Page 5 of 12
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 13:29 19. Mar 2013
by kucik
Jo, jak to vypadá, tak beru auto. Takže u mě také možno. Jel bych někdo po obědě.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 13:42 19. Mar 2013
by Shaman88
kucik wrote:Jo, jak to vypadá, tak beru auto. Takže u mě také možno. Jel bych někdo po obědě.
Po obědě je kdy?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 14:11 19. Mar 2013
by kucik
Okolo jedný hodiny?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 14:50 19. Mar 2013
by Molly23
A kde bude sraz?

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 15:40 19. Mar 2013
by kucik
Ty stejně bydlíš někde okolo Zličína, ne? Tak tam tě klidně vyzvednu.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 16:48 19. Mar 2013
by Shaman88
kucik wrote:Ty stejně bydlíš někde okolo Zličína, ne? Tak tam tě klidně vyzvednu.
Máš to po cestě kolem hlavního nádraží?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 11:26 20. Mar 2013
by kucik
Po cestě úplně ne, ale můžu zajet i tam. Ale kdybys na hlavnim nasednul na C a dojel až na zličín, tak by to bylo jednodušší.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 13:01 20. Mar 2013
by Molly23
Shaman88 wrote:kucik wrote:Ty stejně bydlíš někde okolo Zličína, ne? Tak tam tě klidně vyzvednu.
Máš to po cestě kolem hlavního nádraží?
A nebo kdyby jsi sedl u Hlavního nádraží na tramvaj číslo 9 a zajel do Řep ke mě (zastávka Hlušičkova), tak nás může Kucík nabrat oba

.
PS: Oproti Kucikově návrhu to máš bez přestupu

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 14:01 20. Mar 2013
by Theogil I
Nazdar lidi.
Moc se omlouvám, ale od pondělí beru antibiotika, dal jsem tomu šanci, ale pořád jsem na chcípnutí. Krom toho nemohu mluvit a nevypadá to, že by to bylo lepší. Tímto se omlouvám Amber a Aulovi, ale do Plzně s bráchou nejedeme. Těšil jsem se měsíc, ale abych tam jel a šel spát na ubytovnu, tak na to je to opravdu příliš daleko. Prosím napište Rejtymu, jestli se budete chtít nějak dopravit, jinak poprosím Rejtyho aby ubral na rezervaci v restauraci, aby nebyla ostuda.
Vážně mě to moc mrzí, ale nic s tím nedokážu udělat.

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 14:58 20. Mar 2013
by Amber
Theogil I wrote:Nazdar lidi.
Moc se omlouvám, ale od pondělí beru antibiotika, dal jsem tomu šanci, ale pořád jsem na chcípnutí. Krom toho nemohu mluvit a nevypadá to, že by to bylo lepší. Tímto se omlouvám Amber a Aulovi, ale do Plzně s bráchou nejedeme. Těšil jsem se měsíc, ale abych tam jel a šel spát na ubytovnu, tak na to je to opravdu příliš daleko. Prosím napište Rejtymu, jestli se budete chtít nějak dopravit, jinak poprosím Rejtyho aby ubral na rezervaci v restauraci, aby nebyla ostuda.
Vážně mě to moc mrzí, ale nic s tím nedokážu udělat.

Ale ne...

Škoda, ale i tak díky za nabídku a brzo se vyleč.
S námi to teda vypadá tak, že bychom jedině potřebovali odvoz z Prahy do Plzně a v neděli zpátky, jinak to moc nevidím reálně.
Kuciku, nenašel bys v autě místo pro dva černé pasažéry? Vím, že už vezeš Shamana a Mollyho, ale my jsme skladní...

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 15:00 20. Mar 2013
by Shaman88
Uááá Theogil nejede... nééé.... s kým tam pak budu zuřivě debatovat....
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 15:02 20. Mar 2013
by karolina
Amber wrote:Theogil I wrote:Nazdar lidi.
Moc se omlouvám, ale od pondělí beru antibiotika, dal jsem tomu šanci, ale pořád jsem na chcípnutí. Krom toho nemohu mluvit a nevypadá to, že by to bylo lepší. Tímto se omlouvám Amber a Aulovi, ale do Plzně s bráchou nejedeme. Těšil jsem se měsíc, ale abych tam jel a šel spát na ubytovnu, tak na to je to opravdu příliš daleko. Prosím napište Rejtymu, jestli se budete chtít nějak dopravit, jinak poprosím Rejtyho aby ubral na rezervaci v restauraci, aby nebyla ostuda.
Vážně mě to moc mrzí, ale nic s tím nedokážu udělat.

Ale ne...

Škoda, ale i tak díky za nabídku a brzo se vyleč.
S námi to teda vypadá tak, že bychom jedině potřebovali odvoz z Prahy do Plzně a v neděli zpátky, jinak to moc nevidím reálně.
Kuciku, nenašel bys v autě místo pro dva černé pasažéry? Vím, že už vezeš Shamana a Mollyho, ale my jsme skladní...

Z PRahy vás klidně vezmem, ale pojedeme zpět ještě v noci, tak leda by jste spali u nás.
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 15:11 20. Mar 2013
by kucik
Já se chystám jet zpět až v neděli, takže taky není problém. V pěti už jsme na sraz v mém minivoze taky jeli

Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 15:14 20. Mar 2013
by Amber
Karolina: Díky, ale asi bychom měli problém být v Praze v sobotu už před desátou a krom toho u mě to s nočními cestami autem není zrovna košer (zdravotní důvody...).
Kucik: To by bylo fajn.

A v kolik plánuješ odjezd z Plzně?
Re: Jarní sraz Thalie 23. 3. 2013
Posted: 15:37 20. Mar 2013
by kucik
Až se proberem a až nás Rejty vysype z klubovny.