Page 5 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:23 26. Mar 2013
by Fryn
Tak nakonec bych v podobnou hodinu měl čas i dneska, kdyžtak se ozvi.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:25 26. Mar 2013
by Molly23
To bylo au....

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 19:35 26. Mar 2013
by Fryn
Finálový zápas
Fryn vs Molly končí tedy výsledkem
2:0 pro mě a tímto se také první ročník tohoto turnaje uzavírá (na hlavní stránku pak ještě přidám výsledný turnajový strom). Žádný z mých předchozích zápasů, neprobíhal z větší části ostřelováním na dálku, jako tento.
Rád bych poděkoval svému tančíku, své posádce, svému štěstí etc..., že to dopadlo jak dopadlo

, ale nejvýraznější díky patří všem hráčům, kteří se tohoto prvního turnaje zůčastnili. Doufám, že se potkáme opět u dalších "ročníků" a třeba i ve větším počtu

.
Zájemci o další turnaj už můžou navrhovat tiery, které se pojedou. Mně je to v podstatě jedno a klidně můžeme i dodržet posloupnost a najet teď na dvojky.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:18 26. Mar 2013
by Molly23
DVOJKY!!!!!
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 20:23 26. Mar 2013
by Braenn
Dvojky, ale mapa, kde se dá víc taktizovat.

A klidně na týmy.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:50 27. Mar 2013
by -RoF-
Asi dvojky, stejná mapa, ale i okolní ulice
Pak možná 5 tier (lehké, střední, těžké) a pak třeba ty větší mršky.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:37 27. Mar 2013
by Fryn
Braenn wrote:Dvojky, ale mapa, kde se dá víc taktizovat.

A klidně na týmy.
Z map bych vybíral ty, co jsou obsaženy v tomto
ESL módu.
Na týmy by se to dalo uskutečnit při opravdu velkém počtu hráčů.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 07:11 28. Mar 2013
by -RoF-
Týmy o víche hráčích jsou nereálné. Maximálně tak dvojice.
Jinak bojové mapy by se mě osobně líbil Himmelsdorf jak je tam nakreslený a pak asi Ruinberg.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:00 28. Mar 2013
by Molly23
Jinak na další turnaj počítejme i se Cvikym (Cviky1). Někteří s ním už jezdili tady. Má o turnaj velký zájem a stydí se tu přihlásit, že prej není thalijskej

.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 11:03 28. Mar 2013
by Braenn
Hm, ohrazený prostor Ensku není špatnej.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:20 29. Mar 2013
by Fryn
Molly23 wrote:Jinak na další turnaj počítejme i se Cvikym (Cviky1). Někteří s ním už jezdili tady. Má o turnaj velký zájem a stydí se tu přihlásit, že prej není thalijskej

.
Turnaj se sice jmenuje "Thalijský", ale neznamená to, že se ho nemůžou zůčastnit i ti co zde nehrajou

. Vítáni jsou všichni, kteří mají zájem. Cviky přidán.
Co ostatní, to už se nikdo další nenajde ?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:38 29. Mar 2013
by Molly23
On na thalii chvilku hrál

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 23:49 29. Mar 2013
by klobouk
Já vás klidně vyšupu mým kanónem. Ale raději bych až vyšší tiery. Já mám 2,3,4 jen light a s půjčenou posádkou. Ale na druhou stranu můj um to dorovná a převáží, když bude třeba.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 10:40 30. Mar 2013
by Fryn
klobouk wrote:Já vás klidně vyšupu mým kanónem. Ale raději bych až vyšší tiery. Já mám 2,3,4 jen light a s půjčenou posádkou. Ale na druhou stranu můj um to dorovná a převáží, když bude třeba.
Kromě britů, snad ani žádné jiné tanky než lehké u dvojek nejsou, takže to moc řešit nemusíš (a ani ty britské mi nepřijdou, že by se od lehkých nějak výrazně lišili). Píšu si tě do seznamu účastníků a jako tvůj preferovaný tier dávám teda dvojku (pokud je to jinak, nestyď se ozvat

).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 22:30 30. Mar 2013
by Bruciacullo
tier 2,3 jeduuuuuuuuuuu