Re: Jarní sraz Thalie 22. 3. 2014
Posted: 08:13 23. Mar 2014
Bylo fajn potkat staré známé i nové známé. Ovšem označit se za nekuřácký restaurant a pak přinést do podzemního prostoru s jediným pidioknem popelníky, tomu se říká drzost. Ts ts ts.
Pár momentek
Stůl eviláků

Byl výběr mezi fotkou s rozmazaným nejvyšším, nebo fotkou s ženským elementem bez tváře. Myslím, že jsem vybral dobře.

"....a chytneš ho za hlavu, rty musíš přiblížit pomalu, abys ho nevystrašil...."

Mluvčí z předchozího záběru z profilu.

Stůl eviláků. Wait, what?

I SEE YOU

Pár momentek
Stůl eviláků
Byl výběr mezi fotkou s rozmazaným nejvyšším, nebo fotkou s ženským elementem bez tváře. Myslím, že jsem vybral dobře.
"....a chytneš ho za hlavu, rty musíš přiblížit pomalu, abys ho nevystrašil...."
Mluvčí z předchozího záběru z profilu.

Stůl eviláků. Wait, what?
I SEE YOU