Page 5 of 8

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 18:52 20. Feb 2012
by Shaman88
Budu tam!!!

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 18:59 20. Feb 2012
by jachyra
Tak ja hľadám na ten dátum troch ľudí, čo by šli so mnou v aute ;) aby cesta vyšla čo najlacnejšie (ak by sme šli dokopy 4ia, tak cesta vyjde cca 15 eur na každého, možno trochu viac, záleží od ceny plynu v ČR a od ceny diaľničnej známky)

cesta je Martin - Žilina - Uherské hradište (alebo Makov, prípadne podľa dohody s ostatnými cestujúcimi) - Brno - Praha - Plzeň

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 21:38 20. Feb 2012
by mandos
Tak tohle datum nejedu :( jakmile pošlu přihlášky v březnu do konce maturit se mnou nebude řeč :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 23:03 20. Feb 2012
by Pajule
když mi v pátek nezabijou an turnaji, tak se možná vokážu

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 19:21 26. Feb 2012
by Shaman88
Tak nakonec nedorazím, hned po tom víkendu odevzdávám bakalářku, takže to bude frmol celkem.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 20:55 26. Feb 2012
by Rejty
Škoda. Zatím se moc lidi nehrnou... :D

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 21:15 26. Feb 2012
by -darkvision-
Já za sebe nevím jak to budu mít, začínám teď v novým worku, takže nevím jak víkendy budou u mě vypadat.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 21:20 26. Feb 2012
by kokosak
Předběžně ano, komkrétně budu vědět tak tejden předem.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:09 10. Mar 2012
by -darkvision-
U mě tedy víkend 13-15.4. padá.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:10 10. Mar 2012
by Derken-
U mě také.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 14:11 10. Mar 2012
by Braenn
Bohužel to taky vypadá, že nedojedem.

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 19:32 10. Mar 2012
by Bahnak
Nepřijedu...

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 22:07 10. Mar 2012
by Radim
Sraz se kříží s jiným kde nás bude víc než vás a všichni z Thálie :wink:

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 22:54 10. Mar 2012
by Rejty
Radim wrote:Sraz se kříží s jiným kde nás bude víc než vás a všichni z Thálie :wink:
???

Re: Jarní sraz Thalie - sobota 14. 4. 2012

Posted: 23:08 10. Mar 2012
by Shaman88
!!!