kucik wrote:- Pokud ti toolset funguje, tak není důvod ho znovu ,,instalovat".
- Palety, lokace a vůbec všechno, co jsi dělala je vždy uloženo
v modulu, který v toolsetu otevřeš. S vyjímkou věcí přímo v hacích, ale haky máš snad stejné a krom toho ty sama jsi do haků snad nic nepřidávala.
- Takže pokud sis zkopírovala moduly z předchozího PC, tak v tom modulu máš všechno, co sis tam dříve uložila.
Aillen wrote:- taky mi to psalo, že se toolset neaktualizoval, protože nemám aktivní klíč , ale klíč jsem dávala do hry a hra mi běhá správně
Nerozumim, nedává mi to smysl. Zkus udělat screenshot toho, co ti to píše.
Ono to bude asi tím, že si musím na Windows 10 zvyknout.
Mi to psalo předtím tohle:

Ale už nepíše, tak nevím co to bylo.
Zdá se mi, že mám už v toolsetu asi vše, všechny moduly, ve kterých jsem něco dělala, omlouvám se, jsem se prve špatně dívala, jediný rozdíl proti toolsetu na starém počítači na novém je v té nefunkčnosti rolování vzhledů pomocí kolečka myši.
Myslím tohle:
nakliknu umístitelný objekt
dám vlastnosti
otevřu nabídku s možnostmi různých vzhledů
na starém PC po nakliknutí jednoho vzhledu šlo kolečkem myši plynule rolovat v nabídce a obrázky vzhledů se plynule měnily v okně vlevo.
Na novém počítači musím levým tlačítkem myši každý vzhled v nabídce zvlášť nakliknout. Jde to tak dělat, jen se ten správný vzhled pomaleji hledá.
Tohle myslím:

To samé je u změn vzhledů hlav u NPC - taky nejde rolovat kolečkem myši.
Možná je to tím, že mám teď na novém počítači windows 10 a na starém jsem měla windows XP.
Otáčet celou lokací pomocí stisknutí kolečka myši jde normálně, jediné co nefunguje, alespoň, pokud jsem zatím objevila, je to nefunkční rolování vzhledů.
Možná je to tím, že mám teď na novém počítači windows 10 a na starém jsme měla windows XP.
Se s tím asi budu muset smířit, že to nepůjde.
