Page 5 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:16 28. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:A tohle by vám nestačilo?

To je ale úplně jiná liga
Ovšem spokojím se i s tímhle

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:19 28. May 2012
by Aulus
Ten zámek stojí v Německách, ale to asi všichni vědí. Ale je spíš takový dívčí, pro princezny.
Tohle je jiná...

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:20 28. May 2012
by Amber
@ Jarri: Skromnost sama!
@ Aulus: Ono existuje něco jako dívčí zámek?
Další bohy zapomenuté místo:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:22 28. May 2012
by J.F.Payne
Amber wrote:A kdypak bude ke shlédnutí?
Ale asi nebude v modulu

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:23 28. May 2012
by Absinthorix
Aulus wrote:Ten zámek stojí v Německách, ale to asi všichni vědí. Ale je spíš takový dívčí, pro princezny.
Tohle je jiná...

Kdyby tam bylo víc zamrzlo... tak to vypadá jak ve Skyrimu ta univerzita
A tady pan kouzelník
Já jsem skromný, nesobecký, mírný a přející člověk

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:32 28. May 2012
by Absinthorix
Ne tak docela zapomenuté údolí

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:37 28. May 2012
by Amber
@ J.F.Payne: Fíha, parádní!

Čím to, že nebude?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:46 28. May 2012
by Absinthorix
Dobyla diamantový hrad jedním úderem
Jó! Proč nebude?
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 18:54 28. May 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 19:50 28. May 2012
by Amber
Hledání pokladů

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:04 28. May 2012
by klobouk
Amber wrote:Hledání pokladů

Krásný šaty!
Morusova sudička.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:14 28. May 2012
by Absinthorix
Šatičkyyyy
Týhle madam bych se i zapomněl bát
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:16 28. May 2012
by Amber
@ klobouk: S tím se nedá než souhlasit.
@ Jarri: No ty teda jsou... hm... děsivé.

A obléct je bude asi docela akce.
Další zimní krajinka - asi důsledek dnešního vedra

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:27 28. May 2012
by Absinthorix
Tak se zas ohřejem ne?
Jó a co máš proti těm šatům?

Praktické nebo estetické výhrady?
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 20:32 28. May 2012
by Amber
Zahřejeme se hudbou!
