Page 5 of 28
Re: World of Planes
Posted: 00:07 10. Apr 2013
by Molly23
Tak modří andělé přišli o křídla. Vláda dělala škrty a přeškrtla i je...
A tohle video je skvělé v HD!
http://www.youtube.com/watch?v=W6tB8Lf7YoU

Re: World of Planes
Posted: 13:18 14. Apr 2013
by Molly23
Pročítal jsem si o různých projektech luftwaffe za druhé světové a našel jsem zajímavý kousek od firmy Junkers! Zajímavé je na tom hlavně to, že jeho konstrukce je velmi podobná pozdějšímu letounu A-10 Thunderbolt 2!
a tady pro porovnání A-10

Re: World of Planes
Posted: 16:29 14. Apr 2013
by Decka
Jestli považuješ středoplošník a dolnoplošník s motory umístěnými na gondolách za trupem za podobnou konstrukci, tak to bych ti rád prodal jedny holinky, jdou docela přesně.
Re: World of Planes
Posted: 16:40 14. Apr 2013
by Molly23
Asi jsem slovo konstrukce možná nepoužil zrovna šťastně, ale tvar kabiny je v podstatě úplně stejný, umístění hlavní zbraně je stejné (u obou velkorážný kanon), charakter křídel je také podobný. A-10 a tento junkersácký projekt od sebe dělí 30 let. Junkers je koncept, A-10 skutečný letoun. Věřím, že se američani určitě u Junkersu inspirovali a to je to co jsem chtěl zdělit. V podstatě stejný případ jako Ta-183 a "kopií" F-86 Sabre a Mig-15.

Re: World of Planes
Posted: 11:02 21. May 2013
by -RoF-
Re: World of Planes
Posted: 14:20 21. May 2013
by Molly23
Znám znám

Re: World of Planes
Posted: 14:25 08. Jul 2013
by Shaman88
Chytlo mě to víc než tanky. Ty bitvy jsou takové dynamičtější.
A už mám svůj vlastní styl... hraju v podstatě single player...
Re: World of Planes
Posted: 14:44 08. Jul 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:Chytlo mě to víc než tanky. Ty bitvy jsou takové dynamičtější.
A už mám svůj vlastní styl... hraju v podstatě single player...
A kterou verzi hraješ? Tu od wargamingu?
Re: World of Planes
Posted: 15:20 08. Jul 2013
by Shaman88
Co já víím - tu kde mám účet z tanků.
Re: World of Planes
Posted: 15:21 08. Jul 2013
by Shaman88
Hraju za bitevní letadlo a lítám těsně nad zemí že se vyhýbám budovám a ničím tam ty pozemní cíle.
Re: World of Planes
Posted: 15:29 08. Jul 2013
by Diemo
To jsme na tom stejne

nekdy muzem zahrat

Re: World of Planes
Posted: 15:59 08. Jul 2013
by Molly23
To hoši hrajete World of Warplanes. Zkuste Warthunder: World of Planes, je to mnohem mnohem mnohem lepší než ta verze of tankistů... ti měli raději zůstat na zemi.
Re: World of Planes
Posted: 16:31 08. Jul 2013
by Shaman88
Mě to příjde pořád moc realistické. Letadlo furt ztrací rychlost, když dělám nějaký nereálný manévr tak se přestane ovládat a další blbosti.
Ale zase mi vyhovuje ovládání 2 tlačítka a myš, naprostá spokojenost.
Ale stáhnu i ten druhej abych mohl srovnat.
Re: World of Planes
Posted: 17:07 08. Jul 2013
by Molly23
Já tu verzi od wargamingu po pár bitvách prostě smazal, protože se mi z toho dělalo až špatně

. Warthunder mě taky úplně neuspokojil, ale je mnohem mnohem realističtější.
Re: World of Planes
Posted: 18:33 08. Jul 2013
by Shaman88
Aha realističtější... tak to to ani nenechám dostahovat... a mažu rovnou
