Page 5 of 5
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 13:37 17. Nov 2013
by mandos
Pff já měl vše zaplacené a navíc jsem hrdý Pražák, copa já za to můžu že teď bydlím většinu týdne v Kladně

Jinak díky za sraz lidi dobře jsem se bavil

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 13:43 17. Nov 2013
by karolina
Lívance jsou záhada....
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 13:47 17. Nov 2013
by Molly23
Já mám akorát lístek svůj co jsem zaplatil a jelikož jsem byl velmi pečlivý a vše co jsem zkonzumoval jsem si hnedka psal do mobilu tak jsem na nic nezapomněl

.
Ale nedivil bych se, kdyby to co zbylo bylo namarkované víckrát. Když jsem viděl v jakém stavu mají tu techniku a jak do toho zuřivě mlátí... děs!
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 14:17 17. Nov 2013
by karolina
Já bych řekla, že viděli Kata jak dojíždí ty Myšákovo lívance, tak mu je namarkovali taky

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 14:19 17. Nov 2013
by Rejty
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 14:41 17. Nov 2013
by Firefox_
A platil to Bahňák?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:30 17. Nov 2013
by Nalkanar
Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:39 17. Nov 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy

Jojo, řikal, že žena a děti pozdravujou...
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 16:58 17. Nov 2013
by KaTo
karolina wrote:Nalkanar wrote:Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy

Jojo, řikal, že žena a děti pozdravujou...
Kdybys pořád nemlela v čajovně pantem

, tak kromě toho, že by ostatní slyšeli i nějaký historky od Diema a Mollyho

, tak TY bys slyšela, že jsem od Nalka pozdravoval všechny jeho kamarády. Btw - jediný kdo se toho s nadšením chytil byl Bahnak...teda až do okamžiku, kdy jsem dodal druhou půlku Nalkova vzkazu. Pak byl moc smutný

.
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 16:59 17. Nov 2013
by Bahnak
Zatáhl to Kucik, já prozíravě platil jako "předposlední".
Tak po hříbkové omáčce holt nastalo období česnekových smetan.
Jste všichni moc negativní, já se celou dobu bavil naprosto skvěle. Najedli jsme se předtím s Rejtym ve výborné restauraci takže jsem si v oné "pseudohistorické" restauraci dával akorát nakládané tvarůžky které měli výborné (a studené byly protože studené být mají

).
Němčouři mi nevadili, kromě pár chvilek je stejně nebylo moc slyšet. Jídlo dobré, pivo taky, měli trochu zpoždění a nosili to fakt divně, ale zase dva kluci na hospodu kde v tu chvíli mohlo sedět cca 60-70 lidí? To jsou docela frajeři.
Za mě sraz 100%, a možná příště přijde i kouzelník. Teda chci říct Pajule

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 01:09 20. Nov 2013
by Bahnak
Haló, hola hej fotografové, cvakat blikadla jsme viděli, ale kde jsou fotky?
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:08 11. Dec 2013
by Rejty
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:12 11. Dec 2013
by Radim
Sorrow má nějakou máničku

mám větší
Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013
Posted: 15:40 11. Dec 2013
by Bahnak
Kdyby jen mánička, ale koukej jak na nás skrz prsty koukal

Ale jinak fotky parádní, díky, dokonce jsme se i koukám pomodlili před jídlem.