 2011
by KaTo
Ta-tá! Ta-ta-ta-tá-tá! //to je naprosto přesný fonetický přepis začátku znělky k SW.
Už brzo...už brzo a krom toho, kdo by měl zájem...tak už brzo, už brzo:
http://www.oldrepublic.cz/launchparty/
Zzzzzt! //zvuk světelného meče
edit: Zapomněl jsem smajlíka v předchozí části příspěvku. Takže pro fanoušky smajlíků napravuji:

Re: SWTOR
Posted: 06:28 14. Dec 2011
by kokosak
Kdyby mě naaaaaaaaahodou někdo hledal, tak sem na (zatim) jedinym evropskym anglicky mluvícim RP-PvP serveru Lord Calypho. Největší česká komunita bude asi na Legions of Lettow, což je PvP server.
Re: SWTOR
Posted: 07:23 14. Dec 2011
by Bahnak
Český mluvící RP-PvP server ještě není?
Na kolik peněz to přijde měsíčně?
Je tam i něco jako "zahraj si na zkoušku"?
Re: SWTOR
Posted: 07:49 14. Dec 2011
by kokosak
Bahnak wrote:Český mluvící RP-PvP server ještě není?
Hehe. Není a asi nebude. Jsou anglické, německé a francouzské. Jestli bude další, bude asi čínský, až (jestli) se to spustí v Asii
Bahnak wrote:Na kolik peněz to přijde měsíčně?
Počítej kolem tří stováků, +-
Bahnak wrote:Je tam i něco jako "zahraj si na zkoušku"?
Zatím ne. Byly beta testy. I beta testy pro všechny, ale to se jeden musel zaregistrovat

Re: SWTOR
Posted: 08:37 14. Dec 2011
by Daanri
No tak napodobne ma tu dlhsiu dobu nehladajte.

Sice este cakam na mail, ale tak dufam, ze dnes v niektorej z vecernych vln by som sa tam mohol dostat, ak nie tak zajtra uz hadam urcite.
Nad tym RP-PvP serverom hodne uvazujem, ale este nie som rozhodnuty, kedze som sa prihlasil do tej gildy za republicu Anime Fidelium. Mozno si zalozim postavu aj tam aj tam a uvidim casom ako to na tych serveroch bude vyzerat.
Re: SWTOR
Posted: 11:00 14. Dec 2011
by KaTo
Je to cca 9-10 Kč/den.
12,99 EU na 30dní, nebo 35,97 EU na 90 dní nebo 65,94 EU na 180 dní.
Bahnaku - zatím je o hraní SW takový zájem, že EA games "nepotřebuje" dávat free hraní "na zkoušku"

.
Re: SWTOR
Posted: 12:04 14. Dec 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:Release je 20. I Early Access je ofiko, akorát jen pro ty, co si to předobjednali. Což je pořád ještě možné

Dej pls nějakou stránku, kde si to mohu předobjednat. Nebo to je někde na tý hlavní?
Re: SWTOR
Posted: 12:06 14. Dec 2011
by Nalkanar
Re: SWTOR
Posted: 12:22 14. Dec 2011
by kokosak
Um... ale pozor, do Early Access se dostaneš v závislosti na datumu, kdy sis ten preorder zaregistroval. Což může být AŽ sedm dní. Nebo čtyři. Nebo jeden. Na ofiko forech je to teď samý plačky a zoufalci, co si stěžujou, jak je Bioware bekaný, že je nepustí do hry první den.
Re: SWTOR
Posted: 12:46 14. Dec 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:Um... ale pozor, do Early Access se dostaneš v závislosti na datumu, kdy sis ten preorder zaregistroval. Což může být AŽ sedm dní. Nebo čtyři. Nebo jeden. Na ofiko forech je to teď samý plačky a zoufalci, co si stěžujou, jak je Bioware bekaný, že je nepustí do hry první den.
Jo pohoda. Teď zaplatím a za týden k tomu sednu. No problema. Takže normoš se regnu zacáluju a za tejden si vyberu server a můžu se přidat jo? Good.
Re: SWTOR
Posted: 13:32 14. Dec 2011
by kokosak
Tak něco. Za tejden můžeš smažit republikánský bantha poodoo

Re: SWTOR
Posted: 17:00 14. Dec 2011
by M4rSX
[quote="kokosak"][/quote]
Podle vyjádření Bioware by se všichni měli dostat do hry už 15. tak jsem zvědavý, jsem si ten preorder kupoval pozdě
