Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Posledně když jsem jel na sraz jsem měl jiný problém. Jel jsem autem a stejně na mě lidi divně koukali. Důvodem asi bylo to, že jsem řídil téměř nahý. Bylo děsné horko, takže si před srazem nechte opravit klimošku.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Mám docela trapnou prosbu a dotaz na ostatní účastníky.
Neměli byste někdo z vás, co se na místo dopravujete autem z Prahy, místo pro další dva lidi (mě a Amber)? Dopravit se vlaky od nás až do Konstantinových lázní je totiž opravdu nechutně drahá záležitost a při představě takové pálky bychom na sraz asi nemohli dojet. Pokud by byl někdo tak hodný a mohl by nás vzít v pátek z Prahy a v neděli zase do Prahy, samozřejmě bychom mu přispěli na benzín a na něco ho na oplátku pozvali.
Díky moc za případnou ochotu.
Neměli byste někdo z vás, co se na místo dopravujete autem z Prahy, místo pro další dva lidi (mě a Amber)? Dopravit se vlaky od nás až do Konstantinových lázní je totiž opravdu nechutně drahá záležitost a při představě takové pálky bychom na sraz asi nemohli dojet. Pokud by byl někdo tak hodný a mohl by nás vzít v pátek z Prahy a v neděli zase do Prahy, samozřejmě bychom mu přispěli na benzín a na něco ho na oplátku pozvali.
Díky moc za případnou ochotu.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Já to risknu vlakem sám... (pokud zaundaři nepojedou).
Já ti nevím.... zpátky to máš za 600 Kč pro 2 až domů vlakem přímo od tama....
Já ti nevím.... zpátky to máš za 600 Kč pro 2 až domů vlakem přímo od tama....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
To je trochu blbost, ne? Já to našel na idosu za 650 pro jednu osobu (aspoň teda cestu tam).Shaman88 wrote:Já to risknu vlakem sám... (pokud zaundaři nepojedou).
Já ti nevím.... zpátky to máš za 600 Kč pro 2 až domů vlakem přímo od tama....
EDIT: A ten vysněný přímák zpátky nikde nevidím.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
No já mám ve voze už jednoho trpaslíčka, ale třeba se tam dvě milé duše ještě vejdou. A můžu vás požadat ted já o laskavost? Já totiž nevedu internetové bankovnictví a potřeboval bych si zaplatit sraz s jídlem. Vše zamozřejmě vrátím.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Díky moc, Molly.Molly23 wrote:No já mám ve voze už jednoho trpaslíčka, ale třeba se tam dvě milé duše ještě vejdou. A můžu vás požadat ted já o laskavost? Já totiž nevedu internetové bankovnictví a potřeboval bych si zaplatit sraz s jídlem. Vše zamozřejmě vrátím.
Zaplatit samozřejmě není problém. A nic vracet nemusíš, tou platbou za sraz ti beztak nepokryjeme ani celý benzín.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
http://www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani ... evy/-3636/Aulus wrote: To je trochu blbost, ne? Já to našel na idosu za 650 pro jednu osobu (aspoň teda cestu tam).
Pomocí toho jsem jezdil zpátky já... (i když před 2 lety to stálo 450, ted to stojí 600)
Edit: Jen abys věděl pro příště....
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Ted jen aby jste cestu se mnou přežiliAulus wrote:Díky moc, Molly.Molly23 wrote:No já mám ve voze už jednoho trpaslíčka, ale třeba se tam dvě milé duše ještě vejdou. A můžu vás požadat ted já o laskavost? Já totiž nevedu internetové bankovnictví a potřeboval bych si zaplatit sraz s jídlem. Vše zamozřejmě vrátím.![]()
Zaplatit samozřejmě není problém. A nic vracet nemusíš, tou platbou za sraz ti beztak nepokryjeme ani celý benzín.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Trochu mimo, ale pokud jedeš Šamane z Ovy, spíš bych se dívala po Regiojetu nebo Leovi, po bezplatném zařízení kartičky mi to přijde znatelně levnější než ČD. Třeba rezervovat buď dlouho předem, nebo těsně před, lidi rezervačky dost ruší.
A velmi, velmi dobrou zkušenost mám s organizovanou spolujízdou - nejvíc s Jízdomatem. Akorát to žádá nějaké sociální skilly.
A velmi, velmi dobrou zkušenost mám s organizovanou spolujízdou - nejvíc s Jízdomatem. Akorát to žádá nějaké sociální skilly.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Shaman: Ahá, tak tohle mě nenapadlo. Díky za tip na příště.
Molly: Já myslím, že to snad nějak přežijem. A kdyžtak jen potkáme Azíkova tátu, zaplatíme mu pár expy a bude.
Molly: Já myslím, že to snad nějak přežijem. A kdyžtak jen potkáme Azíkova tátu, zaplatíme mu pár expy a bude.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
NestrašAulus wrote:Shaman: Ahá, tak tohle mě nenapadlo. Díky za tip na příště.![]()
Molly: Já myslím, že to snad nějak přežijem. A kdyžtak jen potkáme Azíkova tátu, zaplatíme mu pár expy a bude.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Jo... vím... na cestu tam mám už 3 měsíce dopředu koupenou jízdenku u regijetu za 92 Kč Ostrava - Praha... a dál se uvidí... Zpět nikdy neplánuju předem, nerad spěchám takže většinou využiju českých drah a SONE a jedu odkudkoli kamkoli.... - když nasednu do vlaku co ja plný tak na další zastávce vystoupím zajdu si třeba na oběd a počkám si na jiný... a tak se třeba přepravuju po krátkých úsecích.... minule když jsem jel z prahy (ve 3 ráno a dojel jsem domů v 7 večer) jsem měl jízdenku procvaknutou asi 15xBraenn wrote:Trochu mimo, ale pokud jedeš Šamane z Ovy, spíš bych se dívala po Regiojetu nebo Leovi, po bezplatném zařízení kartičky mi to přijde znatelně levnější než ČD. Třeba rezervovat buď dlouho předem, nebo těsně před, lidi rezervačky dost ruší.
A velmi, velmi dobrou zkušenost mám s organizovanou spolujízdou - nejvíc s Jízdomatem. Akorát to žádá nějaké sociální skilly.
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Nejezděte ČD Praha-Ostarava, dobytčáky si nechte opravdu vždy jako poslední možnost. ČD sice už pár let nazpět zavedly úžasné rychlíky EX, IC a EC, ale že by se nějak v něčem lišili od ostatních osobáků jsem si zrovna nevšiml. Předražené Pendolina raději ani nezmiňuji.
Novej Leo jsem ještě nezkoušel, ale nejsou drazí, za pokus by to rozhodně stálo.
Osobně doporučuji Regiojet, tím jezdím pořád a přesně jak psal Molly, rezervujte to pěkně dopředu co to jen jde, pak je to za hubičku a v luxusu.
Tak nebo tak ušetříte oproti ČD raketu peněz, je to pohodlnější a i rychlejší.
Alternativou je též spolujízda (jizdomat, spolujizda, atd...), již jsme takto několikrát cestovali a pokaždé 100%. Opět je to levné a rychlé, jen nesmí být člověk líný zvednout telefon a zkusit se nějak domluvit. Ostrava-Praha je na spolujízdě v několika nabídkách každý den, a cenově je to kolem 150-250 Kč na osobu, záleží na tom kdo vás veze, čím vás veze a kolik z toho chce vytřískat peněz.
Novej Leo jsem ještě nezkoušel, ale nejsou drazí, za pokus by to rozhodně stálo.
Osobně doporučuji Regiojet, tím jezdím pořád a přesně jak psal Molly, rezervujte to pěkně dopředu co to jen jde, pak je to za hubičku a v luxusu.
Tak nebo tak ušetříte oproti ČD raketu peněz, je to pohodlnější a i rychlejší.
Alternativou je též spolujízda (jizdomat, spolujizda, atd...), již jsme takto několikrát cestovali a pokaždé 100%. Opět je to levné a rychlé, jen nesmí být člověk líný zvednout telefon a zkusit se nějak domluvit. Ostrava-Praha je na spolujízdě v několika nabídkách každý den, a cenově je to kolem 150-250 Kč na osobu, záleží na tom kdo vás veze, čím vás veze a kolik z toho chce vytřískat peněz.
Last edited by Bahnak on 23:53 17. Jul 2013, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
To jedete přes Rusko, ne?Aulus wrote:To je trochu blbost, ne? Já to našel na idosu za 650 pro jednu osobu (aspoň teda cestu tam).
Ty se, Bahňáku, neukázeš?
Vedoucí týmu Thalie
Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Bahňák se v době Thalijského srazu plácá u moře, takže mi pište Áčko. Snad dojedu na podzim do Plzně, hoď předběžně rezervačku do stripáče 
EDIT: Teď jsem si představil jak Aulus s Amber přistupují do rozpáleného automobilu ve kterém sedí téměř nahý Mollyšák (ne zcela, bude mít sandály a pár řidičských rukavic) a k tomu jeden opilý trpaslík. Rozhodně vás čeká "zajímavá" jízda
EDIT: Teď jsem si představil jak Aulus s Amber přistupují do rozpáleného automobilu ve kterém sedí téměř nahý Mollyšák (ne zcela, bude mít sandály a pár řidičských rukavic) a k tomu jeden opilý trpaslík. Rozhodně vás čeká "zajímavá" jízda
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1