Page 5 of 6

Re: Těžba v timestopu

Posted: 12:43 22. Aug 2012
by Prasokralik
Lord_Berserk wrote:Myslim, ze tezeni v timestopu je prasarna. To bych klidne jako SDcko moh ve skryti s haste nabehnout k rude s krumpacem, na chvili se odkrejt, aby se nereklo, kliknout na rudu a za chvili se zas skrejt do stinu (pokud bych mel vysokej skill skrejvani, tak mi ani ta penalizace nerozhodi) :wink:

Takhle bych to tam vokoleckovanim porozklikal a s plnou nusi hura do mesta.
Je to blbooost lidi :P
penalizace -40 te rozhodi i pokud mas vysokej skill ;)

Re: Těžba v timestopu

Posted: 12:47 22. Aug 2012
by Sapal
Tak zase po dlouhý době super diskuze. Všichni řešj IC perspektivu, tak Vám taky poskytnu jinej pohled. Jsem mocný čaroděj ovládající magické vědy. Co udělám? Už vim, půjdu fárat do dolu. Už jenom tohle je tak neuvěřitelná debilita, že se vůbec divim, že jí řešíte. A když už je teda mág tak blbej, tak už vidim, jak jednou rukou zpomaluje čas a druhou seká do nejtvrdšího kovu na světě.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:11 22. Aug 2012
by Caehan
Sapal wrote:Tak zase po dlouhý době super diskuze. Všichni řešj IC perspektivu, tak Vám taky poskytnu jinej pohled. Jsem mocný čaroděj ovládající magické vědy. Co udělám? Už vim, půjdu fárat do dolu. Už jenom tohle je tak neuvěřitelná debilita, že se vůbec divim, že jí řešíte. A když už je teda mág tak blbej, tak už vidim, jak jednou rukou zpomaluje čas a druhou seká do nejtvrdšího kovu na světě.
Tak tenhle je zrovna napůl drak, takže tu sílu na to možná i má... (nepřijde mi to zrovna jako IC info, je to vidět na první pohled, ale když tak mě opravte)

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:16 22. Aug 2012
by Sapal
Caehan wrote: Tak tenhle je zrovna napůl drak, takže tu sílu na to možná i má... (nepřijde mi to zrovna jako IC info, je to vidět na první pohled, ale když tak mě opravte)
Ale tady vůbec nejde o sílu. Tady jde o to kterej blbec dá mágovi do ruky krumpáč a pošle ho rubat? Vždyť je to postavený na hlavu.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:22 22. Aug 2012
by Caehan
Sapal wrote:
Caehan wrote: Tak tenhle je zrovna napůl drak, takže tu sílu na to možná i má... (nepřijde mi to zrovna jako IC info, je to vidět na první pohled, ale když tak mě opravte)
Ale tady vůbec nejde o sílu. Tady jde o to kterej blbec dá mágovi do ruky krumpáč a pošle ho rubat? Vždyť je to postavený na hlavu.
Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:23 22. Aug 2012
by Sapal
Caehan wrote: Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.
Platí zákaz summonování v time stopu. Pokud jí povoláš předtím, zamrzne spolu s ostatními.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:24 22. Aug 2012
by Caehan
Sapal wrote:
Caehan wrote: Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.
Platí zákaz summonování v time stopu. Pokud jí povoláš předtím, zamrzne spolu s ostatními.
Aha, no ale z toho, co jsi říkal, ti vadí obecně mágové pracující v dolech, tak já reagoval obecně. Zákaz vyvolávání v timestopu neexistuje, jen se nesmí ta stvůra nechat útočit nebo kouzlit na nepřátele.

zdroj (vyvolávání v timestopu) ((ctrl+F a "timestop"))

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:27 22. Aug 2012
by Sapal
Caehan wrote:
Sapal wrote:
Caehan wrote: Tak já věřím, že kdyby to šlo, tak by si ten mág vyvolal nějakou stvůru, která to natěží za něj, ale tahle hra má prostě svá omezení.
Platí zákaz summonování v time stopu. Pokud jí povoláš předtím, zamrzne spolu s ostatními.
Aha, no ale z toho, co jsi říkal, ti vadí obecně mágové pracující v dolech, tak já reagoval obecně. Zákaz vyvolávání v timestopu neexistuje, jen se nesmí ta stvůra nechat útočit nebo kouzlit na nepřátele.
No ale kdyby to za něj těžil někdo jinej, tak by stále byl neschopný horník, takže by sám meteor natěžit nemohl. A time stopovat a ještě summonovat těžiče, kterej by ti pak musel rudu předávat atd. a pak by ti překážel na útěku a zdržoval, no nevim. Obecně by to šlo, ale prostě s tím time stopem to fungovat nebude.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:32 22. Aug 2012
by Caehan
Jo, dohromady to zní jako blbost, to byly spíš technické přípomínky zvlášt k vyvolávání v timestopu a zvlášť k reálnosti mágů kutajících v dolech.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 13:34 22. Aug 2012
by Prasokralik
Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 14:29 22. Aug 2012
by -darkvision-
Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
*like*

Re: Těžba v timestopu

Posted: 14:41 22. Aug 2012
by Nalkanar
Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
Pak chci užívat Timestop k létání apod.

Re: Těžba v timestopu

Posted: 14:45 22. Aug 2012
by slencak
Na hvězdě jsem byl.
Nechal bych ho natěžit si v TS. Mě taky sekeru nebo FP nikdo vzít nechtěl :wink: A to ,dle mě ,odtamtud dokážu odnést víc než by nakutal on.
Když to vybere SDčko ve skrytí nebo mnich s haste ve stylu Sonica, proč ne.

K tomu prasení , proč by nedaleko těch NPC nemohla zakempit parta tří plechovek s ampulkama? Bez nutnosti meditovat a spát ,tam nadělají větší bordel.

Tož můj názor DDčka

Re: Těžba v timestopu

Posted: 14:47 22. Aug 2012
by -darkvision-
Nalkanar wrote:
Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
Pak chci užívat Timestop k létání apod.
Pokad ti v tom nebrání mechanika, tak prosím. :biggrin:

Re: Těžba v timestopu

Posted: 15:06 22. Aug 2012
by pavad
Nalkanar wrote:
Prasokralik wrote:Kouzlo timestop navíc zastavuje čas, teda ani není možné rudu ukpnout. I když bude mlátit do šutru, v zastaveném čase z něj stejně nic nevypadne, protože nefunguje ani gravitace. A jakmile timestop skončí, rozmlácená skála celá naráz spadne a mága zasype.
Pak chci užívat Timestop k létání apod.
Bohužel jsem napsal příspěvěk k nebezpečnosti Timestopu do Spamu, ale příkládam odkaz. Být vámi, v timestopu bych se nepohyboval - škodí to vašemu zdraví, varuje ministr zdravotnictví.
Timestop & jeho aspekty a dopady na sesilatele...