Time stop a povolání epického draka
Re: Time stop a povolání epického draka
Hledal jsem v tu chvíli lektvar a tak nějak jsem počítal, že si útočník udrží draka. Screen jsem fakt nestíhal dělat. On vlastně celý boj byl z mého pohledu dost zajímavý, kdy jsem nalogoval po pádu internetu a místo mé party tam stálo stádo povrchňanů, dal jsem si aspon základní buff, tančil mezi 30 pasti vlastních lidí, protože v tom bordelu jsem neměl družinu, nemohl svou družinu boostit a pak jsem dojel na draka v timestopu.
Jsem alespoň rád, že protistrana uznala chybu.
Jsem alespoň rád, že protistrana uznala chybu.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Time stop a povolání epického draka
*kývne* no a teď by mě zajímalo proč ten bláznivej šaman pouštních psů pálil ohnivý koule po povrchňánovi místo po drowovi?:D
Re: Time stop a povolání epického draka
Protože nesnáší všechny stejně,možná povrchňany víc.Koninho87 wrote:*kývne* no a teď by mě zajímalo proč ten bláznivej šaman pouštních psů pálil ohnivý koule po povrchňánovi místo po drowovi?:D
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Time stop a povolání epického draka
pálil je po té bláznivé mnišce...probíhala kolem tebe zrovnaKoninho87 wrote:*kývne* no a teď by mě zajímalo proč ten bláznivej šaman pouštních psů pálil ohnivý koule po povrchňánovi místo po drowovi?:D
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Time stop a povolání epického draka
Můj názor je takový, že spells.2da se vyjadřuje k tomu, zda je drakova aura útočná akce, velmi jasně:
http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da_(contents)
Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.
Code: Select all
Label HostileSetting (...)
(...)
412 Aura_Fear_Dragon (...) 1 (...)
(...)Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.
Ester Krejčí -- Moje vinná réva, sestry Janů, Vojtěch Verner, Jana Zlomilová a další. Netradiční inteligentní seriál z prostředí gymnázia.
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
<Aktivita ve hře: neaktivní>
[Desatero přikázání pro role-playera] [Hry na hrdiny: Teorie RPG]
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Time stop a povolání epického draka
Milý davídku, pokad souhlasíš s tím, že to útočná akce je, tak si prosím přečti pravidla. Pokad budeš znát i pravidla, budeš vědět, že útočné akce se v timestopu dělat NESMÍ.davidsoft wrote:Můj názor je takový, že spells.2da se vyjadřuje k tomu, zda je drakova aura útočná akce, velmi jasně:http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da_(contents)Code: Select all
Label HostileSetting (...) (...) 412 Aura_Fear_Dragon (...) 1 (...) (...)
Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.
Ps. Kdyby hráč nezodpovídal za summona své postavy, tak kdo tedy? Rejty snad?
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Time stop a povolání epického draka
Pokud by hráč nezodpovídal za summona, tak ho může v time stopu vyvolat a nechat masakrovat okolí...

.
Re: Time stop a povolání epického draka
Toho draka já vůbec neznám.
Co já? Já jsem stopař...
Co já? Já jsem stopař...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Time stop a povolání epického draka
Tak uz nam tu spamuje i hlaví GM. Myslím, že až se rejty ukaže, napíše jednuduchu větu holou a bude klid:)
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.
Re: Time stop a povolání epického draka
Rejty forum nečte 
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Time stop a povolání epického draka
Tohle je jen systémová informace která se používá k tomu aby ta aura fungovala správně.... jinak to nemá žádnou vypovídací hodnotu.davidsoft wrote:Můj názor je takový, že spells.2da se vyjadřuje k tomu, zda je drakova aura útočná akce, velmi jasně:http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da_(contents)Code: Select all
Label HostileSetting (...) (...) 412 Aura_Fear_Dragon (...) 1 (...) (...)
Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.
Re: Time stop a povolání epického draka
A jakou cast nechapes?menderon wrote:Tak uz nam tu spamuje i hlaví GM. Myslím, že až se rejty ukaže, napíše jednuduchu větu holou a bude klid:)
Aura je utocna akce
Summon NEsmi utocit
je to V PRAVIDLECH
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Time stop a povolání epického draka
Myslim Derkene, že jsi menderona nepochopilDerken- wrote:A jakou cast nechapes?menderon wrote:Tak uz nam tu spamuje i hlaví GM. Myslím, že až se rejty ukaže, napíše jednuduchu větu holou a bude klid:)
Aura je utocna akce
Summon NEsmi utocit
je to V PRAVIDLECH
Podle toho co menderon píše, tak to chápe stejně jako ty.
Tak nemusíš reagovat tak útočně
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Time stop a povolání epického draka
Je mozny vyvolat draka v Triglodytich tunelech ??? Vejde se tam ?! 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Time stop a povolání epického draka
Vzhledem k tomu, že ty tynely jsou část tilesetu exteriéru, tak vyvolat asi půjde bez problému. Nicméně bude na povrchu, ne v tunelu 