Page 5 of 7
Re: Subrasy
Posted: 23:12 09. Jan 2008
by Daanri
Jo samozrejme, inac by sa nevolali okridleny.

Re: Subrasy
Posted: 23:32 09. Jan 2008
by Kiri
to Daanri: taky sem to chtel napsat, nakonec sem si to rozmyslel
Re: Subrasy
Posted: 23:35 09. Jan 2008
by Rejty
Jinak kridla nema hned od prvniho lvl.
Re: Subrasy
Posted: 23:56 09. Jan 2008
by jiromir
Daanri wrote:Jo samozrejme, inac by sa nevolali okridleny.

Já právě že ve statech ty křídla nenašel...u thieflinga je napsáno že má vocas i vzádu...u elfa nic. Tak jsem byl zmaten, jestli to neni jen nějaký přirovnání.
Re: Subrasy
Posted: 23:59 09. Jan 2008
by Daanri
Ne ne...chybicka se vloudila. Maji kridla, ale az od urciteho lvl.
Re: Subrasy
Posted: 02:19 27. Jan 2008
by LDamian
Jiz vyreseno.
Re: Subrasy
Posted: 03:18 27. Jan 2008
by maku
Před chvilkou padl server a ted po připojení se mi postava nějak pokazila. Zmizely mi peníze, nakoupené věci a mám háv, který jsem si nekoupil a v inventáři mám jiné věci, než které jsem tam měl před pádem

Co se stalo?
Re: Subrasy
Posted: 03:36 27. Jan 2008
by Daanri
Server nepadol, ale bol to pravidelny restart. Tie byvaju o 02:00, 10:00 a 18:00. Treba si to zapamatat a odpajat sa pred restartom a potom sa vyhnes akymkolvek stratam.
Re: Subrasy
Posted: 19:31 27. Jan 2008
by maku
Po ressu padly drowům (nevím, jestli i ostatním subrasám) všechny bonusy za rasu.
P.S. Všem DM, kteří pracovali na mém problému s lvlem - ani ted se to nezměnilo a já s tím lvl nehnu

Re: Subrasy
Posted: 19:46 27. Jan 2008
by Daanri
Kletba z povrchu.

Re: Subrasy
Posted: 19:57 27. Jan 2008
by maku
Daanri wrote:Kletba z povrchu.

No snad se s tím něco povede udělat... nerad bych hrál pořád 1 lvl
Ještě Vám dám nápavědu.. třeba to pomůže při řešení problému... když mi dm dal ty tři lvly, tak mi nešly nahodit a po relogu postava ztrati i defakto ten prvni... přijdu o všechny kouzla, která se volí na první lvlu při tvorbě postavy

Re: Subrasy
Posted: 20:58 27. Jan 2008
by nomis_b
maku wrote:Po ressu padly drowům (nevím, jestli i ostatním subrasám) všechny bonusy za rasu.

JO, vim zue i cernym skretum a duegarum, tak snad to neni ta kletba povrchu (.
Re: Subrasy
Posted: 21:52 27. Jan 2008
by LDamian
Vcera jsem mel chvili bonusy/postihy za subrasu prictene dvakrat. Tedy misto +-2 bylo +-4. Dnes bonusy nejsou zadne. Seversky pulork.
Re: Subrasy
Posted: 21:55 27. Jan 2008
by kucik
LDamian wrote:Vcera jsem mel chvili bonusy/postihy za subrasu prictene dvakrat. Tedy misto +-2 bylo +-4. Dnes bonusy nejsou zadne. Seversky pulork.
Melo se to vyresit s dnesnim updatem, ale misto toho tam nejakym nedopatrenim padla stara verze a umrelo to uplne.
Re: Subrasy
Posted: 00:25 28. Jan 2008
by xyz
Ač jsem napsal do pole subrasy Duergar, nemám vlastnosti duergara.