Page 5 of 16

Re: Pády servru

Posted: 00:29 08. Jan 2015
by kokosak
Udělalo bác.

Edit: a nějak pomalu najíždí, chlapec

Re: Pády servru

Posted: 00:35 08. Jan 2015
by NesQe
kokosak wrote:Udělalo bác.

Edit: a nějak pomalu najíždí, chlapec

Ne-e takhle pomalu najíždí každý restart už druhý den od dřívějška o nejmín 5minut pomaleji.

Re: Pády servru

Posted: 03:41 08. Jan 2015
by May
NesQe wrote:
kokosak wrote:Udělalo bác.

Edit: a nějak pomalu najíždí, chlapec

Ne-e takhle pomalu najíždí každý restart už druhý den od dřívějška o nejmín 5minut pomaleji.
Jo no, ona je NT celá poněkud zasekaná.

Re: Pády servru

Posted: 14:06 08. Jan 2015
by Caehan
Pec nám spadla... poprosil bych potom náhradu? Dával jsem si pozor, abych toho neměl v crafterském stolku moc, ale pořád je to trochu nepříjemné.

EDIT: Aha, zpersistentnilo se to, tak nic nechci, těch pár k za ztracenou leguru klidně oželím.

Re: Pády servru

Posted: 00:06 17. Jan 2015
by Práček
Radim wrote:Měl jsem stejný problém včera, přítelíček s 1 hp, neviditelný a neodvolatelný. Měl to být golem, pomohl až dlv od DM.
ted mám stejný problém....znamená to , že musím počkat na DM?

Re: Pády servru

Posted: 08:36 17. Jan 2015
by kokosak
Server down. Buď spojení dole, nebo restart

Re: Pády servru

Posted: 19:29 19. Jan 2015
by karolina
18:26 hapalajnen.... já teda měla zároveň i dost velký lag fóra...

Re: Pády servru

Posted: 10:08 30. Jan 2015
by JAH
Server se nějak nenačítá, už od večerního restartu. Stále ukazuje 0% nebo 8%. :wall:

Re: Pády servru

Posted: 11:30 30. Jan 2015
by JAH
Už běží

Re: Pády servru

Posted: 10:21 31. Jan 2015
by pavad
Pad to nebyl, ale v rozmezi 9:02 (31.1.2015) az 9:05 jeden jiste, spise ale 2 hodne dlouhe (20 sec+) lagy. Na serveru v te dobe cca 6 lidi. Potvrzeno od tri dalsich postav (tzn. nebyl problem s pripojenim u me).

Re: Pády servru

Posted: 17:03 03. Feb 2015
by kokosak
Inu... lagy jsou menší, ale některá z nově zavedených oprav očividně vrátila shazování serveru po přilogování DM.

Re: Pády servru

Posted: 17:09 03. Feb 2015
by kucik
Testujeme...

Re: Pády servru

Posted: 17:14 03. Feb 2015
by kokosak
....aaaaa..... máme se logovat? *kouká na čtvrtý restart serveru za sebou*

Re: Pády servru

Posted: 17:17 03. Feb 2015
by kucik
Zatim ne.

Re: Pády servru

Posted: 17:55 03. Feb 2015
by karolina
Ještě bude velký bada bum?