Page 5 of 7
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 15:51 15. Nov 2012
by KaTo
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 15:55 15. Nov 2012
by kucik
Definuj ,,všichni". S ohledem na reflexe na její první příspěvěk v tomto vlákně.
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 16:03 15. Nov 2012
by KaTo
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 17:23 15. Nov 2012
by Rejty
Hospoda U Kance zamluvena na 18:00!
http://www.restauraceukance.cz/
Co čajovna? Od tří?
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 19:05 15. Nov 2012
by karolina
*zděšeně hledí na všechnu tu zvěřinu v lístu, pak narazí na kuře a uklidní se*
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 19:12 15. Nov 2012
by Diemo
*hladi si bricho*
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 20:40 15. Nov 2012
by Pajule
Jenže to není cílený. Ona tam šance je, že se vokážu, ale je tak malá, že raději napíšu, že nepřijdu a náhodou na sraze sem byla když byla v Simsáči a ten byl v březnu 2011, takže vlastně nedávno

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 08:52 16. Nov 2012
by Theogil I
Jojo, to by jsme mohli stihnou (na tu 15:00), právě jsem si pročetl jídelní lístek a zase mi tečou žgrindy.
Asi budu muset vybrat hooodně peněz.
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 05:31 17. Nov 2012
by Shaman88
Shaman vyjíždí na sraz.!!!
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 01:51 18. Nov 2012
by Theogil I
Tak jsme doma, děkuji všem zúčastněným za krásně prožité odpoledne a večer a brzy zase ahoj.
P.S. Dobrou noc - spíš ráno.

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 02:38 18. Nov 2012
by Legition
Já jsem se srazem dokonale spokojen. Bylo velmy příjemné poznat lidi, jenž denně potkávám ve hře. Sice menší šok, že jsem tam byl nejmladší

ale já jsem si to užil. Přeji všem příjemnou dobrou noc a těšímse na další sraz

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 02:52 18. Nov 2012
by igor
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 05:11 18. Nov 2012
by Legition
Já to pak pochopil!!! Chjo.. jsem zas něco plácnul

Ale ten obrázek je hezký. Kdybych ho viděl do šlo by mi to hned...

Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 05:34 18. Nov 2012
by J.F.Payne
A domluvily se nějaký protekce a herní tituly, aby měl Nalk o čem mluvit, nebo to nemá tu šťávu, když jsem tam nebyl já, Braenn a Ghost...?
(Strašně mě mrzí, že jsem tam nemohl být!)
Re: Podzimní sraz Thalie - 17. 11. 2012
Posted: 07:54 18. Nov 2012
by Shaman88
Shaman dorazil domů....
Srázek fajn... už se těším na další.
Cesta z Prahy byla hrůzostrašná... 5 hodin v nepohodlném kupé (normálně to do ostravy trvá 3 hodiny), všude tma... spát se nedalo, kupé se rozpadalo, ve vedlejším někdo chrápal neskutečně hlasitě, takže jsem se jen 5 hodin díval do blba...
Příští hospodský sraz musí být v minimálně v Praze.