Page 41 of 329

Re: Vtípky

Posted: 13:24 05. Nov 2009
by Alenin
Image

Re: Vtípky

Posted: 14:01 05. Nov 2009
by -RoF-
Hehe tenhle skill asi začne používat Aria :twisted:

Bych to viděl asi takhle....

Nositel toho skillu: -2AC +4 charisma
Protivník: muž... omámení na 1k6 kol, -10AB
žena...-2AB, Tashin hrozivý smích TO15 (nevím název toho kouzla přesně :wink:)

plus šance 1% na oslepení (pokud někomu podprsenka spadne na hlavu ) :D

Re: Vtípky

Posted: 14:37 05. Nov 2009
by Sobik
Ale proti čarodějovi s multipovoláním by ti ani tohle nepomohlo. :)
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:13 05. Nov 2009
by Sobik
Tenhle obrázek mě rozsekal. :D

Re: Vtípky

Posted: 17:36 05. Nov 2009
by -RoF-
A co tenhle? Tomu by se dalo říkat....
1.level. Asi čaroděj, má přitelíčka ještěrku :D

Re: Vtípky

Posted: 21:37 05. Nov 2009
by Modrovousice

Re: Vtípky

Posted: 21:52 05. Nov 2009
by Neithan1

Re: Vtípky

Posted: 13:38 06. Nov 2009
by kucik
Prasečí chřipka:
ah1n1.jpg

Re: Vtípky

Posted: 00:54 07. Nov 2009
by Sobik
A je to oficiálně venku! :D

Re: Vtípky

Posted: 01:26 07. Nov 2009
by G14
Sobik wrote:A je to oficiálně venku! :D
neverim...podvodnik....ban pro podvodniky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
hlasim se jako pravnik a obhajce pro Cairona :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 14:25 07. Nov 2009
by -RoF-
Sobik wrote:A je to oficiálně venku! :D
No já se té reakci ani nedivím ;)
Měl sendysovi za provokace strhnout 1k xp aspon :evil:

Re: Vtípky

Posted: 14:28 07. Nov 2009
by Sobik
-RoF- wrote:
Sobik wrote:A je to oficiálně venku! :D
No já se té reakci ani nedivím ;)
Měl sendysovi za provokace strhnout 1k xp aspon :evil:
Pach. :D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 18:32 07. Nov 2009
by sendys
no nevim no

Re: Vtípky

Posted: 18:32 07. Nov 2009
by sendys
Sobik wrote:
-RoF- wrote:
Sobik wrote:A je to oficiálně venku! :D
No já se té reakci ani nedivím ;)
Měl sendysovi za provokace strhnout 1k xp aspon :evil:
Pach. :D :D :D
Bouhzel tobe by meli dat prozmenu DM kill ze hrajes uplnestejne 2 postavi na vic nebyl jsem ja kdo byl v arene ale nekdo kdo sichtel vyskouset hru :) by priloha poděkovaní

Re: Vtípky

Posted: 04:06 09. Nov 2009
by Sveneld