Page 5 of 8
Posted: 21:32 09. Oct 2007
by Theo
Tanur wrote:...
BRAVOO ! otom je cely tento flame.
Dodatek : jezibabu nebo akukolvek inu zapornu RESovu postavu nechitis beznym sposobom, lebo vyssim levelum se vyhyba nebo odlogne. (ouuu zabudol som : nebo ji aj tak ozivi

)
Posted: 21:48 09. Oct 2007
by Sylmael
Tos nato kap. Mas recht kamo.
Posted: 21:50 09. Oct 2007
by Daanri
Posted: 06:50 10. Oct 2007
by Pajule
hmmm,tak me se zapornaci libi

.je pravda ze mi postavy jsou vecinou v noci v bezpeci a jen tak nekde trebas sedi.Ja osone nejraci hraju neutrali,protoze jsou na hrani asi nejlepsi

Gem se v klidu bavi s Nemes,protoze ji neublizila a ani zadnymu jeji kamosovi..Kdyby natalka , ale i Gem potkali Vroga tak ja mam sice asi infarkt,ale Natalka by mu v klidu rikala strejdo.Podle meho nazoru je vecinou o charakter postavy.I zapornakse muze bavit s paladinem,kdyz uhraje ze je hodnej a pak ho trebas unese.(i kdyz paladin by znej citil zlo.to neni zrovna nejlepsi priklad)A to , ze postava dobra trebas vyssiho lvl nez je zlak a zacne na nej zniceho nic utocit ,to mi prijde ubohy a ujety..Ale jak rikam nejlepsi je v noci sedet v bezpeci a nikam nechodit...tot moje rada
(jinak kdyztak sry,jestli jsem odchyila tema,etla jsem jen zacatek,ani ne

)
Posted: 07:50 10. Oct 2007
by Fidorka
Pajule wrote:Kdyby natalka , ale i Gem potkali Vroga tak ja mam sice asi infarkt,ale Natalka by mu v klidu rikala strejdo.
Strejdo ? Samice říkat ... Strejdo ?? Sáááákra !! Vrog teď hledat malá smice co chtít říkat Strejdo mocná Vrog !! Tak ! Legie .... náááástup !!!

Posted: 08:32 10. Oct 2007
by Theo
Pajule wrote:... A to , ze postava dobra trebas vyssiho lvl nez je zlak a zacne na nej zniceho nic utocit ,to mi prijde ubohy a ujety..
Plati aj opacne (coz je prave zvycajny sposob).
Pajule wrote:... Ale jak rikam nejlepsi je v noci sedet v bezpeci a nikam nechodit...tot moje rada. ...
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele. To zaviedol/a Cairon/Fidorka aby bol aspon nejaky poriadok vo ztahu ostrovi/pevnina. (teda aspon dufam). Je to aspon daco.
Posted: 12:36 10. Oct 2007
by Kiri
[quote=]
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele. To zaviedol/a Cairon/Fidorka aby bol aspon nejaky poriadok vo ztahu ostrovi/pevnina. (teda aspon dufam). Je to aspon daco.[/quote]
no, ale pokud sem tmu pochopil dobre, tak tuhle skutecnost si uvedomuje pouze charakter, ktery o legii neco vy, nebo se to pise vseobecne kazdemu???
Posted: 13:24 10. Oct 2007
by OneHeart
heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat

Posted: 14:16 10. Oct 2007
by Fidorka
OneHeart wrote:heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat

Ano , přesně tak.
wrote:
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele.
Tak pozor , toto hlášení je ze strany Legie tak jednou za měsíc a na jednu až dvě herní noci.( ten stejný real den ) Takže prostě pokud v ten den logneš , bude tma , budeš mimo vesnice a města a ještě navíc narazíš na Legii tak budeš mít prostě osudové štěstí / smůlu. Procentuálně to nevím přesně , ale tipuji to okolo 2% , že ti výjde taková výhra.

Posted: 14:19 10. Oct 2007
by LDamian
OneHeart wrote:heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat

To nemela. Ale o par chlupu vys se resi to, ze nekteri hraci postav pri boji nehraji s napadajicim RP, ale proste treba zdrhaji bez ohledu na cokoli. Tak tohle imho tu pripadnou trapnou a oboustranne nezadouci situaci posouva trochu do prijatelnejsi roviny, kdy hrac takove postavy reaguje na OOC hlasku tim, ze ani nevystrci nos a tim padem se setkani, ktere si nepreje uplne vyhne. Ale jestli jsem to pochopil spravne, tak je to neco nepovinneho oboustrane, proste Fidorka se zrejme radeji setkava s hraci, ktere to setkani muze bavit, nez s temi, kteri si ho proste nepreji a hrat to nejsou ochotni.
Jinak to, ze v noci utoci ostrovane na pevninu je imho obecne znama informace, kterou je mozno se dozvedet leckde. Stejne jako to, ze ve dve tam brousi strazci poradku a lovci bastardu jako je postava Fidorky

Posted: 14:21 10. Oct 2007
by Theo
LOL Flamers
Posted: 14:26 10. Oct 2007
by Lord_Berserk
Re: LOL Flamers
Posted: 14:31 10. Oct 2007
by Theo
Nekomu to pali

Ale musis uznat, de to nam to dobre

Posted: 15:42 10. Oct 2007
by Balian
Zni to mozna neuveritelne, ale tak trochu se zastanu RESe, to s tou carodejnici neni spatny napad, dobre oziveni hry,ale chtelo by to trosku zmenit pristup. Jako mag mas dost moznosti jak vystrasit postavy bez toho aniz bys na ne okamzite utocil... pujdouli dal i pres varovani? Fajn, musi pocitat s nasledky.
Tohle by vyresilo spoustu problemu a verim, ze by si i dost hracu s tebou takhle zahralo.
To je asi tak vse co bych chtel k tomu rict.
Posted: 15:42 10. Oct 2007
by LDamian
Tak mně tak napadlo, je tu nějaký postih za resskill (opakované zabití po oživení postavy)? Pokud třeba někoho budu mučit až zdechne, oživím ho a budu ho mučit dál (a on zase zdechne a dokolečka a pěkně ho budu delevelovat)?
Nebo obecně pokud někdo někoho nahání, zabije ho a pak oživí aby ho mohl zajmout (s tím, že dotyčný samozřejmě může být zabit znovu).
A je nějaká obrana proti tomu, aby někdo mohl být proti své vůli oživen, mimo odlogu? Nebo se to bere tak, že kouzlo vtáhne duši bytosti do těla ať se to duši líbí nebo ne?
Je tu resskill a oživování proti vůli oživovaného zakázané nebo se v určitých případech smí?
Normálně bych podobné blbosti neřešil, ale když už tu mám ten flame...
