Page 5 of 10

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:28 13. Jan 2008
by OneHeart
Já sem zaškrtl Podtemno a tím jsem zpečetil svoje další hraní drowím cejchem... už se těšim :twisted:
Shifter wrote:... Coz o to, hral bych ho i takhle, ale ve dvouch tam nebudu delat poskoka drowum.
..ale no tak, někdo to dělat musí :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:40 13. Jan 2008
by Shifter
OneHeart wrote:..ale no tak, někdo to dělat musí :twisted:
No az ja budu duergar, tak bude mit muj klan na zdech trofeje v podobe hlav drowich knezek ;)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:41 13. Jan 2008
by Theo
Este neviem, urcite to bude trpaslik hore, nebo duegar dole. Podla toho kde Vas bude menej ... :)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:47 13. Jan 2008
by Ca5per
Skřet je tuze lákavý

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 22:52 13. Jan 2008
by Zyga
Shifter wrote:
OneHeart wrote:..ale no tak, někdo to dělat musí :twisted:
No az ja budu duergar, tak bude mit muj klan na zdech trofeje v podobe hlav drowich knezek ;)
Tak koukam ze povrch ze zacatku ani nebude potreba :D Doufam ze knezky budou sikovny (tentokrat si zkusim kupodivu neco jinyho :wink: )

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 13:55 14. Jan 2008
by Smoke
já asi budu hrát Aasimara, možná se ale ještě rozhodnu pro Duergara...se uvidí

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:07 14. Jan 2008
by Pivo
Smoke wrote:já asi budu hrát Aasimara, možná se ale ještě rozhodnu pro Duergara...se uvidí
Pojd hrát duergara :D Nebudeš tam sám slibuji :D

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:13 14. Jan 2008
by Krata
jooo.. pod hrát duergara :) .. at až se budou drowové nudit, maj co lovit :wink:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:14 14. Jan 2008
by xyz
Možná podpořím podtemno, jestli bude více duergarů. 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:22 14. Jan 2008
by Pivo
xyz wrote:Možná podpořím podtemno, jestli bude více duergarů. 8)
Nevím jak vy,ale já na nějaké příměří s drowama nevěřím 8)

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:25 14. Jan 2008
by xyz
Já jo, ale domluvím se jedině s mrtvým drowem. :mrgreen:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 17:28 14. Jan 2008
by Krata
Když na nějakého náhodou narazíte :twisted:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:47 14. Jan 2008
by maku
Pivo wrote:
xyz wrote:Možná podpořím podtemno, jestli bude více duergarů. 8)
Nevím jak vy,ale já na nějaké příměří s drowama nevěřím 8)
Však já tě ve hře přesvědčím o opaku :twisted:

Dos ph'naut natha Ilythiiri?*odplivne si* Usstan orn elgg dos, fa'la zatoast! *hrozivý smích a začně kouzlit smrtící kouzlo*

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 18:59 14. Jan 2008
by RES
Koukam ze Thalka jeste nejede a v podtemnu se pripravuje valka.Jenze tady nekdo nepocita ze si i povrch bude chodit na lov :twisted: *zasnene si pripomenul lov a rezani usi drowu na Ark2* :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Průzkum obyvatelstva

Posted: 19:34 14. Jan 2008
by Pivo
Chci hrát líného duergara.Nevidím jedinej důvod proč chodit pro otroky na povrch,když drowové budou kousek :twisted: