Page 41 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:52 28. Aug 2012
by Prasokralik
Ravenous ukázka ze soundtracku, jinak dost povedený film, určitě doporučuju
český název by měl být dravci
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:10 29. Aug 2012
by KaTo
Varování: "Děti, duševně stabilní jedinci (i když ti sem na forum nechodí) a paladini následující řádky ani nečtěte
"
Dostal se mi pod drápky "něco jako psycho-horor" jménem
Alyce. Kdo má rád (místy ukecané) sondy do rozpadajících se vědomí a duševních integrit nevyrovnaných slečen...obsahující (nejen) drogy, sex (
zhruba v Asařině duchu, kdo zažil/zná ví, kdo ne, koukne na film a bude vědět
) a ke konci filmu řízlých...decentním porcováním (několika) mrtvol, včetně jejich vyrobení...bude spokojen. Protože film Alyce jednu takovou, ehm, hlavní hrdinku nabízí.
P.S.
A citát z filmu (
je to z konce a myslím, že ten tuhle miniscénu začínající příchodem Alyce do bytu, na závěr filmu napsal/prosadil, si zaslouží uznalé pokývnutí): "...what?!"
P.P.S.
To mi připomíná - scháním jméno filmečku v podobném duchu, kde hlavní hrdinka vyráběla panenky...nejdříve z látek...později v průběhu filmu z lidí. Bylo to tuším nějaké východní (japonsko/honkong/apod) provenience. Tenhle film mi to trochu připomněl.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:40 01. Sep 2012
by KaTo
Tak zase z jiného soudku, dneska váš oblíbený trollcenzent doporučuje filmeček
Mirror Mirror, česky (tedy pro českou distribuci)
Sněhurka.
Pohádka pro (nejen

) dospělé se spoustou "jemnějších" hlášek. Pokud si myslíte, že znáte Sněhurku od Disnejáků, tak tenhle film vás přesvědčí, že ji neznáte ani náááhodou!

Mě osobně nejvíc na celém filmu vadilo (asi prvních deset minut, na konci filmu už jsem nechápal, jak mi to na začátku mohlo vadit

) brežněvovské obočí Sněhurky

.
Začátek byl tak hezky...pohádkový. Pak ukázal scénář zuby. Teda...trpaslíky.
I když to je místy "příliš" lyrické, tak celkově příběh neškobrtá a hezky plyne (přes spoustu nečekaných zákrut

) k očekávanému konci.
Co vypíchnout - osobně jsem si zamiloval trpasličí komando a dojatě zavzpomínal na mé trpasličí začátky...trpové jsou totiž takový průřez EQ a Thalií, vydestilovaný do ryzí podob....v každém jedinci (už jen ty jména

). Idiota prince jsem hrozně žral od první scény a fázi, kdy byl pod vlivem "štěněčí lásky"

mi připomněla, že Vilma zamilovaná do Doriela se má ještě hodně co...učit!!
Mno a hláška na závěr (ve filmu tedy zazní (skoro) hned na začátku (pro paladiny je tato věta obzvláště

důležitá

): "Vědět, že tě soupeř porazil, je důležité. *chvíle ticha* Ano?!"
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:33 02. Sep 2012
by Prasokralik
Já ten film nepochopil. Co ten Sean Bea, jaktože přežil?!? A co ten WTF?!?! konec?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:04 02. Sep 2012
by KaTo
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:16 02. Sep 2012
by Braenn
Je to hrozný film, a ani několik povedených hlášek macechy Julie to nezachrání.
Feministické Sněhurce strhávám těch několik získaných bodů za tu šílenou mašli, co má na sobě v tom stejně šíleném tanečním konci. Být tím princem, a ona mi tohle
http://www.youtube.com/watch?v=HNHZaCqURQg předvést těsně po skončení svatebního obřadu, běžím hledat zpátky macechu!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 22:51 02. Sep 2012
by KaTo
Trollcenzent

se ptá - koukali jsme na stejný film?
Protože jediný kdo tam snesl označení feministka, byla právě královna, která se vozila po všem okolo sebe a zvláště po chlapech. Jako pravá feministka chlapy nesnášela, považovala za něco podřadného a její opak tj. "dívčí" Sněhurku (krom toho že jí záviděla) nenáviděla (a souhlasím, královna je hraná geniálně, od dob Pretty woman Julia vyrostla

).
Sněhura naopak používá čistě ženské zbraně - trpoše utáhne na žrádlo (první noc) a mrkající obočí (kradení). S princem flirtuje od první chvíle, kdy ho "našla" v lese. Ne že bych si myslel, že feministiky neflirtují...ale TAKHLE nejspíš ne

.
Btw - jsem zapomněl v původní recenzi na "bojovou" scénu v lese, kdy Sněhura dostane "naplácáno" kordem od prince

- Desi *mrkne* - au-au!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:29 02. Sep 2012
by Bahnak
Jojo, jde o stejný film a i na CSFD jsem odškrtl povinný odpad - takto by film neměl vypadat.
Nejde o to že nemám rád Bolywood, ale:
Kulisy chatrné (popravdě jsem čekal kdy se jim ty miralonové stromečky rozpadnou, případně že jim dojde polystyrenový sníh), trpaslíci nevěrohodní, herecké výkony kromě Julie nula - Bobromila nepočítám, ten si neužil skoro ani štěk. Hudba děsivá. Zpracování klasické pohádky zcela mimo mísu. Indům se nejspíše líbily Game of Thrones a řekli si že čím více liliputů tím více HBO... bohužel. Pán scénárista je buď děsivý vizionář nebo prostě chlap na odstřel.
Efekty sice na Indy dobré, ale je to stejné jako cenit si zapálené prskavky v českém filmu.
Zvažoval jsem hodnotit 20% - 40% (a to defakto jen za Julii), ale Bolywoodský finish to prostě střelil do odpadu.
Můj názor...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 23:50 02. Sep 2012
by Prasokralik
Ach ty jeden kritiku. Mě se ten film sakra líbil (až na tu botu na konci). A nejsem sám.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:03 03. Sep 2012
by Prasokralik
Už vím co mi pořád evokoval ten
konec!
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:08 03. Sep 2012
by Prasokralik
Heh co jeden nenajde na youtube. Tenhle film je klasika
Ghost Dog: The Way Of The Samurai
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 10:45 03. Sep 2012
by Terbee
Bahnak wrote:...trpaslíci nevěrohodní...
Trpaslíci nevěrohodní? Pardon, ale wtf? Dyť je hráli no....jak to říct...trpaslíci

jak bys je chtěl ještě přitrpaslíkovatět?
Jinak to, že režisér byl Ind, lecos vysvětluje a kdybych to bývala věděla ještě před začátkem filmu, tak jsem se té poslední scéně zasmála úplně jiným způsobem
Nevím, co by jste vy dva odborníci chtěli od pohádky jiného, než to co jsme viděli tady. V české televizi dávají i větší úchylárny. Mě se to líbilo - bylo to vtipné a zaujalo mě nové zajímavé pojetí staré známé stokrát ohrané pohádky o Sněhurce. Jediné co bych tomu takhle zpětně vytkla byla ta svatební mašle a Sněhurčino děsivě husté obočí
A Bobromila ve zvířecí formě bych hned brala domů...byl prostě k sežrání

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:07 03. Sep 2012
by Molly23
K sežrání? Já to neviděl, Bobromil tam hrál prase? Hmmmmm.... prase...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:13 03. Sep 2012
by Terbee
Molly23 wrote:K sežrání? Já to neviděl, Bobromil tam hrál prase? Hmmmmm.... prase...
http://www.fxguide.com/wp-content/uploa ... ippett.jpg
Tudle potvůrku. Prej prase

nemysli furt na tu slaninu...
Edit: není tam vidět jelení paroží a taková zvláštně chlupatá křídla + tělo podobné čínskému drakovi
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:34 03. Sep 2012
by Prasokralik
BoromiR vy boromilové