Page 5 of 17

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:35 17. Apr 2012
by Prasokralik
neseslal, bez int nejsou sloty

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:40 17. Apr 2012
by Shaman88
A je to tady zase, dělají se z fíčur chyby... :(

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:45 17. Apr 2012
by kucik
Fakt si myslíš, že je featura, že ti tam padne DC 127 a to ještě za těhlech podmínek?
Rozhodně to nikde nevidim explicitně v kódu napsáno. Ani mě nenapadá, jakou úvahou by tvůrce k takový fičuře přišel.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:46 17. Apr 2012
by Shaman88
Ale je to tam. :)
Jen pro zajimavost. Tipni jaké TO dává vrah u paralýzy když má inteligenci 8? :)

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:47 17. Apr 2012
by Prasokralik
To přece nemůžeš myslet vážně šamane :D Pokud DC schopnosti roste úměrně obratnosti, tak asi nebude mít se zápornou hodnotou najednou 127 dc ne? spíš tam jde o přetékání zásobníku

imho podchytit tyhle featury a trenérům povolání narvat přewdpoklad pro tréning alespon 10 v dané vlastnosti

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:47 17. Apr 2012
by kucik
Stejné?
To vidim, že je to tam. Otázka je: Jaký to má důvod? A je to tak správně?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:48 17. Apr 2012
by Nalkanar
kucik wrote:Fakt si myslíš, že je featura, že ti tam padne DC 127 a to ještě za těhlech podmínek?
Rozhodně to nikde nevidim explicitně v kódu napsáno. Ani mě nenapadá, jakou úvahou by tvůrce k takový fičuře přišel.
Asi má Shaman jinou definici než ty a bugy se mu tak líbí, že jim radši říká featury.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:48 17. Apr 2012
by Bahnak
Fakt dík Shamane, vraha zrovna stavím a ty to takhle nabonzuješ... nu nic, jdu stavět džedáje...

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:49 17. Apr 2012
by Shaman88
Je to chyba interní funkce nwn a opravit ji není nijak snadné.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:50 17. Apr 2012
by Prasokralik
mno já už tam návrh jak to pořešit dal, nepřijde mi moc složitý

edid: no možná diskriminace neohrabaných harfeníků a hloupých vrahů ale to se snad přežije...

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:51 17. Apr 2012
by kucik
Shaman88 wrote:Je to chyba interní funkce nwn a opravit ji není nijak snadné.
Souhlas.

BTW:
Image
a dál to tu nebudu spamovat

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 17:59 17. Apr 2012
by Shaman88
Tak u vraha to nefunguje, zatím co vím tak to dělá jen u toho spánku od harfevníka....
A pak to jde u libovolného kouzla u wizarda, ale to už je HC bug, a to tady nebudu rozmazávat.

Jinak kuciku máš pravdu, rozdíl mezi bugem a fíčurou je jen v tom kdo to hodnotí... jestli hráč co to využívá nebo člen týmu....

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 18:00 17. Apr 2012
by Prasokralik
co sd omráčení?

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 18:03 17. Apr 2012
by Shaman88
Prasokralik wrote:co sd omráčení?
SD nepostavíš bez dodge a tam potřebuješ obratnost 13.
V podstatě u nikoho tato chybka neznamená problém.

Re: Příručka k povoláním - diskuse

Posted: 18:04 17. Apr 2012
by Prasokralik
mnich, omračující pěst?