Page 5 of 5
Re: Funguje Thalie?
Posted: 19:24 28. Jul 2020
by klistak
camelie wrote:
Jo to by bylo fajn, jenže já tomu rozumím ještě míň než Aillen a jsem ráda, že se aspoň nějak do hry dostanu.
Dostala jsem i radu, že si mám hru z domova komplet zkopírovat na externí disk a hrát z něj, ale někdo další mě od toho zrazoval, že budu mít hru ještě víc zpomalenou, než mám teď díky mizernýmu signálu a letitosti noťasu. Takže přepisuju a modlím se aby se mi to povedlo co nejdřív

Klice jsou ulozeny v "nwncdkey.ini". Takze staci si zkopirovat do dalsich instalaci tenhle jeden soubor a mas to.
Re: Funguje Thalie?
Posted: 20:02 28. Jul 2020
by Niareta
klistak wrote:Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Dekuju Klistaku, priste, az bude problem, zkusim tuto metodu

Re: Funguje Thalie?
Posted: 00:28 29. Jul 2020
by camelie
klistak wrote:
Klice jsou ulozeny v "nwncdkey.ini". Takze staci si zkopirovat do dalsich instalaci tenhle jeden soubor a mas to.[/quote]
Díky za radu - předám synovi ať to zkusí, než já něco nenávratně pokazím

Re: Funguje Thalie?
Posted: 10:34 29. Jul 2020
by kucik
Super.

Jo, nwn umožňuje definovat si jiný port pro směr komunikace server -> klient. Nicméně je otázka, proč a kde má původní port zablokovaný.
Re: Funguje Thalie?
Posted: 19:56 08. Sep 2020
by JanF
Niareta wrote:klistak wrote:Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Dekuju Klistaku, priste, az bude problem, zkusim tuto metodu

Stejný problém. Vyzkoušel jsem asi 20 portů - bez výsledku. Na server se nedostanu už skoro týden. Jo poskytovatel taky původne UPC
Re: Funguje Thalie?
Posted: 22:38 08. Sep 2020
by klistak
JanF wrote:Niareta wrote:klistak wrote:Jednoduse otevrene nwnplayer.ini treba v notepadu a najdeme radku "Client Port=5120" a dame tam jiny cislo (doporucuju se drzet nejakyho podobnyho.. u Aillen jsem pouzil 5432)
Dekuju Klistaku, priste, az bude problem, zkusim tuto metodu

Stejný problém. Vyzkoušel jsem asi 20 portů - bez výsledku. Na server se nedostanu už skoro týden. Jo poskytovatel taky původne UPC
si nejakej port forwardni na routeru