Page 5 of 7

Re: Relevely

Posted: 11:29 06. Nov 2018
by Barbar321
Napadlo mě založit si novou postavu, několik ras a vyzkoušet funkčnost posílených kouzel u klerika, když v chybovým někdo psal, že to funguje, jak má.

Bude možné na nějakou takovou postavu nahodit pár expů, aby se to dalo vyzkoušet?

Možná se nemá rád vhodný bůh a trpaslík.

Re: Relevely

Posted: 14:17 06. Nov 2018
by Rejty
Jen pokud by měl někdo zájem o relevel, jinak kvůli tomu logovat nebudu.

Re: Relevely

Posted: 16:37 12. Nov 2018
by Rejty
Dneska někdo relevel?

Re: Relevely

Posted: 18:52 12. Nov 2018
by Jachym
Určitě budu chtít relevel tak středa čtvrtek nebo pátek , jen co nachystám postavu.

Re: Relevely

Posted: 19:20 12. Nov 2018
by Rejty
To tu bohužel nejspíš nebudu.

Re: Relevely

Posted: 22:00 12. Nov 2018
by Jachym
Prosím napiš kdy budeš a já se budu snažit budu jistě i so+ne

Re: Relevely

Posted: 17:05 13. Nov 2018
by Rejty
To nejspíš taky ne. Shaman přislíbil, že to s tebou udělá :ewink:

Re: Relevely

Posted: 18:38 13. Nov 2018
by Shaman88
Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.

Re: Relevely

Posted: 18:13 14. Nov 2018
by Barbar321
Potřeboval bych doplnit u postavy (Drtiskal Podskalský) expy z kovářství. Při relevelu jsem si nevšiml, že mu sem nebyly dány (holt toho kraftu měl moc). Původně měl 315.716 exp, ale holty se smířím i s 190.000.

Poprosím tedy o doplnění

Re: Relevely

Posted: 18:36 14. Nov 2018
by Rejty
Maximální úroveň v craftu, tj. 20, se rovná právě 190.000 xp.

Re: Relevely

Posted: 19:47 14. Nov 2018
by Barbar321
Rejty wrote:Maximální úroveň v craftu, tj. 20, se rovná právě 190.000 xp.
Však ano, jenže v kovařině mám nyní místo 20-tého lvl právě 0

Re: Relevely

Posted: 14:12 15. Nov 2018
by Rejty
Doplníme :wink:

Re: Relevely

Posted: 20:38 17. Nov 2018
by Jachym
Shaman88 wrote:Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.


Jsem ve hře tak stačí napsat kdy přibližně se objevíš, jestli dnes a nebo zítra a asi kdy večer ráno odpoledne.

Re: Relevely

Posted: 01:59 18. Nov 2018
by Shaman88
Jachym wrote:
Shaman88 wrote:Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.


Jsem ve hře tak stačí napsat kdy přibližně se objevíš, jestli dnes a nebo zítra a asi kdy večer ráno odpoledne.
V neděli večer.

Re: Relevely

Posted: 09:13 19. Nov 2018
by Jachym
Shaman88 wrote:
Jachym wrote:
Shaman88 wrote:Během soboty a neděle se budu snažit nějaký čas, který by nám oběma vyhovoval a ten relevel udělám.


Jsem ve hře tak stačí napsat kdy přibližně se objevíš, jestli dnes a nebo zítra a asi kdy večer ráno odpoledne.
V neděli večer.
Něco se nepovedlo , nechci tady vyvolávat zděšení a problémy , budu večer ve hře , nebo si můžeme napsat.