Page 5 of 5

Re: takže až na aprila ???

Posted: 10:09 27. Jan 2008
by LDamian
liuk wrote:Když se to psalo, vědělo se, že spuštění proběhne ještě ten den. Déle bychom vás netrápili. Máme hráče rádi a teď jsme si dopřáli jen trochu ostřejší druh humoru.
Já se pod to klidně podepíšu jako jeden ze "spoluorganizátorů".

Doufám, že se s vámi všemi už zítra (sakra vlastně dnes) potkám ve hře a s těmi co nehrají za tmavé tváře alespoň v playrlistu. ;)
Jak jsem řekl. Trestem budiž upálení tvé postavy. Možná to ještě změním na něco humánnějšího jako je setnutí mečem. :wink: Počkej, až si tě v té díře které říkáte podtemno najdu. :twisted: :twisted:

PS: je to spuštěné, vtípek už si ani nepamatuji, mstít se budu maximálně na nějakém srazu kupováním alkoholu! Ono vás to prevíti přejde.... :mrgreen: