Koukám co jsem rozpoutal za lavinu. Já nechci nijak ničit stávající příběhy. Zavalené a hlídané průchody dávájí mnoho možností jak rozvíjet příběh jak na povrchu, tak v podtemnu. Chápu, že závaly a hlídky se musí odstranit IC cestou a taky, že to zabere nějaký čas. Ale než se tak stane, chci mít ve hře co dělat.
Není možný aby hlídali pořád stejně ostražitě 24 hodin v kuse, po celé měsíce. Kor trpaslíci, tomu nevěřím, že jsou tak cvičení

Protože těžko můžu nějak intrikařit, či navazovat kontakty s kýmkoliv, když jsem na serveru sám. Nechci aby byla Thálie tvořena dvěma servery, jako je to teďka, ale jedním společným.
Mě jde jen o to, aby když se naloguju se svou drowkou a v podtemnu nikdo není, s kým bych si mohl povídat, chci mít prostě možnost dostat se tam, kde hráči jsou. Lovit npcečka už mě tolik nebavi, stejnak mě taky každej den zabijou. Samozdřejmě to můžu řešit jako ostatní hráči a přesunout se na povrch legálně s novou postavou, ale raději bych zkusil ještě chvilku podržet podtemno.
Píšu čistě sobecky a sem si toho vědom, chci mít prostě možnost, dostat k ostatním hráčům, protože v podtemnu, fakt už nikdo nehraje.
Trochu se tam crepí, trochu craftí a hodně lotí. Ale jinak nic. (to mě taky baví, když je s kým)
Že umřu mi bylo jasný, ale čekal sem to od hráčů, ne kritikem za 250 hned u přechodu od trpaslíka. Proto prosím, aby se jen kousilineček posunuli dozadu,abych měl možnost manévrovat se svou postavičkou.