Page 5 of 5

Re: Systém koní

Posted: 20:44 18. Jan 2013
by Bahnak
Darku, seš decánko out právě protože netušíš o čem je řeč.
Já koníky svého času hledal, tak znám četnost jejich útěků na střechy či na opačné konce lokací, atd... Děje se to každý den.
Prostě je to problém, prudí to a nasírá. Co já už si vyslechl o židli dál sprostých slovíček...

Stávající systém koní je prostě nedořešený, buguje, a pokud existuje nějaké jednoduché řešení, docela dost postav to pak uvítá s hlasitým potleskem. Ne všechno se prostě musí točit kolem celého shardu. Osobně třeba i já uvítám toto zlepšení, a to povrch nehraji.
Jinak Karolíně doporučuji k přečtení nějaké ty knihy o Drizztovi, ať ví že na konících ani hadech podtemno jezdit nechce.
Měl jsem tu čest nahlédnout na možné jízdní potvůrky které jsou NWN/Thalie kompatibilní a i podtemno tam má pěkné volby jako brouk, ještěr, pavouk...
Ale asi se jich dočkáme až v NT. Držím palce.

Re: Systém koní

Posted: 21:04 18. Jan 2013
by -darkvision-
Bahnak wrote:Darku, seš decánko out právě protože netušíš o čem je řeč.
Já koníky svého času hledal, tak znám četnost jejich útěků na střechy či na opačné konce lokací, atd... Děje se to každý den.
Prostě je to problém, prudí to a nasírá. Co já už si vyslechl o židli dál sprostých slovíček...

Stávající systém koní je prostě nedořešený, buguje, a pokud existuje nějaké jednoduché řešení, docela dost postav to pak uvítá s hlasitým potleskem. Ne všechno se prostě musí točit kolem celého shardu. Osobně třeba i já uvítám toto zlepšení, a to povrch nehraji.
Jinak Karolíně doporučuji k přečtení nějaké ty knihy o Drizztovi, ať ví že na konících ani hadech podtemno jezdit nechce.
Měl jsem tu čest nahlédnout na možné jízdní potvůrky které jsou NWN/Thalie kompatibilní a i podtemno tam má pěkné volby jako brouk, ještěr, pavouk...
Ale asi se jich dočkáme až v NT. Držím palce.
Zvláštní je že já měl koníka. Používal jsem ho. Netoulal se mi .. hm hm hm .. kde je asi chyba že se jim furt toulá :shock:

Prudí to a nasírá vás Dm že to musíte vracet. Prudí to a nasírá povrchnany že se neumej postarat a ztrácej se jim furt..

A podtemno koně nemá, chodí po svejch. Neumíte používat koně? Tak je nepoužívejte omg. Nechcete přidělávat práci Dm? Tak si nekupujte koně když to s nima neumíte. So easy. Nebo to opravte a dejte i nám down něco ..

Shaman je hroznej borec a kdyby ted nahoře odsouhlasili že můžem mít dole "ještěrky" tak shaman by to zvládl do měsíce (myslím si). Ale proč taky, koho nějací podtemnácí zajímají že ...

Re: Systém koní

Posted: 21:11 18. Jan 2013
by -darkvision-
A když už jsme u toho upravovaní, je to půl roku, možná rok co jsem navrhoval aby se do podtemna přidali alchymistické stolky.
Dal jsem i přesné lokace, umítění v té lokaci.
V podtemnu jsou dohromady jen 2. Často jeden rozbitý.
Nahoře jich je kolik - 6? 7?

Furt jsou dole jen dva ... :x :x

S..u vám na koně! Do salámu! :weap_uzi:

Re: Systém koní

Posted: 21:15 18. Jan 2013
by Derken-
karolina wrote:
-darkvision- wrote:*fňuk* kéž by byly koně i dole *fňuk*
Blbost, dole je to samej tunel, na ničem větším než na hadovi bys tma jezdit nemohl, páč by ses nevešel.
Blbost, dole v tunelech radi dvakrat vetsi hovada nez kone :-)

Re: Systém koní

Posted: 21:45 18. Jan 2013
by kucik
Nahodou posledni vec co jsem delal byla pro podtemno ;)

A pro ty, co pouzivali kone kdysi davno: Od jisty doby se ovladaj jeste hur nez drive.

Re: Systém koní

Posted: 21:46 18. Jan 2013
by Braenn
kucik wrote:A pro ty, co pouzivali kone kdysi davno: Od jisty doby se ovladaj jeste hur nez drive.
Co ti k tomu říct... kdybys někde zahlédl mého Ryzáčka, dej vědět. :wall:

Re: Systém koní

Posted: 21:53 18. Jan 2013
by Shaman88
Kdyby byli mounti jak ve wowku - aktivuje předmět vyvolá se kuň, kdykoli ho můžeš odvolat a zase přivolat - tak by nebyl žádný problém.

Re: Systém koní

Posted: 21:55 18. Jan 2013
by Braenn
Stačili by mi klasicky v družině. Kdyby si šlo tuto variantu alespoň vybrat oproti této, počet summonů v partě mne fakt netrápí.

Re: Systém koní

Posted: 22:00 18. Jan 2013
by Radim
S těma stolkama má Dark pravdu.Dobíječka ti Kuciku taky zabrala pár minut tak proč nám je dolů nikdo nehodí.
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky? :shock:

Re: Systém koní

Posted: 22:03 18. Jan 2013
by J.F.Payne
Radim wrote:Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky? :shock:
Zbytečně rejpeš. Vážně je to někdy tak, že jdeš přes přechod, a kůň na jednou nikde... a najde se třeba na střeše o dvě lokace dál...

Re: Systém koní

Posted: 22:05 18. Jan 2013
by kucik
Radim wrote:S těma stolkama má Dark pravdu.Dobíječka ti Kuciku taky zabrala pár minut tak proč nám je dolů nikdo nehodí.
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky? :shock:
Ale ja jsem dobijecku dolu daval. Musi tam byt.

Re: Systém koní

Posted: 22:12 18. Jan 2013
by Radim
kucik wrote:
Radim wrote:S těma stolkama má Dark pravdu.Dobíječka ti Kuciku taky zabrala pár minut tak proč nám je dolů nikdo nehodí.
Když koně dělají jen problémy tak proč je nezrušíte?
Jaký to má přínos,když se to furt jen ztrácí.Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky? :shock:
Ale ja jsem dobijecku dolu daval. Musi tam byt.
Neříkám,že si ji tam nedal.Jistě,že ji tam máme!!!
Zabralo ti to pár minut,stolky budou to samé odhaduji.

Re: Systém koní

Posted: 22:13 18. Jan 2013
by kucik
Radim wrote: Neříkám,že si ji tam nedal.Jistě,že ji tam máme!!!
Zabralo ti to pár minut,stolky budou to samé odhaduji.
A jaky stolky? Ja porad nechapu.

Re: Systém koní

Posted: 23:01 18. Jan 2013
by -darkvision-
Alchimistickí at můžem dělať čóro móro :twisted:

Re: Systém koní

Posted: 21:00 19. Jan 2013
by slencak
Radim wrote:Lidi zapomenou kde to nechaj tak raději napíšou,že se jim chuděrka ztratil,to je určitě větší část všech případů.Viděl jsem koně i hluboko v Krynu u nějaké jeskyně a nikde ani živáčka.Takhle se lidi starají o své mazlíčky? :shock:
Ten byl zřejmě můj. 2-3 měsíce u zlobrů a stejnou dobu u malorových panterů bo jak se jmenujou. :twisted: Má tuhej kořínek.