Page 5 of 7

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 21:01 30. Nov 2011
by Derken-
Hledal jsem v tu chvíli lektvar a tak nějak jsem počítal, že si útočník udrží draka. Screen jsem fakt nestíhal dělat. On vlastně celý boj byl z mého pohledu dost zajímavý, kdy jsem nalogoval po pádu internetu a místo mé party tam stálo stádo povrchňanů, dal jsem si aspon základní buff, tančil mezi 30 pasti vlastních lidí, protože v tom bordelu jsem neměl družinu, nemohl svou družinu boostit a pak jsem dojel na draka v timestopu.

Jsem alespoň rád, že protistrana uznala chybu.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 21:26 30. Nov 2011
by Koninho87
*kývne* no a teď by mě zajímalo proč ten bláznivej šaman pouštních psů pálil ohnivý koule po povrchňánovi místo po drowovi?:D

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 23:44 30. Nov 2011
by DenGrasse
Koninho87 wrote:*kývne* no a teď by mě zajímalo proč ten bláznivej šaman pouštních psů pálil ohnivý koule po povrchňánovi místo po drowovi?:D
Protože nesnáší všechny stejně,možná povrchňany víc.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 07:08 01. Dec 2011
by černý vlk
Koninho87 wrote:*kývne* no a teď by mě zajímalo proč ten bláznivej šaman pouštních psů pálil ohnivý koule po povrchňánovi místo po drowovi?:D
pálil je po té bláznivé mnišce...probíhala kolem tebe zrovna

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 09:00 01. Dec 2011
by davidsoft
Můj názor je takový, že spells.2da se vyjadřuje k tomu, zda je drakova aura útočná akce, velmi jasně:

Code: Select all

      Label                    HostileSetting   (...)
(...)
412   Aura_Fear_Dragon  (...)  1                (...)
(...)
http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da_(contents)
Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 09:21 01. Dec 2011
by -darkvision-
davidsoft wrote:Můj názor je takový, že spells.2da se vyjadřuje k tomu, zda je drakova aura útočná akce, velmi jasně:

Code: Select all

      Label                    HostileSetting   (...)
(...)
412   Aura_Fear_Dragon  (...)  1                (...)
(...)
http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da_(contents)
Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.
Milý davídku, pokad souhlasíš s tím, že to útočná akce je, tak si prosím přečti pravidla. Pokad budeš znát i pravidla, budeš vědět, že útočné akce se v timestopu dělat NESMÍ.

Ps. Kdyby hráč nezodpovídal za summona své postavy, tak kdo tedy? Rejty snad? :lol:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 10:42 01. Dec 2011
by Nalkanar
Pokud by hráč nezodpovídal za summona, tak ho může v time stopu vyvolat a nechat masakrovat okolí... 8) :lol:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 10:50 01. Dec 2011
by DenGrasse
Toho draka já vůbec neznám. :mrgreen:

Co já? Já jsem stopař... :mrgreen:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 10:59 01. Dec 2011
by menderon
Tak uz nam tu spamuje i hlaví GM. Myslím, že až se rejty ukaže, napíše jednuduchu větu holou a bude klid:)

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 11:04 01. Dec 2011
by DenGrasse
Rejty forum nečte :mrgreen:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 11:38 01. Dec 2011
by Shaman88
davidsoft wrote:Můj názor je takový, že spells.2da se vyjadřuje k tomu, zda je drakova aura útočná akce, velmi jasně:

Code: Select all

      Label                    HostileSetting   (...)
(...)
412   Aura_Fear_Dragon  (...)  1                (...)
(...)
http://nwn.wikia.com/wiki/Spells.2da_(contents)
Souhlasím ale s tím, že to neodpovídá na otázku, zda se to v time-stopu smí a zda hráč zodpovídá za summona své postavy.
Tohle je jen systémová informace která se používá k tomu aby ta aura fungovala správně.... jinak to nemá žádnou vypovídací hodnotu.

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 11:52 01. Dec 2011
by Derken-
menderon wrote:Tak uz nam tu spamuje i hlaví GM. Myslím, že až se rejty ukaže, napíše jednuduchu větu holou a bude klid:)
A jakou cast nechapes?

Aura je utocna akce
Summon NEsmi utocit

je to V PRAVIDLECH

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 12:28 01. Dec 2011
by Zindo
Derken- wrote:
menderon wrote:Tak uz nam tu spamuje i hlaví GM. Myslím, že až se rejty ukaže, napíše jednuduchu větu holou a bude klid:)
A jakou cast nechapes?

Aura je utocna akce
Summon NEsmi utocit

je to V PRAVIDLECH
Myslim Derkene, že jsi menderona nepochopil :)
Podle toho co menderon píše, tak to chápe stejně jako ty.
Tak nemusíš reagovat tak útočně :wink:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 12:55 01. Dec 2011
by Lord_Berserk
Je mozny vyvolat draka v Triglodytich tunelech ??? Vejde se tam ?! :twisted:

Re: Time stop a povolání epického draka

Posted: 14:07 01. Dec 2011
by G-ladiator
Vzhledem k tomu, že ty tynely jsou část tilesetu exteriéru, tak vyvolat asi půjde bez problému. Nicméně bude na povrchu, ne v tunelu :D