Re: Šestý velký letní sraz Thalie 2012
Posted: 10:23 31. Jul 2012
Já nevim, u koho ty výsledky skončily, ale dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepší
Hned za mnou Melvik.
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
...a krom toho - zapisovatelka byla Krystýnkakucik wrote:...dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepší...
Taky si myslím, že jsem to byl já. V krajním případě možná i Kucík.kucik wrote:Já nevim, u koho ty výsledky skončily, ale dá se očekávat, že jsem vyhrál já, neboť jsem byl ve všem nejlepšíHned za mnou Melvik.
Někdo si myslel, že tam hází pytel s odpadkamaJ.F.Payne wrote:Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu...)
jen jsem tě lehce odložil, o házení nemůže být řečigor wrote:Někdo si myslel, že tam hází pytel s odpadkamaJ.F.Payne wrote:Haha, jak tam Sam, Kucik a Berserk házej do potoka mrtvolu...)
Mrtvola nebo odpadky... nevim, kterou přezdívku si vybrat
Moje lehká váha holt vybízí k tomu, aby mě někdo házel buď do vody nebo po hlavě ven z kruhu
Jo, někdo se už šest let jen vymlouvá...Molly23 wrote:Hele Pajulko, já měl sraz taky uprostřed tábora a stejně jsem dorazil.