Page 5 of 8
Re: Jízdní zvěř
Posted: 14:04 12. Mar 2014
by FroziKk
Nalkanar wrote:
Bylo to snad na ST jinak?
Samozřejmě že jo.. tak jak to píše Radim.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 16:09 12. Mar 2014
by Rejty
Na koních by nemělo jít jezdit v městských interiérech a v dungeonech. Tak jsem to nastavoval, jen se musí vychytat mouchy, aby to opravdu tak fungovalo.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 01:44 13. Mar 2014
by Rejty
Opravy od Myrpy nahrány.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 22:44 15. Mar 2014
by Dark_Sidius
Na koni lze opět meditovat a spát, postava není z koně v interiéru shozena na zem, elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 23:18 15. Mar 2014
by karolina
Dark_Sidius wrote: elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
Stejná róba fungovala a teď nefunguje?
Re: Jízdní zvěř
Posted: 23:55 15. Mar 2014
by Dark_Sidius
karolina wrote:Dark_Sidius wrote: elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
Stejná róba fungovala a teď nefunguje?
Ano.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 00:10 16. Mar 2014
by Decka
K lagům u mountů
Grafiku si stahovat ani moc nemusíte, moc to nepomůže. Ve chvíli kdy se k někomu přiblíží postava na mountu, načtou se mu do kešky animace a právě to způsobuje několikasekundový lag. Pravděpodobně by pomohl SSD disk.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 00:11 16. Mar 2014
by kokosak
Decka wrote:Pravděpodobně by pomohl SSD disk.
Ani ne člověčě

Re: Jízdní zvěř
Posted: 15:00 17. Mar 2014
by Myrpa
Dark_Sidius wrote:Na koni lze opět meditovat a spát, postava není z koně v interiéru shozena na zem, elfovi na koni padá róba do země a má prázdné tělo - před několika dny to fungovalo dobře.
K té róbě: potřebuju screen (PM) róby, která to dělá, ať to přímo na ní můžu testnout. Když to zkouším s random róbama, zjišťuju, že některé mají jízdní model, jiné ne. Jsi si jist, že to je fakt ta samá róba a ne jen jiná, která na koni nejede?
Až mi ji pošleš, zkusím, co to udělá se starýma hakama.
Zbytek dnes opravím. Ještěže nedělám v CERNu, nemohli by tam jezdit na koni.
Edit: opraveno: spánek, meditace, slezení v interieru.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 22:52 18. Mar 2014
by Dark_Sidius
Příkazem Individual mount róba funguje, příkazem Party mount ne.
Stále lze jezdit v interiéru.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 16:02 19. Mar 2014
by Myrpa
Opraveno, ozkoušeno. Můžete hledat další bugy.
Relog na koni nevrátí smlouvě použití, takže to chce medit. Opravím.
(A jsem zvědavej, jestli bude fungovat umření na koni. Vyzkouším příště s DM.)
Re: Jízdní zvěř
Posted: 14:52 25. Mar 2014
by Bahnak
Dnes jsem naklikl "osedlání" a namísto nástupu na mounta můj duergar vzal svého vrrka sekerou.
Každopádně to téměř mrtev přežil.
Použil jsem "osedlání" podruhé a tentokráte již na téměř mrtvého vrrka můj duergar nasedl.
Po "sesedlání" z vrrka byl vrrk vyléčen, tedy "nezraněn".
Tak jsem si říkal, jestli náhodou někdo nebude zneužívat mounta jako summona a osedláváním ho léčit...
(Vrrk odzkoušen v boji proti vyvrhelům a vcelku ty nízké vytřískal s prstem v nose - chci říct v čumáčku)
Re: Jízdní zvěř
Posted: 13:15 27. Mar 2014
by Myrpa
Summoning + sesedání zohledňuje hp.
Sílu mountů neřeším. Rejty.
Re: Jízdní zvěř
Posted: 13:19 27. Mar 2014
by Krysak
A je to tady mounty navázat na nějaký lvl a je to....
Re: Jízdní zvěř
Posted: 13:24 27. Mar 2014
by Barbar321
Je to sisce maličkost a ani si nepamatuju, jestli se to tu už i řešilo, ale při sednutí na jízdní zvíře se změní hlava postavy. Když sesedne, je zase hlava normální