Vyřešeno: Systém koní
Re: Systém koní
Darku, seš decánko out právě protože netušíš o čem je řeč.
Já koníky svého času hledal, tak znám četnost jejich útěků na střechy či na opačné konce lokací, atd... Děje se to každý den.
Prostě je to problém, prudí to a nasírá. Co já už si vyslechl o židli dál sprostých slovíček...
Stávající systém koní je prostě nedořešený, buguje, a pokud existuje nějaké jednoduché řešení, docela dost postav to pak uvítá s hlasitým potleskem. Ne všechno se prostě musí točit kolem celého shardu. Osobně třeba i já uvítám toto zlepšení, a to povrch nehraji.
Jinak Karolíně doporučuji k přečtení nějaké ty knihy o Drizztovi, ať ví že na konících ani hadech podtemno jezdit nechce.
Měl jsem tu čest nahlédnout na možné jízdní potvůrky které jsou NWN/Thalie kompatibilní a i podtemno tam má pěkné volby jako brouk, ještěr, pavouk...
Ale asi se jich dočkáme až v NT. Držím palce.
Já koníky svého času hledal, tak znám četnost jejich útěků na střechy či na opačné konce lokací, atd... Děje se to každý den.
Prostě je to problém, prudí to a nasírá. Co já už si vyslechl o židli dál sprostých slovíček...
Stávající systém koní je prostě nedořešený, buguje, a pokud existuje nějaké jednoduché řešení, docela dost postav to pak uvítá s hlasitým potleskem. Ne všechno se prostě musí točit kolem celého shardu. Osobně třeba i já uvítám toto zlepšení, a to povrch nehraji.
Jinak Karolíně doporučuji k přečtení nějaké ty knihy o Drizztovi, ať ví že na konících ani hadech podtemno jezdit nechce.
Měl jsem tu čest nahlédnout na možné jízdní potvůrky které jsou NWN/Thalie kompatibilní a i podtemno tam má pěkné volby jako brouk, ještěr, pavouk...
Ale asi se jich dočkáme až v NT. Držím palce.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Systém koní
Zvláštní je že já měl koníka. Používal jsem ho. Netoulal se mi .. hm hm hm .. kde je asi chyba že se jim furt touláBahnak wrote:Darku, seš decánko out právě protože netušíš o čem je řeč.
Já koníky svého času hledal, tak znám četnost jejich útěků na střechy či na opačné konce lokací, atd... Děje se to každý den.
Prostě je to problém, prudí to a nasírá. Co já už si vyslechl o židli dál sprostých slovíček...
Stávající systém koní je prostě nedořešený, buguje, a pokud existuje nějaké jednoduché řešení, docela dost postav to pak uvítá s hlasitým potleskem. Ne všechno se prostě musí točit kolem celého shardu. Osobně třeba i já uvítám toto zlepšení, a to povrch nehraji.
Jinak Karolíně doporučuji k přečtení nějaké ty knihy o Drizztovi, ať ví že na konících ani hadech podtemno jezdit nechce.
Měl jsem tu čest nahlédnout na možné jízdní potvůrky které jsou NWN/Thalie kompatibilní a i podtemno tam má pěkné volby jako brouk, ještěr, pavouk...
Ale asi se jich dočkáme až v NT. Držím palce.
Prudí to a nasírá vás Dm že to musíte vracet. Prudí to a nasírá povrchnany že se neumej postarat a ztrácej se jim furt..
A podtemno koně nemá, chodí po svejch. Neumíte používat koně? Tak je nepoužívejte omg. Nechcete přidělávat práci Dm? Tak si nekupujte koně když to s nima neumíte. So easy. Nebo to opravte a dejte i nám down něco ..
Shaman je hroznej borec a kdyby ted nahoře odsouhlasili že můžem mít dole "ještěrky" tak shaman by to zvládl do měsíce (myslím si). Ale proč taky, koho nějací podtemnácí zajímají že ...
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Systém koní
A když už jsme u toho upravovaní, je to půl roku, možná rok co jsem navrhoval aby se do podtemna přidali alchymistické stolky.
Dal jsem i přesné lokace, umítění v té lokaci.
V podtemnu jsou dohromady jen 2. Často jeden rozbitý.
Nahoře jich je kolik - 6? 7?
Furt jsou dole jen dva ...
S..u vám na koně! Do salámu!
Dal jsem i přesné lokace, umítění v té lokaci.
V podtemnu jsou dohromady jen 2. Často jeden rozbitý.
Nahoře jich je kolik - 6? 7?
Furt jsou dole jen dva ...
S..u vám na koně! Do salámu!
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Systém koní
Blbost, dole v tunelech radi dvakrat vetsi hovada nez konekarolina wrote:Blbost, dole je to samej tunel, na ničem větším než na hadovi bys tma jezdit nemohl, páč by ses nevešel.-darkvision- wrote:*fňuk* kéž by byly koně i dole *fňuk*
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Systém koní
Nahodou posledni vec co jsem delal byla pro podtemno 
A pro ty, co pouzivali kone kdysi davno: Od jisty doby se ovladaj jeste hur nez drive.
A pro ty, co pouzivali kone kdysi davno: Od jisty doby se ovladaj jeste hur nez drive.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Systém koní
Co ti k tomu říct... kdybys někde zahlédl mého Ryzáčka, dej vědět.kucik wrote:A pro ty, co pouzivali kone kdysi davno: Od jisty doby se ovladaj jeste hur nez drive.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Systém koní
Kdyby byli mounti jak ve wowku - aktivuje předmět vyvolá se kuň, kdykoli ho můžeš odvolat a zase přivolat - tak by nebyl žádný problém.
Re: Systém koní
Stačili by mi klasicky v družině. Kdyby si šlo tuto variantu alespoň vybrat oproti této, počet summonů v partě mne fakt netrápí.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Systém koní
S těma stolkama má Dark pravdu.Dobíječka ti Kuciku taky zabrala pár minut tak proč nám je dolů nikdo nehodí.
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky?
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky?
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Systém koní
Zbytečně rejpeš. Vážně je to někdy tak, že jdeš přes přechod, a kůň na jednou nikde... a najde se třeba na střeše o dvě lokace dál...Radim wrote:Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Systém koní
Ale ja jsem dobijecku dolu daval. Musi tam byt.Radim wrote:S těma stolkama má Dark pravdu.Dobíječka ti Kuciku taky zabrala pár minut tak proč nám je dolů nikdo nehodí.
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Systém koní
Neříkám,že si ji tam nedal.Jistě,že ji tam máme!!!kucik wrote:Ale ja jsem dobijecku dolu daval. Musi tam byt.Radim wrote:S těma stolkama má Dark pravdu.Dobíječka ti Kuciku taky zabrala pár minut tak proč nám je dolů nikdo nehodí.
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky?
Zabralo ti to pár minut,stolky budou to samé odhaduji.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Systém koní
A jaky stolky? Ja porad nechapu.Radim wrote: Neříkám,že si ji tam nedal.Jistě,že ji tam máme!!!
Zabralo ti to pár minut,stolky budou to samé odhaduji.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Systém koní
Alchimistickí at můžem dělať čóro móro 
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Systém koní
Ten byl zřejmě můj. 2-3 měsíce u zlobrů a stejnou dobu u malorových panterů bo jak se jmenujou.Radim wrote:Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky?
S bratrstvem oceli nikdy na věčné časy a nikdy jinak....ten s Leprou.
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4
Gorhunk Dračí kůžeProtector of mankind! Hrdinný trpaslík, který se pouze s pivem v ruce pustil do klepetnatce a nakonec padl vyčerpán k zemi
http://www.youtube.com/watch?v=gD5tU-5NXd4