Page 5 of 6
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 11:01 17. Feb 2017
by fuxxo7
Haky su tie iste co mam na svojom PC a tam mi to slape
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 11:15 17. Feb 2017
by fuxxo7
kucik wrote:Máš špatnou verzi haků. Nejspíš CEPu.
skusil som znova nakopirovat cep2,4 aj konfig HAK, ale nepomohlo.
EDIT: teraz aj vsetky ostatné povinne subory a stale nič...
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 11:43 17. Feb 2017
by Shaman88
Pro jistotu ještě vyzkoušej tohle:
http://thalie.pilsfree.cz/download/NWNE ... Update.exe
Opraví to nwn, pokud je nějaký problém v patchi.
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 12:05 17. Feb 2017
by fuxxo7
Uz to šlape...
veeery thx

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 16:56 17. Feb 2017
by sopo999
Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 17:03 17. Feb 2017
by Paulus
sopo999 wrote:Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Obávám se, že počkat do ranního restartu nebo si založit novou postavu.
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 17:13 17. Feb 2017
by sopo999
Paulus wrote:sopo999 wrote:Omylom som zaútočil na npc v Karatha a teraz mám odpor voči všetkým (hrám asi 5min)
Čo mám robiť ?
Ďakujem
Obávám se, že počkat do ranního restartu nebo si založit novou postavu.
OK dik za radu.
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 16:54 11. Sep 2018
by Alfadhirhaiti
Zdravím, nevím kde přesně se stala chyba, ale nemůžu si dát lvl ničeho jiného než šermíře. Napadá vás něco?

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 16:57 11. Sep 2018
by DarkKnight
Alfadhirhaiti wrote:Zdravím, nevím kde přesně se stala chyba, ale nemůžu si dát lvl ničeho jiného než šermíře. Napadá vás něco?

mala chybka T2 třeba vydržet na opravu
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 17:06 11. Sep 2018
by Alfadhirhaiti
Mě napadlo, jestli to není tím, že je založená před tím novým HAKem. Ale ok, díky za info.
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 12:12 30. Sep 2018
by artaxas
Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 19:55 30. Sep 2018
by RainMan
Modul N2
Hlášení chyby
Elf - bard
Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.
Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.
Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.
Rainman
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 22:35 30. Sep 2018
by pepa48
RainMan wrote:Modul N2
Hlášení chyby
Elf - bard
Při tvorbě nové postavy nelze vzít zaměření na zbraň -dlouhý luk. Nefunguje ani odbornost vylepšený kritik na tuto zbraň.
Píšu po dohodě s Rejtym. elf by měl mít dlouhý luk jako výchozí zbraň své rasy. Prý je chyba ve featu.
Děkuji za opravu, neboť na tom stojí relevel mé postavy.
Rainman
Potvrzuju, já si kvůli tomu vzal feat na smrtící zbraně

Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 19:54 01. Oct 2018
by artaxas
artaxas wrote:Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Teda?
Re: Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
Posted: 21:53 01. Oct 2018
by NesQe
artaxas wrote:artaxas wrote:Někde sem to nejspíš psal, ale znova... Nejde mi používat lehký ani těžký krumpáč. Je to záměr?
Teda?
Opraveno ,čeká se na hak