Page 5 of 5

Re: Měňavec

Posted: 18:32 22. May 2012
by davidsoft
KaTo wrote:
G-ladiator wrote:Jinak k těm proměnám do jiných osob, intrikaření atp., nezapomínejte, že každý měňavec je též druid a je měl by se na to brát zřetel.
Nemusel, když to nehraješ (viz debata na téma k hraní paladina netřeba mít lvly paladina). Třeba můj měňavec druid není :P , je to čaroděj.
A jak se to pak systémové řeší, když je Čaroděj/Měňavec? Měňavec jako prestižní povolání vyžaduje některé featy, které si čaroděj normálně nemůže vzít. (Opravte mě, pokud se mýlím.)

Do té debaty o hraní paladina bych poprosil o odkaz na konkrétní příspěvek, protože nemám čas prohledávat čtyři stránky příspěvků a zjišťovat, zda se tam o tom něco píše nebo ne.

Re: Měňavec

Posted: 18:37 22. May 2012
by Nalkanar
RP

Re: Měňavec

Posted: 18:40 22. May 2012
by Absinthorix
Představivost?

Re: Měňavec

Posted: 14:32 15. Sep 2012
by XŠevyX
Při čtení Aulusova nápadu s relevlem jsem si vzpomněl na ten svůj....

Opět sme se ani zde nedostali k ničemu. Návrh byl takový, že by měňavec na epickém lvlu dostal předmět, který by po použití vyvolal nabídku změnu hlav, jak je tomu na začátku hraní nové postavy.
Celé jsem si to znova pročítal a pouze dva nápady se mi zalíbily...: při proměně mít možnost si vyzmizíkovat jméno a napsat si tam nové, vlastní. (samozřejmě pro proměně zpět do normální podoby by naskočilo opět jméno pravé.) Vím že je to RP svět ale prostě je rozdíl, když jde hráč lesem a uvidí tam tygra, kterému nad hlavou bliká jméno lojza, než když jde hráč po lese a uvidí tygra s názvem tygr. Hráč v takové chvíli podle mě reaguje úplně jinak.

A druhá věc... možnost proměnit se za domácí zvířata: dát tam třeba 6 možností proměny jak je tomu u dráčka. např. kočka, kůň, pes, kráva, slepice, prase(v to se někteří umí proměňovat i bez schopnosti :twisted: ) Myslím si že s kombinací vyzmizíkování jména nad postavou by tohle bylo taky hodně zajímavé a nemuselo by se řešit nějaké přesílení a žádné staty.

Re: Měňavec

Posted: 14:36 15. Sep 2012
by J.F.Payne
Podle mě hráč na proměněného tygra s názvem "tygr" reagovat jinak nebude, protože se mu při najetí na "tygra" myší změní podoba kurzoru.

Re: Měňavec

Posted: 14:42 15. Sep 2012
by XŠevyX
Tak ovšem... je jasné, když tygr začne "hvězdičkovat", tak to nebude NPCčko. Buď to si hráč bude myslet, že za tygra hraje DM a nebo že za něj hraje nějaký hráč. Jde mi spíš o to, že když po thalii běhá postava se jménem lojza a potom hráč potká v lese tygra se stejným jménem, bude už vědět o koho přesně jde a bude se taky podle toho chovat.

Re: Měňavec

Posted: 14:43 15. Sep 2012
by Aulus
J.F.Payne wrote:Podle mě hráč na proměněného tygra s názvem "tygr" reagovat jinak nebude, protože se mu při najetí na "tygra" myší změní podoba kurzoru.
To sice jo, ale na druhou stranu si aspoň nebude jistý, kdo toho tygra hraje.

Re: Měňavec

Posted: 14:53 15. Sep 2012
by Prasokralik
Party list a hend to tam vidíš.

Re: Měňavec

Posted: 15:21 15. Sep 2012
by Amber
Mimochodem, jakmile v podobě tygra "zahvězdičkuješ", stačí v chat menu kliknout na obrázek u jména Tygr a hned se ti objeví jméno hráče... :roll:

Čili OOC inkognito zůstaneš jedině tehdy, pokud nebudeš mluvit/hvězdičkovat a jen profičíš kolem. :D
Ale chápu, že pro jakýsi první dojem by bylo fajn zbavit se jména Lojza nad hlavou kočkovité šelmy. Např. mág převtělený do svého přítelíčka má v tomto nespornou výhodu.

Musíš mít štěstí na hráče, který sice třeba OOC čichá člověčinu, ale IC se nechá oblbnout a hezky spolupracuje (třeba začne tygra lovit :twisted: ).

Re: Měňavec

Posted: 15:28 15. Sep 2012
by Prasokralik
To já jednou sestřelil druidku přeměněnou do prase když otravovala. Pak mi začaly chodit výhrůžné telly od sendyse...

Re: Měňavec

Posted: 17:26 15. Sep 2012
by Aulus
Když se mág logne do svého přítelíčka, taky ho nejde naklinkout. Takže by se to možná mohlo udělat i s tou proměnu, že by hráč nebyl naklinutelný. V party listu samozřejmě bude.