Molly23 wrote:... PS: Fryne když se řekne Hellcat tak si představím toto...
Jj, taky jsem měl pojem "Hellcat" vždy spojen spíš s letectvím.
Ad Francouzské tanky: Tu větev, kerou zmiňuje Mollyšák bych rád vyzkoušel taky, od páté třídy jsou to už takové svižné a rychlé potvory s rychlopalným dělem, které umí velmi hezky zatopit i těžších strojům, ale už mi na ně nezbývá místo v garáži (místo toho jedu tu větev s těžkýma, což je taky ze začátku pěkná groteska, možná větší než u lehčích).
Celkově jsou francouzské tanky jeden paradox za druhým. První lehké tanky jsou těžce pancéřované a vlečou se jako šnek. Jejich první těžké jsou zase ještě z předválečné doby nebo nezrealizované návrhy. Design některých tanků je taky kapitola sama pro sebe a trochu se do podvědomí vkrádá podezření, jestli v těch návrzích nesehrála velmi podstatnou roli víc než jedna sklenka vína

. Velmi zajímavé stroje začínají u lehkých od páté, u těžkých zase od osmé třídy.
Ad Nové tanky: Dost se mluvilo i o japonských (i když by se jednalo asi převážně jen o lehké stroje). V poslední době ale nejvíc slyším o doplnění francouzských stíhačů a artilérie.
Ad Nová fyzika: O tom se mluví už nějakou dobu, ale kdoví kdy to bude (musí se upravovat fyzika na všech dostupných mapách - s novým patchem prý zase nějaké nové přibudou, hlavně se těším na slíbenou z prostředí tichomoří, třebaže takový Tigr nebo T-34-85 bude na ostrůvcích plných palem atd... působit docela nepatřičně

, ale ta se objeví později).
Ad Medaile: Je jich spousta, za nejvíc zničených, za nejvíce trefených, za nejvíce objevených strojů, za přerušení obsazování vlastní základny, za obsazování základny atd..., všechno se počítá od určité hodnoty nebo pokud jsou navíc splněné určité podmínky (titul nejlepšího průzkumníka získáš nejméně za děvět objevených strojů plus tvá strana musí vyhrát apod...), pak jsou i speciální medaile, které dostáváš třeba za zničení tanku, který je o několik tříd lepší a sám celou bitvu přežiješ s určitou hranicí poškození atd... .
Jinak, mě osobně zase tak extra nevadí, když mi někdo vyžere tank, na kterém zrovna "pracuju", pokud se vyhraje nebo jsem v té bitvě aspoň něčím užitečný.
P.S. Ruské kanóny jsou velmi přesné (aspoň co srovnávám s ostatními).