Page 41 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:22 17. Nov 2011
by de Aers
To je Aria v blbý náladě.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:24 17. Nov 2011
by -RoF-
Hrozně moc mi připoměla dospívající Johanku, jen ještě nemít ty elfí uši. :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:45 17. Nov 2011
by Braenn
No nevím, v čem přesně má tahle okatá elfka v kombiné připomínat třináctiletou Johanku? :O
Vzhledem jistě ne, Hanele má tmavší vlasy a hnědé oči, pokud si pamatuji portrét, póza "nevinné" svůdnice taky zrovna nesedí, oděv taktéž...
To už spíš něco takového bych si představovala:
http://th07.deviantart.net/fs19/PRE/i/2 ... ullaby.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:06 17. Nov 2011
by Molly23
já si netroufám odhadovat, vím jak vypadá Johanka originál :D,ale jak bude vypadat starší... nevím nevím :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:18 17. Nov 2011
by Miell
Ali (když začal být Tajemný a Epický):
Ališák.jpg
Hiwi (dokud ještě byla mladá a bezkřídlá):
Hiw.jpg
Neli (jak ji málokdo viděl):
Neli.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:23 17. Nov 2011
by Miell
Lazzaro (velký Hrdina a Oblíbenec):
Lazzarus.jpg
Ryu (malá :twisted: Hrdina):
Ryu.JPG
Vil (za časů Dlouhovlásky):
Vil.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:24 17. Nov 2011
by Miell
Werdi (Pan Klobouk):
Werdi.jpg
a nakonec Johanka (kterou jsem chtěla vlastně začít):
Johanka.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:20 17. Nov 2011
by Molly23
Lazzaro přeci vypadá takhléééé!!!!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:50 17. Nov 2011
by Miell
Molly23 wrote:Obrázek
Jestli ty sis večer nenasypal moc cukru do čaje :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 06:29 18. Nov 2011
by Prasokralik
On to píše jak ho vidí Vil. Sis nikdy nevšimla, že Vil vždycky v obličeji zčervená, celá se klepe a piští, když Lazaro projde kolem?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:41 18. Nov 2011
by Braenn
Prasokralik wrote:On to píše jak ho vidí Vil. Sis nikdy nevšimla, že Vil vždycky v obličeji zčervená, celá se klepe a piští, když Lazaro projde kolem?
Já všimla! Jenže to bohužel platí i o půlce celé mužské populace :D

Miell - obrázky parádní!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 08:44 18. Nov 2011
by Molly23
Braenn wrote:
Prasokralik wrote:On to píše jak ho vidí Vil. Sis nikdy nevšimla, že Vil vždycky v obličeji zčervená, celá se klepe a piští, když Lazaro projde kolem?
Já všimla! Jenže to bohužel platí i o půlce celé mužské populace :D

Miell - obrázky parádní!
Jen počkej Ryu! Ty v tom máš také prsty! :P Máš se na co těšít!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:00 18. Nov 2011
by Prasokralik
V čem má kdo prsty? Ta debata se vyvíjí zajímavým směrem...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:29 19. Nov 2011
by Nalkanar
Aria?
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:52 19. Nov 2011
by -RoF-
Hehe jo až na pár drobných detailů sedí to na ni a hodně se mi ten obrázek líbí. :)
Dokonce dřív takové šaty nosila a Kora z nich šílela. Asi jí vyrobím nové takové podobné :roll:
Jen škoda že v městě v nich nebude moct chodit :twisted: