Page 41 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 03:11 30. Dec 2010
by Bahnak
restart 2:00, pad v 2:03 a další v 2:06
pohoda...

Re: Pady serveru

Posted: 03:20 30. Dec 2010
by Silvaner01
hmm a 2.15 pořád nemužu lognout a přitom mi to ukazuje že jsem ve hře :wall:

no nic doufám že se ráno neprobudím dole :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 03:26 30. Dec 2010
by DenGrasse
Tak zkuste nelogovat a nechat to naběhnout...

Re: Pady serveru

Posted: 03:36 30. Dec 2010
by Bahnak
logovat prostě ani nejde zkusit, servr je offline a basta, a jachtel dodelat Q... chjooo

Re: Pady serveru

Posted: 14:08 08. Jan 2011
by Sveneld
nevytahl by me nekdo prosim od zlobriho mazlicka, ress me zrovna zamknul dvere se specific keyem

Re: Pady serveru

Posted: 23:57 19. Jan 2011
by zachy
Tak a já jen doufám, že 2 hodiny nad kotlem nebyly nazmar :wall:

Re: Pady serveru

Posted: 23:59 19. Jan 2011
by White wolf
zachy wrote:Tak a já jen doufám, že 2 hodiny nad kotlem nebyly nazmar :wall:
Noo pokud neukládáš přes deník řemeslnický tak se to klidně mohlo stát :)

Re: Pady serveru

Posted: 04:29 06. Feb 2011
by Jeanes
ted to nejak padalo od 2:40 do 3:10, lognul jsem se rovnou u bosaka a po prvnim kouzle jsem udelal blééééé. Prosim at me rano nekdo vytahne z pekla :/

Re: Pady serveru

Posted: 17:16 07. Feb 2011
by lamda9891
Bum bác. postava v dungu death. Čas cca 16:10 prosím o vytažení od ďáblíka. Díky.

Re: Pady serveru

Posted: 00:19 03. Mar 2011
by -RoF-
Nevím kdo si hrál, ale tohle se opakovalo celý večer, lagovalo to a pak padl modul.

Re: Pady serveru

Posted: 00:20 03. Mar 2011
by Radim
Víš Rofe tady si hraje každej je to přeci hra :mrgreen: ,dalo se to čekat,že slítne a držel se zdatně

Re: Pady serveru

Posted: 00:21 03. Mar 2011
by maku
Omlouvám se hráčům - nějak jsem ho přetížil :) Jakmile se nahodí server, tak napravím případné ztráty.

Re: Pady serveru

Posted: 08:49 03. Mar 2011
by Sorrow
Chjo, je tohle nutny delat v dobe kdy hraje tolik hracu?
Ja z tech lagu mam vzdycky akorat zhnusenou hru :roll:

Re: Pady serveru

Posted: 11:49 03. Mar 2011
by Silvaner01
hmm koukám furt to blbne, v noci padalo připojení ještě kolem pulnoci,
a ted znova a ještě se to seká.... :wall:

Re: Pady serveru

Posted: 15:11 04. Mar 2011
by zachy
2:10 pád serveru