Page 5 of 66

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:16 28. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:A tohle by vám nestačilo? :wink:
Image
To je ale úplně jiná liga 8)

Ovšem spokojím se i s tímhle
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:19 28. May 2012
by Aulus
Ten zámek stojí v Německách, ale to asi všichni vědí. Ale je spíš takový dívčí, pro princezny. :wink:

Tohle je jiná...
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:20 28. May 2012
by Amber
@ Jarri: Skromnost sama!
@ Aulus: Ono existuje něco jako dívčí zámek? :D

Další bohy zapomenuté místo:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:22 28. May 2012
by J.F.Payne
Amber wrote:A kdypak bude ke shlédnutí? :wink: :wink:
Ale asi nebude v modulu :(

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:23 28. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:Ten zámek stojí v Německách, ale to asi všichni vědí. Ale je spíš takový dívčí, pro princezny. :wink:

Tohle je jiná...
Image
Kdyby tam bylo víc zamrzlo... tak to vypadá jak ve Skyrimu ta univerzita

A tady pan kouzelník

Image

Já jsem skromný, nesobecký, mírný a přející člověk :lol:

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:32 28. May 2012
by Absinthorix
Ne tak docela zapomenuté údolí

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:37 28. May 2012
by Amber
@ J.F.Payne: Fíha, parádní! :wink: Čím to, že nebude?

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:46 28. May 2012
by Absinthorix
Dobyla diamantový hrad jedním úderem

Image

Jó! Proč nebude?

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 18:54 28. May 2012
by Amber
Parádní tahy (digitálním) štětcem :!:

Image

Image

@ Jarri: Ta mužatka je nechutná :|

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 19:50 28. May 2012
by Amber
Hledání pokladů

Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:04 28. May 2012
by klobouk
Amber wrote:Hledání pokladů

Image
Krásný šaty!

Morusova sudička.
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:14 28. May 2012
by Absinthorix
Šatičkyyyy

Image

Týhle madam bych se i zapomněl bát

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:16 28. May 2012
by Amber
@ klobouk: S tím se nedá než souhlasit. :wink:
@ Jarri: No ty teda jsou... hm... děsivé. :D A obléct je bude asi docela akce.

Další zimní krajinka - asi důsledek dnešního vedra :twisted:
Image

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:27 28. May 2012
by Absinthorix
Tak se zas ohřejem ne?

Image


Jó a co máš proti těm šatům? 8) Praktické nebo estetické výhrady?

Re: Fantasy obrazárna

Posted: 20:32 28. May 2012
by Amber
Zahřejeme se hudbou! :mus_17:
Image