Page 41 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:47 05. May 2009
by jachyra
Tak ja verejne vyhlasujem, že raz bude Kora chodiť v krajších šatách ako Isabell

už teraz s tým začína muhahahaaa ......... inak to by nebol zlý nápad vyhlásiť:
THALIJSKÁ MISS roku 1503
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 19:56 05. May 2009
by Tretas
jachyra wrote:inak to by nebol zlý nápad vyhlásiť:
THALIJSKÁ MISS roku 1503
něco podobného už tu bylo... šak je to aspoň návrh na další společenskou akci které se některé DM rádo ujme

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:53 05. May 2009
by G14
jachyra wrote:Tak ja verejne vyhlasujem, že raz bude Kora chodiť v krajších šatách ako Isabell

už teraz s tým začína muhahahaaa ......... inak to by nebol zlý nápad vyhlásiť:
THALIJSKÁ MISS roku 1503
mnoo tak krasnejsi moooozna,ale uchylnejsi rozhodne ne
jinak jestli se miss bude urcovat podle charizma,jdu do toho

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:05 05. May 2009
by Tretas
CHARISMA NENÍ POUZE KRÁSA POSTAVY ale i to jak postava umí vystupovat a jak si získá příznivce atd...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:10 05. May 2009
by G14
o duvod vic

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:13 05. May 2009
by Tretas
Nojo RP se všechno dá zdůvodnit
Jinak ty společenské akce jsou nejlepší z celého hraní že jo?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:14 05. May 2009
by G14
souhlas

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:22 05. May 2009
by Pajule
ještě , že moje postavy na tuto nejsou

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:16 06. May 2009
by G14
za to kraska na obrazku pod tvym nickem by klidne mohla

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 05:45 06. May 2009
by jachyra
Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:
Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:38 06. May 2009
by marii
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:42 06. May 2009
by Tretas
jachyra wrote:Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:
Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,Kora,
*ozývá se někde ze zadu*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:53 06. May 2009
by Pajule
no marii a já počítala , že tam pujdeš

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 06:56 06. May 2009
by monstera
jachyra wrote:Heee .. tak ja si prívržencov nájdem kopec:
Kto bude hlasovať pre mňa (Koru), tak mu vyrobím meč, štít alebo luk z materiálom podľa jeho výberu ZADARMO

Korupce i na Thalii ?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:15 06. May 2009
by Tretas
To není korupce, tomu se říká výhody na trhu

A myslím že i ty máš šanci s těma prstenama
