Page 5 of 15
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:12 07. Nov 2012
by Aulus
vercas wrote:No tak prosim bezte na policii :] vlastne uz na me sepisujou zalobu dva pravnici jak mi bylo receno 10ti gm ve hre kteri stoji u avatara a cekaji jestli se nepripojim.
Hlavne prosim bezte na me podat to trestni oznameni i kdyz nemuzete zjistit jaka osoba to provedla ja se osobne prihlasm aby mohl probehnout soud a vy jste si zaplatili soudni vylohy v cene 5x previsujici zelezo tohoto homeshitshardu
Jinak by me zajimalo jak podas na nekoho trestni oznameni za ddos attack ktery probiha zombikama v botnetu:]
Uz jsem to jednou rikal nakymu tatorovi muzu klidne tvrdit ze mam kody od atomovych kufriku a hodlam je pouzit na vas homeshard za 5k
Tvrzeni a sehnani dukazu ze dana osoba neco provedla je zcela jina vec

No, víš jak - ty máš určitě zmáknuté všechny zákony a přesně víš, co si můžeš dovolit. Já se ti divím, že máš takovou drzost si myslet, že jsi úplně nezranitelný.
Ano, tvrzení a důkaz je něco jiného. Nicméně důkazy jsou. A hlavně je rozdíl tvrzení jednoho a tvrzení desítek, které je nějak podepřeno. Tohle rozhodně není případ "tvrzení proti tvrzení", tady je už prostým selským rozumem viditelný základní rozdíl.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:12 07. Nov 2012
by Diemo
me stve ze ma smudla ucet vercas....zni to jako vracas, ale zase i jako vocas

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:19 07. Nov 2012
by vercas
Ja vam muzu napsat kolikrat chci ze na vas podniknu ddos attack. I kdyby na vas zacal hromadny utok v pristich 60vterinach u soudu by jsi neuspel pokud nemas dukazy ze jsem ta osoba ktera to provadi :] a to chces dokazat prosimte jak ty chytraku?:D
ps: Ani vyhruzky typu "Zabiju te" u soudu neprojdou protoze se vzdy da tvrdit ze to clovek myslel jakoby z legrace
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:21 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:Ja vam muzu napsat kolikrat chci ze na vas podniknu ddos attack. I kdyby na vas zacal hromadny utok v pristich 60vterinach u soudu by jsi neuspel pokud nemas dukazy ze jsem ta osoba ktera to provadi :] a to chces dokazat prosimte jak ty chytraku?:D
Víš, to je taková legrační věc v právu, že stačí jen dost velká jistota, naprostá není vůbec třeba.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:21 07. Nov 2012
by Diemo
verco bez si hrat s bobrikem
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:22 07. Nov 2012
by vercas
aha a vy na me teda podate zalobu za to ze jsem si na strankach kde lakate hrace k registraci zalozil vice uctu a pak ve hre pouzival skill pickpocket?
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:23 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:aha a vy na me teda podate zalobu za to ze jsem si na strankach kde lakate hrace k registraci zalozil vice uctu a pak ve hre pouzival skill pickpocket?
Přečti si soukromé zprávy.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:23 07. Nov 2012
by Caehan
vercas wrote:aha a vy na me teda podate zalobu za to ze jsem si na strankach kde lakate hrace k registraci zalozil vice uctu a pak ve hre pouzival skill pickpocket?
Ne.

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:23 07. Nov 2012
by radekdnb
vercas wrote:Ja vam muzu napsat kolikrat chci ze na vas podniknu ddos attack. I kdyby na vas zacal hromadny utok v pristich 60vterinach u soudu by jsi neuspel pokud nemas dukazy ze jsem ta osoba ktera to provadi :] a to chces dokazat prosimte jak ty chytraku?:D
nauč se psát čárky a háčky je to docela oříšek to po tobě přelouskávat....a ty si asi myslíš že když jako napíšeš že schodíš server tak co strejda udělal bububu a my se poserem....takovejch už tady bylo takovejch hrdinů a co...hovno tobě normalně ufiknout prsty a pak by si byl v prdeli! retarde zakomplexovanej skoč do matky a nech se přepr*at!!
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:24 07. Nov 2012
by Caehan
radekdnb wrote:vercas wrote:Ja vam muzu napsat kolikrat chci ze na vas podniknu ddos attack. I kdyby na vas zacal hromadny utok v pristich 60vterinach u soudu by jsi neuspel pokud nemas dukazy ze jsem ta osoba ktera to provadi :] a to chces dokazat prosimte jak ty chytraku?:D
nauč se psát čárky a háčky je to docela oříšek to po tobě přelouskávat....a ty si asi myslíš že když jako napíšeš že schodíš server tak co strejda udělal bububu a my se poserem....takovejch už tady bylo takovejch hrdinů a co...hovno tobě normalně ufiknout prsty a pak by si byl v prdeli! retarde zakomplexovanej skoč do matky a nech se přepr*at!!
Jéé, ty zase rozviň svůj klid, krmíš trolla.

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:24 07. Nov 2012
by Aulus
vercas wrote:aha a vy na me teda podate zalobu za to ze jsem si na strankach kde lakate hrace k registraci zalozil vice uctu a pak ve hre pouzival skill pickpocket?
Tvoje demagogie, kterou sám sebe ujišťuješ, že jsi nezranitelný, je opravdu dech beroucí.

Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:25 07. Nov 2012
by vercas
Tak mi prosimte rekni za co pujdu do vezeni

pico deti vy bavite
Jo vlastne promin uz jsi to rikal za loupezne prepadani skillem pickpocket :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:26 07. Nov 2012
by Shaman88
vercas wrote:Tak mi prosimte rekni za co pujdu do vezeni

Opakuju ti to znova, přečti si soukromou zprávu co jsem ti poslal.
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:28 07. Nov 2012
by kucik
Rikal jsem si, ze mu dam ban. Ale proc vlastne?
Re: Nelze se pripojit!
Posted: 20:28 07. Nov 2012
by Shaman88
Zatím mu nedávej, poslal jsem mu to PM.