Page 5 of 7

Re: Barvíř

Posted: 19:27 07. Feb 2014
by Aillen
Mně teda určitě chybět nebudou, ale mohlo by se o tom třeba dát hlasovat :wink:

Re: Barvíř

Posted: 19:51 07. Feb 2014
by kokosak
no počkej! Co tam Květuš má mít místo nich???

Re: Barvíř

Posted: 19:57 07. Feb 2014
by karolina
kokosak wrote:no počkej! Co tam Květuš má mít místo nich???
Hmm.. Květuš je bezpolavní.... Jestli chceš modýlky pro motýly, tak si je někde najdi/vyrob/něco...

Re: Barvíř

Posted: 21:24 07. Feb 2014
by Caehan
Směle do toho...

Re: Barvíř

Posted: 19:47 10. Feb 2014
by karolina
Dotaz asi nejspíše na kucika, pokud se u některého modelu nezobrazuje část těla mimo ten model, dá se s tím něco dělat, nebo je to na vyřazení?

Re: Barvíř

Posted: 22:10 10. Feb 2014
by Shaman88
karolina wrote:Dotaz asi nejspíše na kucika, pokud se u některého modelu nezobrazuje část těla mimo ten model, dá se s tím něco dělat, nebo je to na vyřazení?
Příklad?

Re: Barvíř

Posted: 00:28 11. Feb 2014
by KaTo
Třeba máš vidět jen trup a zmizí ti ruce, nohy, nebo jen z nohou jen stehna. Někdy zmizí hlava...hádám že karolina myslí "tyhle" modely.

Re: Barvíř

Posted: 01:02 11. Feb 2014
by karolina
Vypadá to asi takto :

Re: Barvíř

Posted: 01:19 11. Feb 2014
by Shaman88
Zeptám se hloupě, ale není to neviditělný vzhled trupu?

Re: Barvíř

Posted: 01:25 11. Feb 2014
by Caehan
Není... trup můžeš mít zvolený jak chceš, ale zrovna u tohohle modelu róby je nahrazen průhledným.

Zobrazuje se mi to stejně.

Re: Barvíř

Posted: 01:34 11. Feb 2014
by Shaman88
V parts_robe.2da je pro každý řádek (identifikucí číslo roby) definováno které části těla má daná roba skrýt. (třeba ocas mořské panny by měl skrývat všechno od pasu dolů).
Tzn. přečíslování modelů většinou nepomáhá a je potřeba ještě správně upravit tuhle tabulku viz obrázek:
Image

Re: Barvíř

Posted: 01:40 11. Feb 2014
by karolina
jo,takže u tohohle konkrétního modelu bych nechala aby se ukazovali celé ruce, trup a holeně+chodidla. To 2da je součástí haku?

Re: Barvíř

Posted: 01:57 11. Feb 2014
by Myrpa
Config haku. Expornteš to z něj pomocí nwn/utils/nwhak.exe. Na editaci 2da stáhni třeba 2datlkeditor a upravený 2da posílej Shamanovi, Kucíkovi, nebo mě.

Re: Barvíř

Posted: 02:22 11. Feb 2014
by Shaman88
Jen bych dodal že úpravy 2da by neměl dělat nikdo kdo neví přesně co má dělat.
Člověk zapomene jeden znak dopsat, nebo někde nastaví neplatnou hodnotu či hodnotu mimo povolený range a nwn začne vyhazovat neskutečné chyby.... a taková chyba se velmi špatně hledá.

Re: Barvíř

Posted: 13:22 11. Feb 2014
by Myrpa
Jasně, takže ten, komu to pošle, povinně file projede diffem :)