Page 5 of 9
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:34 20. Oct 2018
by Barbar321
kucik wrote:Existuje oblibena melvikova featura - odpojit hrace od ovladani postavy.

Kdyby to šlo, tak vlastně proč ne. Divák by byl jen divákem, který nemůže zasáhnout do dění v aréně
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:28 22. Oct 2018
by Puxina
K čemu je vlastně ta Gortakova kovárna?
Kdo dělal ty stáje? To takhle musí být a nebo to taky můžu předělat?

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:40 22. Oct 2018
by Rejty
Puxina wrote:K čemu je vlastně ta Gortakova kovárna?
Na ST se tam kuly dohromady artefakty.
Puxina wrote:Kdo dělal ty stáje? To takhle musí být a nebo to taky můžu předělat?

Můžeš je předělat

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:50 22. Oct 2018
by Puxina
Dobrá. Tak tu kovárnu tam nechám to ničemu nevadí.
Všiml jsem si že v hlavním městě je hodně placeablů, napočítal jsem tak kolem 250, tak to budu muset zredukovat, protože trh bude chtít taky hodně placeablů.
Je tam hodně míst, které nejsou moc využité, tak to zkusím upravit.
Podzemí udělám úplně znova a vymyslím to nějak a projím co jde.
Domy asi hodně předělám, uvidím
Dobrodruha mám vytvořit úplně nového ve stylu kelu?
Park udělám jinak a nebo jen tak nějaký jednoduchý, abych nepřepískl počet placeablů, ale našel jsem hezký terén parku, který hodím nějak k paláci.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:04 22. Oct 2018
by Rejty
Hlavně radši míň placeablů než víc

Zrovna na ten trh se dá dát třeba pult už vyplněný a ne na něj dávat třicet lahviček na každý
Dobrodruha můžeš udělat znovu, ten z Podtemna by tam vypadal divně

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 18:15 22. Oct 2018
by Barbar321
Puxina wrote:K čemu je vlastně ta Gortakova kovárna?
Nyní je to balíkař
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 12:54 23. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Hlavně radši míň placeablů než víc

Zrovna na ten trh se dá dát třeba pult už vyplněný a ne na něj dávat třicet lahviček na každý
Dobrodruha můžeš udělat znovu, ten z Podtemna by tam vypadal divně

Jo placeably, já viděl, že je tam hodně přidaných střech a věží a ty skaliska. Trošku to protřídím a kdyžtak zvolím jiný vzhled baráků.
S placeablama to musím zkorigovat jinak bude lokace načítat 5minut no

. Já si všiml, že jsem vám takhle zavařil i s nevěstincem, že jste to museli rozdělit na dvě lokace
V nevěstinci a v hospodě zruším výlez na střechu, které dle mě ztrácí význam.
A přidám i nějaké své NPC

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 13:33 26. Oct 2018
by Puxina
Jak je v Kelu ten barák, co tam jsou ty gnomské stráže, tam někdy něco bylo?
Je to vedle hospody a vzadu za bytama pro hráče.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 13:35 26. Oct 2018
by Rejty
Puxina wrote:Jak je v Kelu ten barák, co tam jsou ty gnomské stráže, tam někdy něco bylo?
Je to vedle hospody a vzadu za bytama pro hráče.
Netuším, o co jde.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 13:37 26. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Puxina wrote:Jak je v Kelu ten barák, co tam jsou ty gnomské stráže, tam někdy něco bylo?
Je to vedle hospody a vzadu za bytama pro hráče.
Netuším, o co jde.
Tak to tam zachovám, kdyby se tam někdy něco robilo

Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 14:35 26. Oct 2018
by Puxina
Jaký účel má tohle místo? Viz screenshot. Je to v rohu u brány. Je to další brána a vede tam průchod do skály.
Mám to zachovat s tím že se to třeba napojí na nějakou jeskyni či dung?
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 14:42 26. Oct 2018
by Rejty
Co si tak vzpomínám, měl tam být vchod do města slunečních elfů, ale to se nakonec nerealizovalo a ani to není v plánu.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 14:49 26. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Co si tak vzpomínám, měl tam být vchod do města slunečních elfů, ale to se nakonec nerealizovalo a ani to není v plánu.
Tak to tam zatím nechám, kdyby s tím někdo měl nějaké plány.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 16:39 26. Oct 2018
by Rejty
Jak chceš, podle mě to není potřeba.
Re: Úpravy Kelu k diskuzi
Posted: 17:18 26. Oct 2018
by Puxina
Rejty wrote:Jak chceš, podle mě to není potřeba.
Ok uvidím, zatím jsem jen zkoumal co to je. Pomalu dělám trh a okolí a pak se vrhnu na přesun paláce a s tím i související další budovy. Takže to místo možná nahradím něčím jiným.
Už vím proč si to přesunul na mě

, je toho děsně moc
