Page 5 of 331
Posted: 00:01 02. Sep 2007
by Fryn
Bylo to fajn, jen škoda že mě během obřadu postihly neskutečné lagy. Asi víc než pětiminutové čekání na zobrazení dialogu mé postavy, mě nakonec přinutilo raději odlognout.
Posted: 21:20 04. Sep 2007
by Hassan
Chtel bych podekovat odvazne bardce co se nebala.....A jejim pratelum co ji hledeli a nakonec nasli a zase ztratili...Takze diky vsem zucastnenym za pekne RP a pobaveni!
PS:Bavil jsem se kdyz jsete se bali toho "Bubaka" takze asi si necham rikat "Zahanec bubaku"

Posted: 21:50 04. Sep 2007
by Fidorka
Chci poděkovat všem obětem dnešního přepadu a hlavně oběti únosu. Opravdu pěkné RP ... už dlouho nikdo Vrogovi neudělal umělecké vystoupení , aby si zachránil život
Děkuji Lanii , Teogilovi , Parlachinovi , Darlagovi a především Fionítě ! Fakt bezva hra.
Posted: 13:26 05. Sep 2007
by wekslo
Taky díky za hru, byla to skvělá zábava. Už dlouho Fionitu neunesl někdo tak milej a umělecky smíšlející jako je Vrog a o oprsklu Fremovi radši nemluvě, ještě teď si Fionita drhne zadek

Posted: 20:43 05. Sep 2007
by Hassan
Posted: 14:08 06. Sep 2007
by Lania Benset
i já bych chtěla poděkovat všem zučastněným za nedávno prožité velice zajímavé události a to přepadení banditou a unos sestry,pak honění ducha po lese a konečnbě naše vystoupení.doufám že se všem naše hra líbila a těším se na další zajímavá setkání a prožitky.
Posted: 00:37 07. Sep 2007
by LDamian
Dekuji hraci (hracce?) jiste mnisky za vypravu i za rp hru pri ni, ktera mne bavila. Bylo to fajn podivat se na mista, kam bych se sam jen tak nedostal a nehrat pro zmenu sam.

Posted: 00:57 11. Sep 2007
by kucik
Musim pochvalit novy spawn. Kdyz elfku omracil (nebo omamil, nevim) starej znamej pavouk a sypalo se to na ni ze vsech stran, docela mi zatrnulo. Donuti to davat si pozor i na znamych mistech.
Posted: 01:29 11. Sep 2007
by Meaglin
Kucik mě trochu předběh, ale to nevadí. Novej spawn se mi taky líbí, je to zajímavější a ne tak stereotypní. Pěkný je i to, že ve hře sem potkal konečně běžnější zvířata jako je kos nebo myš.

Posted: 11:49 11. Sep 2007
by Fidorka
Taky děkuji za zajimavý spawn , ale především se mi líbí ta nová hlášení popisující vzhled lokací a to jak na postavu působí to co vidí. !! Je to opravdu super !!
uši pryč a zpět
Posted: 18:14 11. Sep 2007
by Parlachin
Chtěl bych poděkovat DM,WB Daanri, díky kterému sem nemusel svou zhyzděnou postavičku odvést do kláštera, aby tam maximálně bavil postižení pacienty.
Pomohl Parlacínovi poté co na něm čarodějnice demonstrovala co se stane občanům Ivory, když nebudou poslouchat – uřízla mu uši OBĚ. Tento čin je pro 20 letého, hobitího bárta horší než smrt(pro hráče taktéž).
Re: uši pryč a zpět
Posted: 13:13 12. Sep 2007
by Theogil I
Parlachin wrote:Chtěl bych poděkovat DM,WB Daanri, díky kterému sem nemusel svou zhyzděnou postavičku odvést do kláštera, aby tam maximálně bavil postižení pacienty.
Pomohl Parlacínovi poté co na něm čarodějnice demonstrovala co se stane občanům Ivory, když nebudou poslouchat – uřízla mu uši OBĚ. Tento čin je pro 20 letého, hobitího bárta horší než smrt(pro hráče taktéž).
Rovněž se připojuji s velkým díky. Hlavně kvůli Prckovi, který doma nadával jak špaček a byl z toho špatnej. * Jo a ta fuchtle vodporná, ježibaba vohavná ať si mě nepřeje. *
Posted: 19:43 13. Sep 2007
by Aznar
dekujeme neznamemu zlodeji ci zlodejce za naservirovane maliny
a at si ty ukradene poklady z troli jeskyne ve zdravi uzije, byla to docela sranda

Posted: 15:45 24. Sep 2007
by Seth-Plzen
Dík za dnešní návštěvu trolí jeskyně. Fakt jsem se bavil až k popukání

Posted: 21:53 25. Sep 2007
by Seth-Plzen
Takový hezký lov dneska večer. Bohužel v tom nejlepším spadnul server. Škoda škodička