Page 5 of 5

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:37 17. Nov 2013
by mandos
Pff já měl vše zaplacené a navíc jsem hrdý Pražák, copa já za to můžu že teď bydlím většinu týdne v Kladně :D Jinak díky za sraz lidi dobře jsem se bavil :)

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:43 17. Nov 2013
by karolina
Lívance jsou záhada....

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 13:47 17. Nov 2013
by Molly23
Já mám akorát lístek svůj co jsem zaplatil a jelikož jsem byl velmi pečlivý a vše co jsem zkonzumoval jsem si hnedka psal do mobilu tak jsem na nic nezapomněl :).

Ale nedivil bych se, kdyby to co zbylo bylo namarkované víckrát. Když jsem viděl v jakém stavu mají tu techniku a jak do toho zuřivě mlátí... děs!

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 14:17 17. Nov 2013
by karolina
Já bych řekla, že viděli Kata jak dojíždí ty Myšákovo lívance, tak mu je namarkovali taky :D

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 14:19 17. Nov 2013
by Rejty
Něco pro Bahňáka...

http://www.youtube.com/watch?v=uOga9Y7Gbwg

... a můžeš si ji udělat i doma!

http://www.youtube.com/watch?v=Asn6o863i1M

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 14:41 17. Nov 2013
by Firefox_
A platil to Bahňák? :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:30 17. Nov 2013
by Nalkanar
Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy :)

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:39 17. Nov 2013
by karolina
Nalkanar wrote:Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy :)
Jojo, řikal, že žena a děti pozdravujou...

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:58 17. Nov 2013
by KaTo
karolina wrote:
Nalkanar wrote:Doufám, že KaTo vyřídil pozdravy :)
Jojo, řikal, že žena a děti pozdravujou...
Kdybys pořád nemlela v čajovně pantem :mrgreen: :lol: :lol: , tak kromě toho, že by ostatní slyšeli i nějaký historky od Diema a Mollyho :lol: :lol: , tak TY bys slyšela, že jsem od Nalka pozdravoval všechny jeho kamarády. Btw - jediný kdo se toho s nadšením chytil byl Bahnak...teda až do okamžiku, kdy jsem dodal druhou půlku Nalkova vzkazu. Pak byl moc smutný :mrgreen: :D .

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 16:59 17. Nov 2013
by Bahnak
Zatáhl to Kucik, já prozíravě platil jako "předposlední".
:mrgreen: :oops: :roll:
Tak po hříbkové omáčce holt nastalo období česnekových smetan.

Jste všichni moc negativní, já se celou dobu bavil naprosto skvěle. Najedli jsme se předtím s Rejtym ve výborné restauraci takže jsem si v oné "pseudohistorické" restauraci dával akorát nakládané tvarůžky které měli výborné (a studené byly protože studené být mají :-D ).
Němčouři mi nevadili, kromě pár chvilek je stejně nebylo moc slyšet. Jídlo dobré, pivo taky, měli trochu zpoždění a nosili to fakt divně, ale zase dva kluci na hospodu kde v tu chvíli mohlo sedět cca 60-70 lidí? To jsou docela frajeři.

Za mě sraz 100%, a možná příště přijde i kouzelník. Teda chci říct Pajule :mrgreen:

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 01:09 20. Nov 2013
by Bahnak
Haló, hola hej fotografové, cvakat blikadla jsme viděli, ale kde jsou fotky?

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:08 11. Dec 2013
by Rejty

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:12 11. Dec 2013
by Radim
Sorrow má nějakou máničku :mrgreen: mám větší

Re: Podzimní sraz Thalie 16. 11. 2013

Posted: 15:40 11. Dec 2013
by Bahnak
Kdyby jen mánička, ale koukej jak na nás skrz prsty koukal :-D
Ale jinak fotky parádní, díky, dokonce jsme se i koukám pomodlili před jídlem.