Page 41 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:47 05. May 2009
by jachyra
Tak ja verejne vyhlasujem, že raz bude Kora chodiť v krajších šatách ako Isabell :twisted: už teraz s tým začína muhahahaaa ......... inak to by nebol zlý nápad vyhlásiť:

THALIJSKÁ MISS roku 1503

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 19:56 05. May 2009
by Tretas
jachyra wrote:inak to by nebol zlý nápad vyhlásiť:

THALIJSKÁ MISS roku 1503
něco podobného už tu bylo... šak je to aspoň návrh na další společenskou akci které se některé DM rádo ujme :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:53 05. May 2009
by G14
jachyra wrote:Tak ja verejne vyhlasujem, že raz bude Kora chodiť v krajších šatách ako Isabell :twisted: už teraz s tým začína muhahahaaa ......... inak to by nebol zlý nápad vyhlásiť:

THALIJSKÁ MISS roku 1503

mnoo tak krasnejsi moooozna,ale uchylnejsi rozhodne ne :twisted:

jinak jestli se miss bude urcovat podle charizma,jdu do toho :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:05 05. May 2009
by Tretas
CHARISMA NENÍ POUZE KRÁSA POSTAVY ale i to jak postava umí vystupovat a jak si získá příznivce atd...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:10 05. May 2009
by G14
o duvod vic :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:13 05. May 2009
by Tretas
Nojo RP se všechno dá zdůvodnit :-D :twisted:
Jinak ty společenské akce jsou nejlepší z celého hraní že jo?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:14 05. May 2009
by G14
souhlas :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:22 05. May 2009
by Pajule
ještě , že moje postavy na tuto nejsou :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:16 06. May 2009
by G14
za to kraska na obrazku pod tvym nickem by klidne mohla :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 05:45 06. May 2009
by jachyra
Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:

Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

:mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:38 06. May 2009
by marii
jachyra wrote:Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:

Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

:mrgreen:
Hlasuji pro Tebe.. :) :) :) :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:42 06. May 2009
by Tretas
jachyra wrote:Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:

Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

:mrgreen:
Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,Kora, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
*ozývá se někde ze zadu*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:53 06. May 2009
by Pajule
marii wrote:
jachyra wrote:Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:

Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

:mrgreen:
Hlasuji pro Tebe.. :) :) :) :)

no marii a já počítala , že tam pujdeš :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 06:56 06. May 2009
by monstera
jachyra wrote:Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:

Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

:mrgreen:
Korupce i na Thalii ?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:15 06. May 2009
by Tretas
To není korupce, tomu se říká výhody na trhu :mrgreen: A myslím že i ty máš šanci s těma prstenama :-D