Page 5 of 10
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:28 13. Jan 2008
by OneHeart
Já sem zaškrtl Podtemno a tím jsem zpečetil svoje další hraní drowím cejchem... už se těšim
Shifter wrote:... Coz o to, hral bych ho i takhle, ale ve dvouch tam nebudu delat poskoka drowum.
..ale no tak, někdo to dělat musí

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:40 13. Jan 2008
by Shifter
OneHeart wrote:..ale no tak, někdo to dělat musí

No az ja budu duergar, tak bude mit muj klan na zdech trofeje v podobe hlav drowich knezek

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 18:41 13. Jan 2008
by Theo
Este neviem, urcite to bude trpaslik hore, nebo duegar dole. Podla toho kde Vas bude menej ...

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 18:47 13. Jan 2008
by Ca5per
Skřet je tuze lákavý
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 22:52 13. Jan 2008
by Zyga
Shifter wrote:OneHeart wrote:..ale no tak, někdo to dělat musí

No az ja budu duergar, tak bude mit muj klan na zdech trofeje v podobe hlav drowich knezek

Tak koukam ze povrch ze zacatku ani nebude potreba

Doufam ze knezky budou sikovny (tentokrat si zkusim kupodivu neco jinyho

)
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 13:55 14. Jan 2008
by Smoke
já asi budu hrát Aasimara, možná se ale ještě rozhodnu pro Duergara...se uvidí
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:07 14. Jan 2008
by Pivo
Smoke wrote:já asi budu hrát Aasimara, možná se ale ještě rozhodnu pro Duergara...se uvidí
Pojd hrát duergara

Nebudeš tam sám slibuji

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:13 14. Jan 2008
by Krata
jooo.. pod hrát duergara

.. at až se budou drowové nudit, maj co lovit

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:14 14. Jan 2008
by xyz
Možná podpořím podtemno, jestli bude více duergarů.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:22 14. Jan 2008
by Pivo
xyz wrote:Možná podpořím podtemno, jestli bude více duergarů.

Nevím jak vy,ale já na nějaké příměří s drowama nevěřím

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:25 14. Jan 2008
by xyz
Já jo, ale domluvím se jedině s mrtvým drowem.

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 17:28 14. Jan 2008
by Krata
Když na nějakého náhodou narazíte

Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 18:47 14. Jan 2008
by maku
Pivo wrote:xyz wrote:Možná podpořím podtemno, jestli bude více duergarů.

Nevím jak vy,ale já na nějaké příměří s drowama nevěřím

Však já tě ve hře přesvědčím o opaku
Dos ph'naut natha Ilythiiri?*odplivne si* Usstan orn elgg dos, fa'la zatoast! *hrozivý smích a začně kouzlit smrtící kouzlo*
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 18:59 14. Jan 2008
by RES
Re: Průzkum obyvatelstva
Posted: 19:34 14. Jan 2008
by Pivo
Chci hrát líného duergara.Nevidím jedinej důvod proč chodit pro otroky na povrch,když drowové budou kousek
