Page 5 of 10
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 12:14 21. Mar 2014
by kucik
Na střelných zbraních rozhodně nemá element co dělat. Od toho je munice.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:51 21. Mar 2014
by radekdnb
Mourisson1 wrote:Tohle jsem viděl (už ani nevím kde, možná Amia?) kde měl mág Knihu kouzel,a občas z lootu padly stránky. Každá stránka měla nějaké kouzlo, a tou knihou se daly prohodit elementy u toho kouzla, pokud na to měla postava stránky. Takže se dala dropnout kyselinová zbraň, ale i třeba místo ohnivé koule výbuch kyseliny apod. prostě různé modifikice těch elementovejch kouzel

Jop Amia to byla

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 13:59 21. Mar 2014
by Nalkanar
kucik wrote:Na střelných zbraních rozhodně nemá element co dělat. Od toho je munice.
Ani u nechutně drahých a unikátních zbraní od dobrodruha?
A je tvé vyjádření čistě tvé, nebo týmu?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:02 21. Mar 2014
by KaTo
Nalkanar wrote:kucik wrote:Na střelných zbraních rozhodně nemá element co dělat. Od toho je munice.
...unikátních zbraní od dobrodruha?
...nejen u dobrodruha, takové zbraně jsou k "dostání" z dropů z normálního NT lootu.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:08 21. Mar 2014
by Myrpa
Nalkanar wrote:kucik wrote:Na střelných zbraních rozhodně nemá element co dělat. Od toho je munice.
Ani u nechutně drahých a unikátních zbraní od dobrodruha?
A je tvé vyjádření čistě tvé, nebo týmu?
To je vyjádření týmu. Je to vyjádřeno elementem na šípech.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:13 21. Mar 2014
by Krysak
Já bych řekl, že kucík aplikoval zdravý rozum:D.
Samozřejmě má pravdu.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:16 21. Mar 2014
by Absinthorix
Checheche, takže ty předražené luky můžou hodit do kanálu, jo?
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:32 21. Mar 2014
by KaTo
Absinthorix wrote:Checheche, takže ty předražené luky můžou hodit do kanálu, jo?
Pokud týmu vadí co spáchalo, tak ať tu elementární dmg změní na ekvivalent třeba v fyzickém "sečném". Luku zůstane bonusová dmg, ale bude už fyzická, redukovatelná.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:39 21. Mar 2014
by Krysak
KaTo wrote:Absinthorix wrote:Checheche, takže ty předražené luky můžou hodit do kanálu, jo?
Pokud týmu vadí co spáchalo, tak ať tu elementární dmg změní na ekvivalent třeba v fyzickém "sečném". Luku zůstane bonusová dmg, ale bude už fyzická, redukovatelná.
To je přeci pytlovina..... sip ma v zakladu posilený dmg + na sipu element..... na luku nemá být nic.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:47 21. Mar 2014
by Bahnak
KaTo wrote:Pokud týmu vadí co spáchalo, tak ať tu elementární dmg změní na ekvivalent třeba v fyzickém "sečném". Luku zůstane bonusová dmg, ale bude už fyzická, redukovatelná.
Klasická meelee zbraň (dobrodruh nebo lůt) má buď element, nebo přidanou fyzickou škodu (sek/bod/tupe). Nikdy ne oboje, pokud jsem tedy dobře koukal.
Luky máš možnost opatřit elementovou municí, čímž defakto supluješ DMG meelee zbraně, tedy dostáváš se na její úrověň.
Ty navrhuješ aby elementové šípy zůstaly a lukům byl přidán ještě další fyzický DMG?
Když pominu že hraješ lučištníka, který by takovéto upřednostnění uvítal, chápeš jaký disbalanc by v tom byl?
Ale rozumím, zkusil jsi to

Re: Zbraně a zbroje
Posted: 14:55 21. Mar 2014
by KaTo
A víš že ne? Při tom, co tu tým předvedl s toulci (jejich cenou, váhou apod.) jsem se na DRAHÝCH lukách, notabene, když padají i z dropu(!) vůbec nepodivil.
Btw - vzal jsi do úvahy, že pro méléčko je element naprosto zadarmo (opravy zbraní nefungují/jsou směšně nízké - vyber co zrovna na NT platí). Pro lukaře je element neuvěřitelně drahá věc, kterou jsem osobně už asi 5x překonal cenu luku. Nebo ty (kdokoli) jsi snad s melee postavou za opravy vysázel desítky tisíc?
Takže luk, který mi zvýšenou dmg (draze zaplacenou) šetřil šípy mi FAKT nepřišel out of reality.
A když jsme u těch zbraní na blízko, co srovnáváš s lukama, chci mít TAKY na šípech magickou a zvukovou dmg

. Marně, marně se rozhlížím...a u dobrodruha prstíčkem škrabu.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:00 21. Mar 2014
by Krysak
Ja myslim, ze by jeden vystřel sipem mel zabíjet, zadnej zachrannej hod, vite, co ty šípy stojí?!
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:01 21. Mar 2014
by KaTo
Krysak wrote:Ja myslim, ze by jeden vystřel sipem mel zabíjet, zadnej zachrannej hod, vite, co ty šípy stojí?!
Ne, to už je schopnost AA.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:03 21. Mar 2014
by Krysak
AA by zabilo 2x.
Re: Zbraně a zbroje
Posted: 15:08 21. Mar 2014
by Myrpa
Pokud opravy zbraní nejsou, tak budou.