Page 5 of 7

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 15:51 15. Nov 2012
by KaTo
Pajule je asi nejlepší "trollí" samička z Thalie. Zatímco my samečci (dobře pavade, i MY půlsamičky a půlsamci :lol: ), se musíme pořád snažit přijít s něčím novým, na čem zdejší otrlou komunitu dostaneme, tak Pajule už několik let si úspěšně ze všech okolo dělá neuvěřitelnou prdel s JEDNÍM JEDINÝM trollingem a všichni jí to stále dokola žerou. :lol: :lol: Respekt! :wall: 8) :lol: :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 15:55 15. Nov 2012
by kucik
KaTo wrote:Pajule je asi nejlepší "trollí" samička z Thalie. Zatímco my samečci (dobře pavade, i MY půlsamičky a půlsamci :lol: ), se musíme pořád snažit přijít s něčím novým, na čem zdejší otrlou komunitu dostaneme, tak Pajule už několik let si úspěšně ze všech okolo dělá neuvěřitelnou prdel s JEDNÍM JEDINÝM trollingem a všichni jí to stále dokola žerou. :lol: :lol: Respekt! :wall: 8) :lol: :lol:
Definuj ,,všichni". S ohledem na reflexe na její první příspěvěk v tomto vlákně.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 16:03 15. Nov 2012
by KaTo
Dobře, "všichni" kromě kucíka :lol: . Koneckoncl mezi "všichni" patří i takový Rejty, který sice naznačil, že nevěří...ale svým druhým příspěvkem...vyměkl :twisted: :lol: :lol: :twisted:

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 17:23 15. Nov 2012
by Rejty
Hospoda U Kance zamluvena na 18:00!

http://www.restauraceukance.cz/


Co čajovna? Od tří?

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 19:05 15. Nov 2012
by karolina
*zděšeně hledí na všechnu tu zvěřinu v lístu, pak narazí na kuře a uklidní se*

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 19:12 15. Nov 2012
by Diemo
*hladi si bricho*

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 20:40 15. Nov 2012
by Pajule
KaTo wrote:Pajule je asi nejlepší "trollí" samička z Thalie. Zatímco my samečci (dobře pavade, i MY půlsamičky a půlsamci :lol: ), se musíme pořád snažit přijít s něčím novým, na čem zdejší otrlou komunitu dostaneme, tak Pajule už několik let si úspěšně ze všech okolo dělá neuvěřitelnou prdel s JEDNÍM JEDINÝM trollingem a všichni jí to stále dokola žerou. :lol: :lol: Respekt! :wall: 8) :lol: :lol:
Jenže to není cílený. Ona tam šance je, že se vokážu, ale je tak malá, že raději napíšu, že nepřijdu a náhodou na sraze sem byla když byla v Simsáči a ten byl v březnu 2011, takže vlastně nedávno :D

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 08:52 16. Nov 2012
by Theogil I
Rejty wrote:Hospoda U Kance zamluvena na 18:00!

http://www.restauraceukance.cz/


Co čajovna? Od tří?
Jojo, to by jsme mohli stihnou (na tu 15:00), právě jsem si pročetl jídelní lístek a zase mi tečou žgrindy. :lol:
Asi budu muset vybrat hooodně peněz.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 05:31 17. Nov 2012
by Shaman88
Shaman vyjíždí na sraz.!!!

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 01:51 18. Nov 2012
by Theogil I
Tak jsme doma, děkuji všem zúčastněným za krásně prožité odpoledne a večer a brzy zase ahoj.
P.S. Dobrou noc - spíš ráno. :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 02:38 18. Nov 2012
by Legition
Já jsem se srazem dokonale spokojen. Bylo velmy příjemné poznat lidi, jenž denně potkávám ve hře. Sice menší šok, že jsem tam byl nejmladší :D ale já jsem si to užil. Přeji všem příjemnou dobrou noc a těšímse na další sraz :)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 02:52 18. Nov 2012
by igor
Sraz dobrej :) Většina profláklých ksichtů... pro osvěžení přikládam zmiňovaný vtip, ti co nepochopili snad pochopí :D :D
Image

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 05:11 18. Nov 2012
by Legition
Já to pak pochopil!!! Chjo.. jsem zas něco plácnul :D
Ale ten obrázek je hezký. Kdybych ho viděl do šlo by mi to hned... :D

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 05:34 18. Nov 2012
by J.F.Payne
A domluvily se nějaký protekce a herní tituly, aby měl Nalk o čem mluvit, nebo to nemá tu šťávu, když jsem tam nebyl já, Braenn a Ghost...?

(Strašně mě mrzí, že jsem tam nemohl být!)

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012

Posted: 07:54 18. Nov 2012
by Shaman88
Shaman dorazil domů....
Srázek fajn... už se těším na další.
Cesta z Prahy byla hrůzostrašná... 5 hodin v nepohodlném kupé (normálně to do ostravy trvá 3 hodiny), všude tma... spát se nedalo, kupé se rozpadalo, ve vedlejším někdo chrápal neskutečně hlasitě, takže jsem se jen 5 hodin díval do blba...

Příští hospodský sraz musí být v minimálně v Praze.