Page 5 of 17

Re: SWTOR

Posted: 11:28 08. Dec 2011
by kokosak
A všimli ste si, že Early Access posunuli o dva dny dřív? Takže ne od 15., ale od 13. prosince budou ti nejtastnější z nás klikat swotory až jim upadnou prstíčky :D

Re: SWTOR

Posted: 12:36 08. Dec 2011
by -darkvision-
A kdy to půjde offico, už ted nekdy? :)

Re: SWTOR

Posted: 14:29 08. Dec 2011
by kokosak
Release je 20. I Early Access je ofiko, akorát jen pro ty, co si to předobjednali. Což je pořád ještě možné ;)

Re: SWTOR

Posted: 19:28 08. Dec 2011
by KaTo
Ta-tá! Ta-ta-ta-tá-tá! //to je naprosto přesný fonetický přepis začátku znělky k SW.

Už brzo...už brzo a krom toho, kdo by měl zájem...tak už brzo, už brzo:
http://www.oldrepublic.cz/launchparty/

Zzzzzt! //zvuk světelného meče


edit: Zapomněl jsem smajlíka v předchozí části příspěvku. Takže pro fanoušky smajlíků napravuji: Image Image

Re: SWTOR

Posted: 06:28 14. Dec 2011
by kokosak
Kdyby mě naaaaaaaaahodou někdo hledal, tak sem na (zatim) jedinym evropskym anglicky mluvícim RP-PvP serveru Lord Calypho. Největší česká komunita bude asi na Legions of Lettow, což je PvP server.

Re: SWTOR

Posted: 07:23 14. Dec 2011
by Bahnak
Český mluvící RP-PvP server ještě není?
Na kolik peněz to přijde měsíčně?
Je tam i něco jako "zahraj si na zkoušku"?

Re: SWTOR

Posted: 07:49 14. Dec 2011
by kokosak
Bahnak wrote:Český mluvící RP-PvP server ještě není?
Hehe. Není a asi nebude. Jsou anglické, německé a francouzské. Jestli bude další, bude asi čínský, až (jestli) se to spustí v Asii ;)
Bahnak wrote:Na kolik peněz to přijde měsíčně?
Počítej kolem tří stováků, +-
Bahnak wrote:Je tam i něco jako "zahraj si na zkoušku"?
Zatím ne. Byly beta testy. I beta testy pro všechny, ale to se jeden musel zaregistrovat ;)

Re: SWTOR

Posted: 08:37 14. Dec 2011
by Daanri
No tak napodobne ma tu dlhsiu dobu nehladajte. ;) Sice este cakam na mail, ale tak dufam, ze dnes v niektorej z vecernych vln by som sa tam mohol dostat, ak nie tak zajtra uz hadam urcite.

Nad tym RP-PvP serverom hodne uvazujem, ale este nie som rozhodnuty, kedze som sa prihlasil do tej gildy za republicu Anime Fidelium. Mozno si zalozim postavu aj tam aj tam a uvidim casom ako to na tych serveroch bude vyzerat.

Re: SWTOR

Posted: 11:00 14. Dec 2011
by KaTo
Je to cca 9-10 Kč/den.
12,99 EU na 30dní, nebo 35,97 EU na 90 dní nebo 65,94 EU na 180 dní.

Bahnaku - zatím je o hraní SW takový zájem, že EA games "nepotřebuje" dávat free hraní "na zkoušku" :lol: .

Re: SWTOR

Posted: 12:04 14. Dec 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:Release je 20. I Early Access je ofiko, akorát jen pro ty, co si to předobjednali. Což je pořád ještě možné ;)
Dej pls nějakou stránku, kde si to mohu předobjednat. Nebo to je někde na tý hlavní?

Re: SWTOR

Posted: 12:06 14. Dec 2011
by Nalkanar

Re: SWTOR

Posted: 12:22 14. Dec 2011
by kokosak
Um... ale pozor, do Early Access se dostaneš v závislosti na datumu, kdy sis ten preorder zaregistroval. Což může být AŽ sedm dní. Nebo čtyři. Nebo jeden. Na ofiko forech je to teď samý plačky a zoufalci, co si stěžujou, jak je Bioware bekaný, že je nepustí do hry první den.

Re: SWTOR

Posted: 12:46 14. Dec 2011
by -darkvision-
kokosak wrote:Um... ale pozor, do Early Access se dostaneš v závislosti na datumu, kdy sis ten preorder zaregistroval. Což může být AŽ sedm dní. Nebo čtyři. Nebo jeden. Na ofiko forech je to teď samý plačky a zoufalci, co si stěžujou, jak je Bioware bekaný, že je nepustí do hry první den.
Jo pohoda. Teď zaplatím a za týden k tomu sednu. No problema. Takže normoš se regnu zacáluju a za tejden si vyberu server a můžu se přidat jo? Good.

Re: SWTOR

Posted: 13:32 14. Dec 2011
by kokosak
Tak něco. Za tejden můžeš smažit republikánský bantha poodoo ;)

Re: SWTOR

Posted: 17:00 14. Dec 2011
by M4rSX
[quote="kokosak"][/quote]

Podle vyjádření Bioware by se všichni měli dostat do hry už 15. tak jsem zvědavý, jsem si ten preorder kupoval pozdě :-)