Page 5 of 6

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 17:38 17. Jan 2008
by Shifter
Skvele, takze mame prvniho dobrovolnika na zotroceni :D

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 17:53 17. Jan 2008
by Pajule
mnoo ja jen doufam ze do nedopadne jako na dragonu , ze na kazdym kroku vidis blazniveho aasimara*zasklebi se*takovi blaznivi okridlenci tfuj ..tedaa ne ze bych ho taky nemela , ale to sjem jich tenkrat enpotkala tolik..a taky doufam ze tu nebudou blaznivi fanatycky paladinove :mrgreen: :twisted:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 18:11 17. Jan 2008
by Anurin
Mno, možná taky přihodím svůj papír s postavou *kouká smutně na prázdnej papír* Vypadá to zajímavě a možná bych sem nakouknul, a když mě to tu chytne, kdo ví..... Takže pokud nejsem nevítanej, pošlu sem svou postavu, jen ji ještě vymyslet. :idea:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 21:30 17. Jan 2008
by Magratela
Nooo povolani a rasu zatim nevim jeste poradne prostuduju. :mrgreen:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 22:14 17. Jan 2008
by steel_martin
Lord_Berserk wrote:...Seth dostal vod novyho roku na PilsFree funkci poloboha :D takze kdyz Rejty nebude zlobit a uz nikdy nebude mlzit bude ten nejlepci stroj co kdy v zivote PilsFree melo :mrgreen: ...vocem by ta nase sit prece byla kdyz by nam lagovalo NWN :mrgreen:
OFFTOPIC:

Radši kdybyste mě připojili z Výstaviště.. :mrgreen: jeden váš kolega se mě pořád snaží přesvědčit, ať se připojim přez Microtika, že 2,4 pásmo je moc zarušený, jenže Microtik je trochu drahej..

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 22:21 17. Jan 2008
by igor
steel_martin wrote:Microtik je trochu drahej..
ale dobrej :wink:

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 22:22 17. Jan 2008
by kucik
steel_martin wrote: OFFTOPIC:

Radši kdybyste mě připojili z Výstaviště.. :mrgreen: jeden váš kolega se mě pořád snaží přesvědčit, ať se připojim přez Microtika, že 2,4 pásmo je moc zarušený, jenže Microtik je trochu drahej..
Microtic je sice vyborna hracka, ale podle me pro klienta naprosta zbytecnost. Kup si AirCu http://www.i4wifi.cz/?cls=stoitem&stiid=108. Mam je ozkouseny i na paternich spojich a kdyz ji zadelas do mensi elektrikarsky krabice, tak ji muzes mit i venku na desti.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 04:01 19. Jan 2008
by OneIceOne
Potulného kněze beze zbroje nebo holku, co se bude smát mágům.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 22:58 19. Jan 2008
by steel_martin
Je to možná trochu mimo mísu (offtopic), ale nechci kvuli tomu zakládat nový topic.

Je zakázáno kombinovat monky i s prestižním povoláním?

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 23:06 19. Jan 2008
by Rejty
S jakymkoliv povolanim.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 10:42 26. Jan 2008
by Fryn
Tak mnicha už ne, ale kdybych se tu zase objevil (i když jen asi kvůli tomu, abych si konečně prohlédl podtemno vcelku), docela by mě lákalo zkusit hraničáře.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:00 26. Jan 2008
by OneHeart
nechce mi někdo hrát ochočenýho pavouka? :)

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:03 26. Jan 2008
by nomis_b
OneHeart wrote:nechce mi někdo hrát ochočenýho pavouka? :)
Hm, co takhle maga, kterej bude mit pritelicka pavouka. Mag bude celou dobu v neviditelnosti, a bude jen pres "ovladni pritelicka" hrat pavouka (.

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:24 29. Jan 2008
by KaTo
nomis_b wrote:Hm, co takhle maga, kterej bude mit pritelicka pavouka. Mag bude celou dobu v neviditelnosti, a bude jen pres "ovladni pritelicka" hrat pavouka (.
Nejsem si jist, že na Thalii jsou nějací "extra" přítelíčci, neboť marně v následujícím "originál" NWN seznamu hledám u mágského přítelíčka pavouka. Hraničář/Druid ho mají, ovšem ti se zase neumí se do něj vtělit (a je to "hardcoded", takže prý nelze změnit).
Summon familiar
The following familiars are available:
* Bat
* Panther
* Hell Hound
* Imp
* Fire Mephit
* Ice Mephit
* Pixie
* Raven
* Faerie Dragon
* Pseudodragon
* Eyeball

Ovšem po troš toho " RP creepingu" *směje se* by se mág, případně klerik s patřičnou doménou mohl dohrabat na kruh s kouzlem "Polymorf self", kde pavoučí přeměna je k dispozici. No a pak je tu stále možnost DM itemu, že? *podívá se někam vzhůru a rozesměje se*

Re: Jake povolani budete hrat?

Posted: 11:36 29. Jan 2008
by kucik
Casem se zapracuje na promenach vzhledu. Prece tech 2000 vzhledu postav, co tu mame nenecham jen tak ladem.