Page 5 of 5

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 08:13 23. Mar 2014
by kokosak
Bylo fajn potkat staré známé i nové známé. Ovšem označit se za nekuřácký restaurant a pak přinést do podzemního prostoru s jediným pidioknem popelníky, tomu se říká drzost. Ts ts ts.

Pár momentek

Stůl eviláků
Image

Byl výběr mezi fotkou s rozmazaným nejvyšším, nebo fotkou s ženským elementem bez tváře. Myslím, že jsem vybral dobře.
Image

"....a chytneš ho za hlavu, rty musíš přiblížit pomalu, abys ho nevystrašil...."
Image

Mluvčí z předchozího záběru z profilu.
Image

Stůl eviláků. Wait, what?
Image

I SEE YOU
Image

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 14:23 23. Mar 2014
by Mourisson1
Btw kokosáku tam byla tuším cedule že od 16:00 se dole kouřit smí

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 15:01 23. Mar 2014
by kokosak
To, že se něco *může* neznamená, že se to *musí* ;)

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 17:42 23. Mar 2014
by Rejty
Bylo to náročné... :mus_3: :D

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 18:09 23. Mar 2014
by Absinthorix
Plzeň je fajn!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 18:17 23. Mar 2014
by KaTo
Absinthorix wrote:Plzeň je fajn!
...hlavně ty panoramata, co? :twisted: :lol: :lol: (a těch schodů :lol: :lol: :lol: )

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:21 23. Mar 2014
by Myrpa
Díky za sraz, Rejty. Pil bych zas.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:23 23. Mar 2014
by Bahnak
...UF...
Žiju. Díky všem za sraz, ten konec byl vpravdě zajímavý, ale tak jsou věci, které se prostě stávají :-D
Koukám Myrpa žije, takže to nejspíše definitivně přežili všichni.

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 19:52 23. Mar 2014
by Sielencer
Velmi příjemné posezení. Díky :)!

Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014

Posted: 01:00 24. Mar 2014
by Shaman88
Shaman dorazil domů před 10 minutama.