Page 5 of 5

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 10:23 31. Jul 2012
by kucik
Já nevim, u koho ty výsledky skončily, ale dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepší :mrgreen: Hned za mnou Melvik.

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 10:26 31. Jul 2012
by KaTo
kucik wrote:...dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepší :mrgreen: ...
...a krom toho - zapisovatelka byla Krystýnka :lol: :twisted: !

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 12:38 31. Jul 2012
by melvik
kucik wrote:Já nevim, u koho ty výsledky skončily, ale dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepší :mrgreen: Hned za mnou Melvik.
Taky si myslím, že jsem to byl já. V krajním případě možná i Kucík. :D

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 20:49 31. Jul 2012
by igor
J.F.Payne wrote:Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu... :))
Někdo si myslel, že tam hází pytel s odpadkama :) Mrtvola nebo odpadky... nevim, kterou přezdívku si vybrat :D

Moje lehká váha holt vybízí k tomu, aby mě někdo házel buď do vody nebo po hlavě ven z kruhu :twisted:

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 06:11 01. Aug 2012
by Theogil I
igor wrote:
J.F.Payne wrote:Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu... :))
Někdo si myslel, že tam hází pytel s odpadkama :) Mrtvola nebo odpadky... nevim, kterou přezdívku si vybrat :D

Moje lehká váha holt vybízí k tomu, aby mě někdo házel buď do vody nebo po hlavě ven z kruhu :twisted:
jen jsem tě lehce odložil, o házení nemůže být řeč :D

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 20:58 05. Aug 2012
by Molly23
Hele Pajulko, já měl sraz taky uprostřed tábora a stejně jsem dorazil ;).

Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012

Posted: 20:58 05. Aug 2012
by Rejty
Molly23 wrote:Hele Pajulko, já měl sraz taky uprostřed tábora a stejně jsem dorazil ;).
Jo, někdo se už šest let jen vymlouvá... :mrgreen: