Page 5 of 5
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 16:06 26. Jul 2015
by Pajule
Ty vaše výrazy!

Jestli se zjevim příští rok, tak si beru zimní bundu a vůbec všechny věci

taková klendra tam!

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 16:14 26. Jul 2015
by Fox
Pajule wrote:Ty vaše výrazy!

Jestli se zjevim příští rok, tak si beru zimní bundu a vůbec všechny věci

taková klendra tam!

No když přijedeš v mini sukýnce a tílku nediv se... Příští rok bude dekáda, takže je povinnost každého hráče se tam ukázat a hlavně Pajky TVOJE!. A pro sychr bych v tom termínu vypl server aby to bylo jisté

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 16:28 26. Jul 2015
by Theogil I
Bylo to super, odpočinul jsem si, pobavil se a hlavně měl možnost popovídat si se spoustou vzácných a bezva lidí. Díky všem účastníkům za jden z nejlepších víkendů tohoto roku co jsem měl.

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 20:09 26. Jul 2015
by Rejty
Povedlo se to, ostatně jako vždy
Jen to vždy hrozně rychle uteče, obnovil bych tu tradici ježdění dřív, to neuteklo tak rychle, když jsme se tam začali slejzat už od středy nebo od čtvrtka...
A nebudete mi věřit, ale už třídím fotky

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 20:11 26. Jul 2015
by Rejty
Pajule wrote:Ty vaše výrazy!

Jestli se zjevim příští rok, tak si beru zimní bundu a vůbec všechny věci

taková klendra tam!

No a to jsi s námi nešla po poli zpět na tábořiště, tam to fučelo, to bys teprve zmrzla

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 20:11 26. Jul 2015
by karolina
Rejty wrote:
A nebudete mi věřit, ale už třídím fotky

Ty z loňska?
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 20:14 26. Jul 2015
by Rejty
karolina wrote:Ty z loňska?
Vůbec, ale vůbec jsem nečekal, že se ozveš

Ty z loňska se promítaly na letošním srazu

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 21:08 26. Jul 2015
by Rejty
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 21:26 26. Jul 2015
by Fox
Rejty wrote:
To bylo rychlé
Jinak fotky parádní a konečně po dlouhé době i celkem velký počet lidí v kostýmech ikdyž je na fotce 10 lidí.
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 21:33 26. Jul 2015
by Pajule
Vůbec by mi nevadilo, kdyby se ty fotky zatoulaly

Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 22:10 26. Jul 2015
by igor
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 22:41 26. Jul 2015
by Rejty
Re: Devátý letní sraz Thalie 2015 - 24. - 26. 7. 2015
Posted: 10:46 27. Jul 2015
by kucik
Bylo to záživné. Hamba těm, co nepřijeli.