A tohle video je skvělé v HD! http://www.youtube.com/watch?v=W6tB8Lf7YoU







A kterou verzi hraješ? Tu od wargamingu?Shaman88 wrote:Chytlo mě to víc než tanky. Ty bitvy jsou takové dynamičtější.
A už mám svůj vlastní styl... hraju v podstatě single player...