Page 41 of 329
Re: Vtípky
Posted: 13:24 05. Nov 2009
by Alenin
Re: Vtípky
Posted: 14:01 05. Nov 2009
by -RoF-
Hehe tenhle skill asi začne používat Aria
Bych to viděl asi takhle....
Nositel toho skillu: -2AC +4 charisma
Protivník: muž... omámení na 1k6 kol, -10AB
žena...-2AB, Tashin hrozivý smích TO15 (nevím název toho kouzla přesně

)
plus šance 1% na oslepení (pokud někomu podprsenka spadne na hlavu )

Re: Vtípky
Posted: 14:37 05. Nov 2009
by Sobik
Ale proti čarodějovi s multipovoláním by ti ani tohle nepomohlo.

Re: Vtípky
Posted: 16:13 05. Nov 2009
by Sobik
Tenhle obrázek mě rozsekal.

Re: Vtípky
Posted: 17:36 05. Nov 2009
by -RoF-
A co tenhle? Tomu by se dalo říkat....
1.level. Asi čaroděj, má přitelíčka ještěrku

Re: Vtípky
Posted: 21:37 05. Nov 2009
by Modrovousice
Re: Vtípky
Posted: 21:52 05. Nov 2009
by Neithan1
Re: Vtípky
Posted: 13:38 06. Nov 2009
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 00:54 07. Nov 2009
by Sobik
A je to oficiálně venku!

Re: Vtípky
Posted: 01:26 07. Nov 2009
by G14
Re: Vtípky
Posted: 14:25 07. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:A je to oficiálně venku!

No já se té reakci ani nedivím

Měl sendysovi za provokace strhnout 1k xp aspon

Re: Vtípky
Posted: 14:28 07. Nov 2009
by Sobik
-RoF- wrote:Sobik wrote:A je to oficiálně venku!

No já se té reakci ani nedivím

Měl sendysovi za provokace strhnout 1k xp aspon

Pach.

Re: Vtípky
Posted: 18:32 07. Nov 2009
by sendys
no nevim no
Re: Vtípky
Posted: 18:32 07. Nov 2009
by sendys
Sobik wrote:-RoF- wrote:Sobik wrote:A je to oficiálně venku!

No já se té reakci ani nedivím

Měl sendysovi za provokace strhnout 1k xp aspon

Pach.

Bouhzel tobe by meli dat prozmenu DM kill ze hrajes uplnestejne 2 postavi na vic nebyl jsem ja kdo byl v arene ale nekdo kdo sichtel vyskouset hru

by priloha poděkovaní
Re: Vtípky
Posted: 04:06 09. Nov 2009
by Sveneld