Page 41 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:20 08. Dec 2010
by marii
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:46 09. Dec 2010
by Sielencer
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:32 09. Dec 2010
by Nina
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:48 09. Dec 2010
by Práček
Totální nasazení to si pamatuju, když jsem byl mladší tak semi moc líbil
černobílý svět. Joo, to jsem žral moc...a ještě víc, když jsem pochopil o čem to je
Edtit: ted si ji poslechnu taky rád

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:47 10. Dec 2010
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:09 10. Dec 2010
by Bahnak
de Aers wrote:Steve Jablonsky - "My Name Is Lincoln"
Tak si tak sedím v práci, poslouchám přesně tenhle song v soundtracku "The Island" a pročítám si forko, a najednou čtu tohle

Trefil ses krásně...
Na tom songu je vtipné že jej Holywood občas používá jako hudbu, která běží v traileru na nějaký film, mimojiné byl i v traileru na Avatara

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:27 11. Dec 2010
by de Aers
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:38 12. Dec 2010
by Radim
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:51 12. Dec 2010
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:52 13. Dec 2010
by Bahnak
http://www.youtube.com/watch?v=fxVaQUn7 ... d7G_lNbZxZ
Na Hornera holt nedám dopustit...
http://www.youtube.com/watch?v=YoT23bD3 ... re=related
Někomu se to líbí, někomu ne, mě to přijde moc krásné...
http://www.youtube.com/watch?v=4nNxpwPM ... re=related
...a málem bych zapoměl na tohle, ani nemůžu uvěřit že jsem byl na tomhle v kině, páni, 15 let nazpět

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 21:45 13. Dec 2010
by Prdovous
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:58 15. Dec 2010
by Práček
Tak jsem vedl synovce domu a on si pořád broukal
"čurej sem a čůrej tam" ....to je tak blbý, že si to ted zpívám pořád

se pak všichni divěj jak jsou děti drzý...aby taky ne když vyrustaj na takových písničkách...

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 05:14 16. Dec 2010
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:56 16. Dec 2010
by Istvan
Práček wrote:Tak jsem vedl synovce domu a on si pořád broukal
"čurej sem a čůrej tam" ....to je tak blbý, že si to ted zpívám pořád

se pak všichni divěj jak jsou děti drzý...aby taky ne když vyrustaj na takových písničkách...


No, že ja to poustel... chytl jsem stejne prokleti... "čurej sem a čůrej tam..." jdu si zpivat dal.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:44 16. Dec 2010
by Prasokralik